Hair Genic, Bamboo & Oils, Maska odbudowująca

Hair Genic, Bamboo & Oils, Maska odbudowująca

Odbudowująca Maska do włosów suchych i zniszczonych, oparta na formule, wykorzystującej właściwości ekstraktu z bambusa i działanie olejków. Hair Booster Complex regeneruje uszkodzoną strukturę włosów oraz wypełnia pęknięcia. Maska otula każde włókno włosa, nawilża je i odżywia. Zapewnia efekt wygładzenia i poprawia wygląd włosów.
Bambus - nawilża włosy, wzmacnia je i zapobiega ich puszeniu, a zawarte w nim antyutleniacze chronią kolor.
MultiOils Complex - połączenie olejków : arganowego, awokado i makadamia, które regenerują, odżywiają i wzmacniają strukturę włosów.
Hair Booster Complex kompleks, w którego skład wchodzą: keratyna, ceramidy i proteiny pszeniczne. Takie połączenie zapewnia regenerację i odbudowę zniszczonych włosów. Nawilża je i chroni przed utratą wody, a także niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Wyraźnie poprawia wygląd i wytrzymałość włosów.
Ekstrakt z pomarańczy wzmacnia cebulki, pobudza wzrost włosów i odświeża skórę głowy.

Dobry skład, a efektów brak

Zachęcona bardzo dobrym, bogatym składem maski, postanowiłam wypróbować ją na swoich włosach. Niestety okazała się zupełnie nietrafionym produktem. Nie zauważyłam odżywienia, a po umyciu włosy były matowe i zbijały się w nieestetyczne strączki.

Cudów nie czyni...

Maska ma przyjemną, kremowo-żelową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach określiłabym jako świeży, trawiasto-roślinny. Bezpośrednio po użyciu włosy są wygładzone i błyszczące, wyglądają na zdrowe. Niestety, efekty te nie utrzymują się długo, nawet pomimo regularnego stosowania. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 300 ml

Kiepska

Maska wpadła mi w oko kilka miesięcy temu. Piękny opis, bogaty, naturalny skład, niska cena - kupiłam.

Niestety co raz częściej widzę, że "dobry" skład to nie wszystko i mimo, że dany kosmetyk ma mnóstwo odżywczych składników jest nic nie warty. Tak niestety było w przypadku tej maski.

* Konsystencja jest lejąca i to bardzo. Przecieka przez palce, trudno nałożyć odpowiednią ilość. Wolę zbite, gęste maski.
* Zapach nie zachwyca, ale mogło być gorzej.
* Wydajność słaba, ale niska cena to rekompensuje.

Jak maska działa na moich włosach? A no w ogóle nie działa. Mogłabym chyba wylać na włosy całe opakowanie i byłoby tak samo. Nie robi z włosami po prostu nic - nie wygładza, nie zmiękcza, nie odżywia, nie ułatwia rozczesywania. Włosy są niedociążone, spuszone, fruwają w okół głowy, suche..

Nie polecam, szkoda kasy. Użyłam kilka razy i wyrzuciłam, bo nawet do golenia nóg się nie nadaje - za rzadka..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dyskusyjne działanie, dobry skład

Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie idea tej maseczki, jej opakowanie i skład. Ciekawa nowość się pojawiła, pomyślałam z optymizmem, no i maskę kupiłam.

Zaskoczyła mnie swoją lejącą konsystencją- bardzo lekka jak na maskę, ale w trakcie jej nakładania i przetrzymywania nie miałam żadnych problemów i nic nie spływało. Szczerze mówiąc długo jej się "uczyłam". Na początek nałożyłam ją na 15 minut pod czepek i ręcznik, potem na 30 minut i efekt był taki sobie. W ciągu moich prób stwierdziłam, że najlepiej działa nałożona na około 5 minut i nie dłużej. Dobrze wchłania się we włosy, mam złudzenie, że otrzymały wiele składników.

Mam długie włosy blond z pasemkami i lubię maski. Ten kosmetyk jednakże działa jak odżywka. Nie dociąża włosów i nie wygładza. Po czasie dotarłam do całego składu i zobaczyłam zero silikonów. Dla mnie to znak, że muszę jej używać rzadziej, inaczej spowoduje zwiększenie porowatości. I to tyle- moje włosy po prostu muszą czasem otrzymać trochę silikonów.

Maska Farmony jest raczej odpoczynkiem dla włosów aniżeli kuracją. Mimo różnorodnego składu jest lekka. Włosy latają wokół głowy, przy czym nie są odbite od nasady, szkoda. Dobrze, że chociaż się nie elektryzują. Po prostu nie działa zbyt dobrze albo jestem uzależniona od masek Kallos\'a;)

Skład to różne różności chemiczne, na których się nie znam. Silikonów brak. Co jest w tej masce oprócz tego, na czym się nie znam:

* hydrolizowana keratyna,
* wyciąg z liści bambusa,
* wyciąg z owocu pomarańczy,
* lipidy mleczne,
* ceramid 3,
* rozmaryn,
* wyciąg z ziaren słonecznika,
* hydrolizowane proteiny kiełków pszenicy,
* olej awokado,
* olej arganowy,
* olej macadamia.

Skład jest ciekawy, ale jak widać- olejki są na końcu, w międzyczasie kilka substancji chemicznych. Jeśli komuś zależy aby zrobić włosom odwyk od silikonów, jak najbardziej polecam. Najbardziej będzie się nadawać do włosów niefarbowanych, normalnych i dosyć zdrowych.

Kosmetyk bez silikonów, parabenów, bez oleju mineralnego.
Duże opakowanie 300 ml.

Używam tego produktu od: około 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 40% z 300 ml