Nivea Hair Care, Spray chroniący przed słońcem z filtrem UV

Nivea Hair Care, Spray chroniący przed słońcem z filtrem UV

Spray chroniący przed słońcem NIVEA Hair Care tworzy na powierzchni łodygi włosa warstwę ochronną, zapobiegającą wysuszeniu i zmniejszającą łamliwość włosów wywołaną przez promieniowanie UV. Spray zawiera także filtry UV oraz witaminę E (naturalny związek chroniący przed wolnymi rodnikami). Chroni skutecznie przed zmianą koloru włosów, a dzięki olejkowi jojoba pielęgnuje łodygę włosa. Zapewnia skuteczną ochronę włosów w trakcie kąpieli słonecznej oraz podczas korzystania z solarium. Stosować w trakcie lub po kąpieli słonecznej na suche lub mokre włosy. Bez spłukiwania.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Isoceteth - 20, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Isostearate, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Panthenol, Benzophenone - 4, Styrene/Acrylates Copolymer, Citic Acid, Simmondsia Chinensis, Tocopheryl Acetate, Oryzanol, Parfum

Cena: 15 zł / 150 ml

polecam

mam w innym opakowaniu. i wcale nie smierdzi tylko ladnie pachnie :) mysle,ze na pewno nie szkodzi. wlosy sa blyszczace i zdrowo wygladajace wiec mozliwe ze jakas ochrona przeciwsloneczna jest. stosuje z umiarem. nie obciaza wlosow. wydajny. polecam

Używam tego produktu od:2lat

Znam gorsze!

I to o wiele.
Mimo to nie bardzo potrafię wymienić zalety tego produktu.
Pierwsze wrażenie jest fajne, bo buteleczka ładna.
Drugie wrażenie... Łaaaa! Jak to okrutnie śmierdzi!
Trzecie: lepi się na włosach.
Czwarte: włosy wyglądają po nim na nieumyte.
Piąte: i to jest najgorsze - nie bardzo chroni kolor. Może na spacerku po plaży owszem, ale włosy nawet najbardziej sumiennie pryskane nim po nurkowaniu pod gorrrrącym słonkiem i tak płowieją. Pewnie to kwestia wody i innych czynników...
Dlaczego więc trzy gwiazdki? AŻ trzy!
Otóż ja nie farbuję włosów i bardzo mi żal,kiedy tracą swój ciemnoczekoladowy kolor, próbuję więc je chronić za pomocą różnych, przeróżnistych specyfików i ten wkurzył mnie najmniej ze wszystkich wypróbowanych. Inne lepią się bardziej, włosy wyglądają po nich jeszcze gorzej, a efekty są jeszcze marniejsze. Tylko ten smrodek Nivei jest rzeczywiście powalający. Może to ma dodatkowo odstraszać komary? I natrętów? I zapewniać duuużo miejsca na plaży? No dobra - aż na taką odległość nie śmierdzi.

Używam tego produktu od: sezonowo dwa lata

fuj! odrzuca mnie zapach

Kupiłam go na początku czerwca, chciałam ochronić swoje jasne włoski przed silnym letnim słońcem... niestety na dobrych chęciach się skończyło, pierwsze psiknięcie mnie otumaniło - wokół głowy rozszedł się bardzo ostry zapach niby "proszku do prania", mdląco-mydlany silny smrodek, który - o zgrozo! - utrzymywał się na włosach aż do następnego mycia. Nie wiem, może spray jest skuteczny, ale udało mi się używać go tylko przed wycieczkami rowerowymi, w innych sytuacjach odczuwałam ogromny dyskomfort. Przed kupnem radzę sprawdzić jak na was działa ten zapach, bo to w końcu kwestia indywidualna.

Manicure - geometryczny french

ja go pochwalę

Podobnie jak z szamponu z tej serii, jestem ze sprayu bardzo zadowolona. Używałam na wakacjach w Chorwacji, i chyba ze dwa miesiące po powrocie, codziennie po umyciu włosów (jest taki wydajny, że aż wzbudził moją podejrzliwość). Zapach jak widać jest kwestią dyskusyjną - mnie akurat przypadł do gustu. Spray podkreśla zapach szamponu i w komplecie dość długo się na włosach utrzymują. Przede wszystkim, produkt spełnił swoją rolę: uchronił moje włosy przed przeobrażeniem się w totalne żółte siano na skutek bezustannego pławienia się w słonej wodzie i przebywania na ostrym słońcu bez nakrycia głowy. Tak więc zabezpiecza przed nadmiernym rozjaśnianiem. Nawilża włosy, nie przetłuszczając ich. Moich włosów nie obciążył. Ma dwie niesamowite zalety: (1) pięknie nabłyszcza włosy,
(2) wygładza je, "prostuje" - mam proste, ale bardzo delikatne, "pierzaste". Ten spray spowodował, że wyglądały na gładkie, posłuszne, zadbane.

Powtórzę - bardzo jestem z niego zadowolona. Na pewno ponowię zakup.

Ciężko go używać...

używałam go duecie z szamponem z tej serii. Szamopn udało mi się zużyć, tego spraya jeszcze niestety nie :(
Pierwsze wrażenie było BARDZO złe. Psiknęłam nim na próbę i cały dzień obwąchiwałam wszystko dookoła, bo coś mi okropnie śmierdziało... Byłam mocno zaskoczona, kiedy odkryłam, że to... moje włosy roznoszą taki straszny zapach...
Ale z zacięciem używałam go w samym środku lata we Włoszech, a potem w Chorwacji, żeby po wakacjach nie mieć siana na głowie...
Siana nie miałam, ale i tak włosy wróciły z wyjazdów trochę podniszczone i mocniej wypadały przez jakiś czas... Dlatego w tą ochronę UV jakoś nie wierzę, chociaż spray ma w składzie Benzophenone - 4...
Poza tym kolejną wadą jest to, że obciąża włosy i przyspiesza ich prztłuszczanie, a moje są już i tak tłuste, więcej im nie trzeba ;)
Ale nie jest to produkt zupełnie do niczego! Na plus trzeba zaliczyć to, że po popsikaniu włosy bardzo ładnie błyszczą :) No i wydajny jest diabelnie, chociaż używałam go ja i moje koleżanki udało nam się zużyć zaledwie jakąś 1/4 buteleczki, więc za rok dalej będę go męczyć, chyba że jakoś go zlikwiduję ;)
Używałam tego kosmetyku w sezonie wakacyjnym/ ilość zużytych opakowań: 1/4

fajny

uzywałam ostatnio przez 10 dni,bedac nad morzem. co prawda słonca jakiegos mocnego nie było ( buuuuu :( ) ale spray bardzo mi sie spodobał. po pierwsze ma sliczny zapaszek-hmmmmm :D. ładnie odzywia i wygładza włoski,mozna go uzywac na suche lub mokre. i faktycznie działa! moje włosy sa jakos mniej przesuszone ( co zazwyczaj sie dzieje pod wpływem slonca i wiatru). i co dla mnie bardzo wazne- nie obciaza ani nie przetłuszcza moich cienkich i delikatnych włosow