Zoeva, 102 Silk Finish Brush (Pędzel do podkładu)

Zoeva, 102 Silk Finish Brush (Pędzel do podkładu)

Pojemność 1 szt

Pędzel Zoeva 102 Silk Finish Brush przeznaczony jest do nakładania i mieszania podkładów. Doskonale sprawdza się podczas aplikacji pudru i kosmetyków mineralnych. Subtelny kształt idealnie przylega do twarzy, dzięki czemu umożliwia stworzenie bardzo naturalnego makijażu, bez efektu maski. Pędzel został wykonany z miękkiego taklonu. Wyprofilowana, pokryta lakierem, czarna rękojeść, doskonale leży w dłoni, zapewniając komfort pracy. Włosie pędzla Zoeva umieszczono w grubiej, metalowej skuwce.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Spełnia swoją rolę

Podkłady wolę nakładać gąbeczką lub palcami, ale malując kogoś ze względów higienicznych taki pędzel musi być w kufrze. Wiem, że wiele osób nie docenia pędzli do podkładu bo wydaje się że po co płacić i to nie mało skoro można użyć gąbki albo palców. To prawda, ale tylko jeśli malujemy same siebie. Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo zrobić dobry, gruby i zbity pędzel. Ten spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Na niektórych podkładach robi smugi, inne nakłada bezproblemowo. To raczej kwestia podkładów niż pędzla. Ma bardzo miękkie włosie, przyjemny w dotyku, ale jest też odpowiednio zbity i twardy. Ciężko go niestety utrzymać w czystości, włosie lubi łapać kolor. Jakość wykonania jest bez zarzutu. Zastąpiłam nim Hakuro i jest to przepaść w wykonaniu. Ani jeden włosek nie wypadł, trzonek jest wygodny, dobrze leży w ręce, a lakier nie odpada. Super

ok

Jest to dobry pedzel do podkladu. Mam wiele pedzli do podkladu i niestety musze stwierdzic, ze nie jest on wyjatkowy czy niezastepowalny. Jest dosyc maly, ja wole wieksze. Mysle, ze dobrze by sie sprawdzil do konturowania na mokro, czy nawet sucho (Katosu go tak uzywala), ze wzgledu na jego ksztalt i niewielkie gabaryty.
Moim zdaniem mozna spokojnie kupic Hakuro H53 zamiast tego pedzla, bo sa praktycznie takie same, a jakosc w obu jest bardzo dobra, natomiast cena przemawia na korzysc tego pierwszego.

fajny, ale... nie potrafię znaleźć mu zastosowania

Kupiłam ten pędzel razem z zestawem innych pędzli Zoevy i nie bardzo potrafię znaleźć dla niego zastosowanie. Do nakładania pudru jest zbyt mały, nakładanie nim podkładu mi też nie podpasowało, więc leży i się kurzy. Ma dość zbite włosie. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się.

Niby dobry, ale nie lubię nim pracować

Kupiłam ten pędzel, jak wiele z Zoevy, pod wpływem zachwytów youtuberek. Już to pisałam przy jakiejś recenzji, ale powtórzę: stara baba dała się wkręcić ;) Sam pędzel jest dobrej jakości, ma bardzo miękkie włosie, miłe dla skóry, gęste, zbite. Pierze się dobrze, szybko wysycha, nie zmienia kształtu po praniu. W moim przypadku był to nieprzemyślany zakup, był to czas eksperymentów i prób jeśli chodzi o makijaż. Teraz wiem, że tego typu pędzle nie dają efektu jakiego oczekuję i źle mi się takim pędzlem pracuje. Wolę flat topy. Koleżanka, której go oddałam i która wcześniej używała bardzo podobnego z Hakuro, twierdzi że nie widzi różnicy… poza ceną ;) Być może osoby bardziej doświadczone, bądź zajmujące się wizażem zawodowo, będę w stanie docenić jego walory.

Cudo

To mój ulubiony pędzel do twarzy. Nie noszę codziennie podkładu, ale do korektora spisuje się wyśmienicie. Nie robi smug, nie wsiąka dużo produktu, przez co krycie produktu przy jego użyciu jest b dobre. Nie odkształca się po myciu. Generalnie pędzle do twarzy zoeva są bardzo wysokiej jakości, nie są najdroższe, a i bonusem jest, że ładnie wyglądają, nie niszczy się rączka, na pewno posłużą długi czas. Więc jeśli ktoś się zastanawia, czy brać to polecam :)

Uwielbiam!

Nie jestem fanką nakładania podkładu pędzlem i wolę gąbeczki, ale ten pędzel ma w sobie coś wspaniałego. Jeśli tylko chcę uzyskać większe krycie biorę mój 102! Pędzel wizualnie jest przepiękny, widać, że wykonany z wysokiej jakości produktów. Nic się z nim nie dzieje i łatwo się go wymywa. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Ma dośc zbite włosie, nic z niego nie wypada. Średnio chłonie podkład. Na twarzy sunie bardzo gładko i miękko. Przy aplikacji nie tworzy smug, sprawia, że makijaż wygląda naprawdę dobrze, nie trzeba się przy tym namęczyć! Jak dla mnie jest to idealny pędzel do podładu. Osobiście nie lubie pędzli płaskich ani języczkowych. Jego kształt sprawia, że naprawdę szybko i łatwo się nim pracuje.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

bardzo dobry pędzel

Inne jakie posiadam do podkładu:
Hakuro H50s, Real Techniques, Annabelle Minerals

Na tle moich pędzli do podkładów to nr 1
Bardzo przyjemny w użytku, nie drapie
Trwały, ani jeden włosek nie wypadł
Łatwo się myje
Nie je podkładu
Nie robi smug nawet po dużej przerwie w myciu ( tak jak np real techniques)
ładnie blenduje podkład
Przedłuża trwałość ( w moim odczuciu)
Podkład wygląda naturalnie

Rewelacja :)

Spełnia swoje zadanie

Bardzo fajny pędzel za przyzwoite pieniądze (promocja marki Zoeva).
Obawiałam się z początku jego rozmiaru, bo wyczytałam, że jest mały i może nie dać rady, ale u mnie nie ma z tym problemu. Mam jeszcze mniejszy pędzelek do podkładu.
Zoeva ma włosie zbite, ale nie na tyle zy był problem z ich umyciem, za to na tyle by dobrze rozprowadzić podkład płynny.
Mam wrażenie, że nie pochłania zbyt dużo fluidu.

Dlaczego zatem nie 5 gwiazdek?
Wykonanie pędzla mogłoby być trochę lepsze, a jest to możliwe, bo mam w swojej kolekcji pędzle i tańsze i droższe, które są lepiej wykonane niestety.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden

Dobry,ale zachwytu brak

Youtubowa reklama przez blogerki - zadziała cuda i uwierzyłam ze to the best pedzle.

Pedzli mam kilka. Lece na inglocie, hakuro, shiseido, realach.
Zamowilam na próbę ( chcialam caly zestaw) ten pedzel, pomyslalam ze byc moze zmieni sie jakosc malowania, jakosc krycia, ze ogolnie odkryje nowe mozliwosci czy to minerałów czy płynnych podkladow.
Nic sie nie zmieniło.
To taki hakuro tylko z świetnym marketingiem i wysoka cena.
Pedzel jest z talkonu, jest dobrze zrobiony, szybko schnie. I nic po za tym. Porównałabym z realtechniques z miękkości, bo jest minimalnie twardszy niz hakuro i tej roznicy nie czuc w użytku.

Dobry, ale przeciętny. Nie za te cene.

Używam tego produktu od: Tydzien
Ilość zużytych opakowań: Jeden

bardzo, bardzo

Pedzel kupilam jak tylko sie pojawil, a stare pedzle zmienily troche jakosc, czyli silk finish posiadam juz w tej kilkukrotnie lakierowanej raczce i z tym sciskiem na skuwce jaki widac na zdjeciu. napisy tez sa lekko nierowne, czuc fakture pod palcem, wiec sie nie scieraja jak w starej wersji.
Kupilam ten pedzelek jak azczelam uzywac mineralow. Chcialam cos w ksztalcie kabuki, ale nie tak duzego. Pedzel mial mi sluzyc do rozu albo/i do brazera ktory nakladam na kosci rzuchwy, zeby ja optycznie wyszczuplic. Poza tym wlosie jest sztuczne, co tez mialo duzy wplyw na zakup.
Pedzel sprawdza sie w tej roli idealnie. jak w innych tak i w tym wlosie nie wypada, jest miekkie i nie drapie. Dla mnie udany zakup, ktorego nie zaluje :-)

Używam tego produktu od: jak sie pojawil, od 2013 roku jesli mnie pamiec nie myli

bliźniak hakuro h 54

Potrzebowałam pędzla do podkładu mineralnego. Mam jeden ulubiony do stosowania w tym celu właśnie hakuro h54, ale czasem zapomnę wyprać i jest kłopot. Postanowiłam kupić drugi na zmianę. Była promocja zoeva wychodziła podobnie cenowo.Mowię wezmę i sprawdzę o co chodzi z tym szałem na zoeve.

Wnioski. Pędzel jest mninimalnie mniejszy od h54 i ma inny kolor włosków poza tym nie różnią się niczym ( no poza cena jeszcze). Oba tak samo nakładają minerały. Tak samo się piorą i schną.
Zoeva ma na skuwce nierówności których hakuro nie ma.

Moim zdaniem nie warto przepłacać.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jeden

Inny poziom malowania sie

Do tej pory nakladalam podklad palcami.
Nie mam porownania z innymi pedzlami do foundation, ale ten kupilam pod wplywem blogierek.
I jestem oczarowana tym pedzlem.
Bardzo miekki, ma zbite wlosie, nie robi smog, ujednolica twarz, nie lyka produktu.
Ma idealna wielkosc.
Czyszczenie go jest dziecinnie proste, nie traci przy tym ani jednego wlosa badz ksztaltu.
Polecam.

Używam tego produktu od: 08.2014
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel