Zoeva, 106 Powder Brush (Pędzel do pudru)

Zoeva, 106 Powder Brush (Pędzel do pudru)

Pojemność 1 szt

Pędzel Zoeva 106 Powder Brush przeznaczony jest do nakładania pudru, różu i brązera o konsystencji proszku lub kamienia. Doskonale miękka główka wykonana z taklonu idealnie przylega do twarzy i ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Włosie umieszczone w grubiej, metalowej skuwce. Drewnianą rękojeść pędzla Zoeva do pudru wyprofilowano i polakierowano, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Miły omiatacz!

Lubię pędzle Zoeva. Są naprawdę dobre, godne polecenia, ale jak każda firma ma gorsze lepsze modele. Ten jest dobry... Bez zachwytów, achów, ochów, ale jest dobry. Wszystko zależy od tego do czego chcemy go używać. Lekkie oprószenie pudrem, ewentualnie omiecenie twarzy lub zebranie nadmiaru produktu - tak! Jest delikatny i miękki, więc do tego się nada. Jeśli jednak chcemy puder wklepać w twarz - pudło!

Drapaczek

-lubię pędzle Zoevy, ale ten jest jednym z najsłabszych,
-trzonek jest jakiś taki krótki w porównaniu z innymi, ani nie wygląda to dobrze, ani nie jest wygodne,
-włosie nie należy do moich ulubionych, sztywne, takie, jakiego używa się do bardziej zbitych pędzli, przy "rozcapierzeniu" pędzla do pudru to włosie zaczyna drapać jak nie wiem co,
-pierwszych kilka użyć było ok, ale z czasem i myciem zrobiło się coraz gorzej,
-nie mogę już nim nakładać pudru, zwłaszcza jeśli porównać do pędzli do pudru Real Techniques czy Brush Me (Lovenue), nawet drapiący mnie Glambrush do pudru jest miększy od tej Zoevy,
-pędzel prezentuje się wyjątkowo mało estetycznie,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-cena przesadzona, wziąwszy pod uwagę wątpliwą jakość,

+włosie nie wypada,
+dobrze się myje,
+wyjątkowo szybko schnie,
+po latach nadal wygląda dobrze (gorzej z działaniem, drapie!)

Bardzo przyjemny

Kupując ten pędzel szukałam czegoś czym mogę omieść twarz raz, dwa i i mie przypudrowaną całą buzię. W tej roli spełnia się bardzo dobrze.

Wykonanie na wysokim poziomie, włosie jak przystało na tą firmę jest bardzo przyjemne.

Cena w porównaniu do jakości jest rozsądna.

nie przepadam

Pedzel jest bardzo dobrze wykonany, dobrej jakosci, mialam go w zestawie. Osobno nie kupilabym go, bo do pudru wole inne pedzle, Na pewno jest dobry do strzepywania nadmiaru pudru z twarzy albo delikatnego oproszenia. Ja akurat wole dosyc dobrze sobie zagruntowac podklad, bo mam tendencje do swiecenia sie, wiec to nie typ pedzla dla mnie. Wlosie jest zbyt dlugie i za rzadkie, zeby nim porzadnie wtloczyc puder w skore. Niemniej jesli ktos lubi tylko delikatnie przypudrowac twarz, to sie sprawdzi.

idealny

Zacznę od tego, że uwielbiam wszystkie pędzle Zoevy ze względu na ich nieprawdopodobnie miękkie włosie, przystępną cenę, a także krótkie trzonki, które są nieocenione w przypadku bycia krótkowidzem. Tego pędzla używam do bakingu, jego włosie nie jest zbite, więc idealnie nakłada puder i zmiata z twarzy nie wpracowując. Sprawdza się też nieźle w przypadku nakładania na twarz zwykłego pudru, ale tylko w przypadku gdy chcemy omieść twarz, gdy np. mamy do czynienia z cerą normalną i suchą. Do wpracowywania produktu do cery tłustej i mieszanej nie nadaje się. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się. Mój ideał.

Ulubieniec

Odkąd dostałam zestaw Zoevy doceniłam pędzle do pudru. Wcześniej byłam przekonana, że do matowienia cery tłustej/mieszanej nadają się tylko puszki, dzięki temu pędzlowi już wiem że tak nie jest. Pudrując nim twarz nie robimy dziur w podkładzie, dobrze rozprowadza puder, świetnie omiata się nim twarz. Jest miły, nie gubi włosia mimo bardzo częstego mycia. Ideał w tej cenie.

Dobry.

Pędzel dobry, ale bez zachwytu.
Należy do zestawu pędzli, które dostałąm, więc kilka razy go użyłam, ale nie przepadam. Lepszy, uważam jest pędzel do pudru z Real Techniques lub niedostępny już w tej chwili, ale ukochany przeze mnie kabuki "ławkowiec" z GlamShop.
Pędzel jest średnio zbity, więc nadaje sie bardziej do delikatnego omiatania twarzy pudrem wykończeniowym lub do nakładania różu.
Podejrzewam, że jeśli kupiłabym go samodzielnie, to byłabym nim rozczarowana.
Design jest fajny, solidność również. Pierze się go łatwo, ale w tym wypadku cena jest dla mnie stanowczo za wysoka.

Genialny

Pędzel używam do pudru, na początku wydawał mi się dziwny. Jednak po kilku użyciach dosłownie go pokochałam. Jest mięciutki, idealnie zbity. Podczas prania nie odkształca się. Odpowiednio nabiera produkty prasowane (stay matt i sexy mama), Sam design pędzla jest śliczny, czarny pędzel prezentuje się elegancko i ładnie, Polecam każdemu.

Rewelacja

Świetny do produktów sypkich. Kończę nim makijaż, nakładając na twarz puder ryżowy, do tego ten pędzel jest idealny, kiedy produktem chcemy omieść twarz, w celu utrwalenia.

Do typowego pudrowania, by ukryć niedoskonałości - za miękki.

Przyjemne włosie, łatwe do prania, nie wypadają z niego włoski.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden

Ulubiony!

Idealny pędzel do przypudrowania całej twarzy na raz. Dzięki jego wielkości puder nakłada się bardzo szybko i subtelnie. Makijaż jest utrwalony, ale nie mamy efektu maski z pudru. Łatwo można nim strzepać, wyczyścić twarz, gdy coś się osypie. Nie jest idealny pod oczy, ale tylko ze względu na swój kształ i wielkość. Mnie to akurat nie przeszkadza...
Wygląd i wykonanie to oczywiście klasa sama w sobie jak to w przypadku ZOEVY.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Dobry pedzel! Jednak ma wady...

Nie kolekcjonuje pedzli. Potrzebuje do codziennego uzytku jednego pedzla do pudru, bronzera w jednym... Wczesniej uzywalam pedzla z lancrone. Super sie nim rozcieralo bronzer, jednak gdy nakladalam puder to strasznie draznil i normalnie klul moja naczynkowa cere... Zoeva jest bardzo miekki i nie podraznia skory wrazliwej. Jednak jest chyba troche za miekki... Slizga sie po twarzy. Do nakladania pudru jest ok. Jednak do bronzera jest za malo zbity. I nie da sie rozetrzec bronzera... Jednak to pedzel przeznaczony docelowo do pudru wiec chyba nie powinnam sie czepiac:D
Podsumowujac:
Plusy:
-jest miekki
-absolutnie nie podraznia skory wrazliwej
-dobrze sie nim naklada puder
Minusy:
- jest zbyt miekki- slizga sie po skorze
-za malo zbity jesli chodzi o rozcieranie bronzera.
Jednak polecam go dla wrazliwcow:D

bardzo, bardzo

I ja pedzel kupilam za wlasne pieniadze, wiec recenzja nie bedzie sponsorowana. mam stara wersje pedzla, czyli raczka nie jest tyle razy lakierowana i jest ciutke inaczej scisnieta skuwka z raczka padzla.
Bardzo go lubie. Wogole lubie pedzle Zoeva, choc i trafil mi sie jeden czy dwa pedzelkie, ktore dla mnie okazaly sie nieprzydatne, lub mniej wygodne ( np skosnie sciety pedzelek do kresek, dla mnie skos byl za duzy, wiec poszedl na prezent, obdarowana osoba byla zachwycona).
Jak na klasycznie wielkie pedzle, to bardzo lubie wielkosc/dlugosc pedzli Zoeva. Mialam w zyciu wiele roznych marek, ale jesli chodzi o klasyczne pedzle( nie te do mineralow), uwazam Zoeva za ideal. maja idealna dlugosc raczki i w konsekwencji dlugosc calego pedzla tez mi bardziej lezy niz innych klasycznych pedzelkow, ktorych raczki czesto byly mi za dlugie. U Zoeva jest to bardzo dobrze wywazone i pedzle wygodnie leza mi w dloni, zwlaszcza ten pedzel. W tej chwili uzywam kilka ocznych pedzli tej marki, a twarzowe mam schowane i uzywam mineralne odpowiedniki z krotkimi raczkami, jednak od jakiegos czasu rozwazam jednak wyciagniecie Zoevy i na codzien jej uzywania jak za dawnych starych czasow, a krociutkie mineralne pedzelki schowac sobie i miec na wyjazdy. sentyment mnie bierze ostatnimi czasy :-)
Jedno jest pewne, jesli kiedykolwiek zachce mi sie znow pedzla do pudru o klasycznej wielkosci/dlugosci pedzla, to nie bede sie zastanawiac. Jesli moj egrzemplarz ulegnie uszkodzeniu, kupie nowa sztuke :-) Wlosie tez ma dla mnie znaczenie. ze wzgledu na to ze jest sztuczne, kupilam ten pedzel.

Używam tego produktu od: 2011 roku, albo nawet od 2010