Max Factor, Masterpiece Transform Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece Transform Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Maskara Max Factor Masterpiece Transform rewolucjonizuje proces aplikacji, smukła szczoteczka idealnie przylega do rzęs, pokrywając każdą z nich intensywnie czarnym tuszem i tworzy niesamowitą objętość z każdym pociągnięciem. Krótkie włoski precyzyjnie otulają wszystkie włoski od nasady aż po same końce. Rezultat to maksymalnie pogrubione i wydłużone rzęsy w stylu `glamour`.

Dobry

Miałam ten tusz dawno temu bo dostałam od przyjaciółki u której się nie sprawdził, zobaczyłam go na e zebra za śmieszna cenę 16zł i bez namysłu go wzięłam, znowu się pokochaliśmy na długi czas, pięknie rozdziela rzęsy i mega je wydłuża, tusz się nie obsypuje a trzymał się u mnie trzy dni w ekstremalnych warunkach :P ma super fajna szczoteczkę sylikonowa która jest idealna także do dolnych rzęs bo cudownie je rozczesuje i nie brudzi oka, jest naprawdę warty wypróbowania :D

Uwielbiam

Rewelacyjny tusz Szczotka zgrabniutka wyczesuje każdą rzęske mega czarny. Zgodny z opisem producenta bardzo wydajny niema porównania z innymi tuszami które miałam dotychczas rzęsy są pogrubione i wydłużone a do tego jest bardzo trwały polecam.

Trochę tak, trochę nie

Tusz sam w sobie jest w porządku. Faktycznie można z nim osiągnąć spektakularny efekt. Problem polega na tym, że trzeba się przy tym nieźle natrudzić... Szczoteczka nie do końca mi podpasowała: ciężko było nią nałożyć tusz bez posklejanych rzęs. Używając jednak szczoteczki od innego tuszu (zresztą też max factor) mogłam osiągnąć bardzo dobry efekt. Problem pojawiał się jednak, gdy się spieszyłam i nie miałam czasu na długie tuszowanie. Wierzę jednak, że gdy poskromi się szczoteczkę, tusz ten może stać się ulubionym. Po kilku godzinach na rzęsach, zdarza się mu obsypywać, ale nie powiedziałabym, że szczególniej niż innym tuszom.
Mimo dobrych efektów, który daje ta maskara, wolę jednak taką, która będzie łatwiejsza, a przez to szybsza w obsłudze.

Okej jest

Tusz jest dobry, jak na cenę jego przystało. Elegancko pogrubia, wydłuża i podkreśla rzęsy, jego szczoteczka jest dość przyjemna. Nie rozmazuje się, ani się nie kruszy. Nie wysycha zbyt szybko w opakowaniu. Daje naturalny efekt, żadnych sztucznych rzęs.

warto spróbować

Super szczoteczka, jak w pełni się nad nią zapanuje, można osiągnąć naprawdę fajny efekt.
Nie rozmazuje się, jest trwały.
Mocno wydłuża, dobrze rozdziela i podkreśla każdą rzęsę.
Mógłby trochę mocniej pogrubiać.

Hit!

Najlepszy, ukochany, jak na razie mój KWC. Od kilku lat zawsze do niego wracam, dla mnie to tusz idealny, trudno go będzie przebić. Świetnie podkręca, pogrubia i definiuje rzęsy. Do tego mocno wydłuża , jest trwały, nie odbija się na górnej powiece i nie osypuje. Łatwo się zmywa micelem, co też ma znaczenie, dzięki temu rzęsy są w świetnej kondycji. Szczoteczka jest dość trudna w obsłudze z poczatku, jednak jak się nabierze wprawy to działa cuda. Niestety nie jest już dostępny w drogeriach stacjonarnych, możliwe że został wycofany, pozostaje internet. Tusz jest bardzo wydajny, po 3 miesiącach wciąż daje radę. Jedyna mała wada to znikające napisy na opakowaniu, jednak dla mnie to nie problem.

Średniak

Mam mieszane odczucia do do tego tuszu. W mojej opinii bardzo skleja rzęsy (używam go już ponad miesiąc więc zdążył troszkę podeschnąć), jeśli damy cieńszą warstwę to jest niewidoczny. Wydaje mi się że to wina szczoteczki - gdy zmieniłam na taką z innego tuszu efekt był o niebo lepszy. Trwałość bardzo dobra.

Wow wow wow!

Po raz kolejny w ciagu ostatnich miesiecy trafiam na tusz, ktory sie staje moim KWC :-)

Moje rzesy sa aktualnie oslabione, wypada ich wiecej niz normalnie i wiekszosc tuszy nie potrafi tego ukryc. Ten jest fenomenem - az boje sie pomyslec jak bedzie dzialac jak moje rzesy wroca do normy!

Opakowanie jest ladne, ale grube - w przeciwienstwie do malutkiej szczoteczki w srodku ;-) bardzo przypadla mi ona do gustu - bez problemu mozna ja docisnac u nasady, a krotkie i gesto rozstawione zabki swietnie rozdzielaja rzesy. Aplikuje sie calkiem duzo produktu, ale szczoteczka pieknie go wyczesuje i rownomiernie rozprowadza. Kolor jest kruczoczarny, tusz sie nie osypuje, łatwo sie zmywa. Rzesy sa wydluzone, pogrubione, rozdzielone i podkrecone. REWELACJA!

Jeden z lepszych

Tusz bardzo ładnie pogrubia jednocześnie nie sklejając rzęs. Szczoteczka nietypowa, trzeba się do niej przyzwyczaić. Maskara wydajna, nie wysycha zbyt szybko jak niektóre tusze. Jedyny minus jaki widzę to dość wysoka cena. Jednak efekt wart jest wydanych pieniędzy. Znam droższe maskary, które się nie sprawdzają ;)

extra

Testowałam wiele tuszy, zaledwie te za 10 zł jak i te z wyższych półek i muszę powiedzieć, że ten tusz to jak dla mnie jedyna sensowna opcja. Przepięknie wydłuża, rozdziela, nie kruszy się, siedzi na rzęsach cały dzień, jest bardzo wydajny. Jakością przebija they're real z benefitu, który do tej był moim ulubieńcem. Jednym słowem: FANTASTYCZNY!

Bardzo fajny tusz.

Mam przeciętne rzęsy, gęste ale nie za długie, zawsze używam zalotki. Od tuszu oczekuję rozdzielenia, trwałości i utrzymania skrętu, miło by było jakby też trochę wydłużał.
Ten tusz kupiłam na promocji -49% w Rossmannie, i na tych właśnie promocjach polecam go kupować bo cena regularna oscylująca w okolicach 60zł jest dość odpychająca, i jak dla mnie stanowczo zbyt wysoka jak za tusz. Jestem jedną z tych osób, która więcej niż 35zł za tusz po prostu nie zapłaci, gdyż uważam że spokojnie poniżej tej ceny można kupić świetne produkty tego typu.
Szczoteczka jest świetna, chociaż dziwna i można się jej wystraszyć, ale robi robotę. Świetnie rozczesuje rzęsy, pięknie rozdziela. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek podczas używania tego tuszu miała sklejone rzęsy. Nie kłuje, ale ja też jestem przyzwyczajona do silikonowych szczotek i takie też preferuję. Brudzenie powieki podczas malowania odrobinę było, ale ja to już tak chyba mam, że każdym tuszem się ubrudzę.
Efekt podkręcenia utrzymywał się do samego wieczora, tusz też bardzo ładnie wydłużał. Nie osypywał się, nie kruszył, nie odbijał, nie uczulał. Generalnie nic złego nie robił a oczy mam wrażliwe, suche, łzawiące i noszę soczewki.
Jak większość tuszy z Max Factor jest też mega wydajny - służył mi jakieś 5 miesięcy, w tym czasie nie zgęstniał, nie zmienił formuły, w zasadzie mogłabym używać go nadal ale odrobinę zmienił zapach, więc dla bezpieczeństwa moich wrażliwych oczu wolałam go jednak wyrzucić.
Na pewno do niego wrócę na którejś z promocji, a na chwilę obecną dokładnie wyczyściłam szczoteczkę i wyczesuję nią rzęsy przy bardziej sklejających tuszach. Polecam, kolejny tusz z MF który świetnie mi się sprawdził :)

najgorszy

dawno juz nie kupilam tak okropnego tuszu do rzes. W ogole nie rozczesuje rzes, skleja je calkowicie. Szoteczka jest bardzo niefunkcjonalna. Opakowanie dosc duze i nieporeczne.Zdecydowanie nie polecam!