Sensique, Art Nails (Lakiery do zdobienia paznokci z cienkim pędzelkiem)

Sensique, Art Nails (Lakiery do zdobienia paznokci z cienkim pędzelkiem)

Lakiery do zdobienia paznokci. Wąski pędzelek ułatwia precyzyjną aplikację. Dostępne w 6 kolorach.

Niezły.

Pojawiła się nowa wersja tych lakierów na rok 2015 z nową gamą kolorów i kupiłam kolor Berry Shake. Na pewno plusem tego lakieru jest jego ładny kolor (ten akurat jest błękitny z nutą fioletu), ma wygodny do malowania pędzelek, fajną konsystencję, dość szybko schnie. Minusem jest jego trwałość, nie utrzymuje się on za długo na paznokciach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.

Efektowny

Od dawna chciałam w końcu wypróbować jakiś lakier piaskowy, więc bardzo się ucieszyłam, że Sensique, marka, której lakiery uwielbiam, wypuściła limitkę z kilkoma piaskami. Po obejrzeniu swatchy w internecie zachorowałam na czerwony, morski oraz różowy, jednak zachowałam resztki rozsądku(czego z perspektywy czasu bardzo żałuję:D) i kupiłam tylko ten pierwszy- 191 Red rose with Golden Sparks.

Nieduża buteleczka jest dla mnie plusem, ponieważ rzadko używam nietypowych fakturowo lakierów, więc jak zgęstnieje to nie zmarnuję wiele;)
Pedzelek jest nieduży, eleastyczny, wygodnie się nim maluje i manewruje przy skórkach oraz po bokach.

Konsystencja gęsta, nie spływa po bokach/nie rozlewa się, ale jednocześnie maluje się nią szybko i sprawnie.
Pierwsza warstwa daje słaby efekt, mimo dokładnego krycia kolorem. Dla wyrazistego, piaskowego efektu potrzeba dwóch warstw.
Schnie bardzo szybko, niezależnie od tego którą warstwę mamy;) Już po pół godzinie mogę robić wszystko i nie bać się, że coś sobie odcisnę na lakierze.

Piaskowa struktura jest bardzo wyrazista, jednak nie na tyle szorstka, aby haczyła o wszystko. Niestety często trzeba nieco przypiłować wolny brzeg, ponieważ drobiny nieco wystają i drapią.
Mój kolor to czerwień ze złotymi nutami. Razem z piaskowym wykończeniem daje bardzo szlachetny i elegancki efekt. Naprawdę bardzo ładny:)
Można też dać na to bezbarwny top(najlepiej taki, który daje żelowe wykończenie, czy tam gel look) i otrzymać ciekawy efekt, jednak trzeba do tego przynajmniej 2-3 warstw topu, ponieważ pierwszą tak jakby lakier wchłania, z każdą kolejną jest lepiej;)

Niestety trwałość jest dziwna:brzydal: Pomalowałam paznokcie po południu i podczas wieczornego prysznica odprysły mi końcowki, trzeba było domalować(dwie warstwy na same odpryśnięte i nic się nie odznaczało, manicure wyglądał jak nietknięty). Co ciekawe-po domalowaniu trzyma się spokojnie 2-3 dni bez żadnych odprysków, mimo codziennych pryszniców:D

Bardzo szkoda, że to była tylko limitka, chętnie bym wypróbowała inne kolory z tej serii. Lakier dobrej jakości dający ciekawy, ładny efekt, do tego w niskiej cenie-Sensique mógłby wprowadzić je do stałej oferty;)

tragiczna trwałość!

Co z tego, że kolor piękny (Violet Crushed Ice), ładna faktura, łatwe malowanie i szybkie wysychanie?
Wszystkie te zalety nie zrównoważą koszmarnej trwałości!! Na moich pazurach lakier elegancko wygląda przez kilkanaście godzin. Po tym czasie lakier odpryskuje i znowu mani do roboty...

Próbowałam z różnymi bazami i bez i ciągle to samo.
Szkoda, bo zapowiadała się mała, piaskowa rewelacja :(

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy (?)

efekt super, super nietrwały

Mam lakier o numerze 193 - Pink Frost. Jest to jasny, słodki pastelowy róż o brokatowo-piaskowym wykończeniu. Naprawdę piękny.

Szkoda tylko, że już po kilku godzinach odpryskuje z paznokci nawet przy najmniejszych palcach, co nigdy mi sie dotąd nie zdarzyło. Zrozumiałabym odpryski na paznokciu kciuka czy palca wskazującego, ale tak...

Uważam, że to zbyt kiepska trwałość, aby zastanawiać się nad kolejnym zakupem. Co ciekawe, zmywanie jest normalne czyli tradycyjnie trudne, jak to przy brokatach.

Świetny efekt końcowy!

Skusiłam się na zakup tego lakieru przed sylwestrem. Kupiłam złoty odcień, sądziłam, że będzie jak wszystkie tego typu lakiery że 4 warstwy i nie pokryje całej płytki paznokcia. I tu miłe zaskoczenie przy malowaniu pierwszej warstwy! Wystarczy pomalować dwie warstwy, a efekt końcowy jest świetny!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Rewelacja!

Posiadam kolor numer 189. Z reguły lubię czarne lakiery, ale ten przyciągnął moją uwagę swoją piaskową strukturą.
Plusy:
- łatwo się go aplikuje,
- ale też łatwo zmywa,
- wystarczy jedna warstwa aby ładnie pokrył warstwę paznokcia,
- ładnie się mieni,
- jest wydajny,
- cena (kupiłam w promocji za 3,49 ;)

Naprawdę jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Nie dla mnie

Nie kupiłabym go ponownie ponieważ nigdy nie utrzymał sie na moich paznokciach dłużej niż JEDEN DZIEŃ! Czasami nawet jeszcze tego samego dnia dostrzegałam odpryski.

Może dłużej by wytrzymał gdyby potraktować go jakimś utrwalaczem? Nie wiem, nie próbowałam. Sam w sobie dłużej niz 24 h bez odprysków nie wytrzyma.

Kolor jest ładny, cena też nie zła ale co z tego...

Używam tego produktu od: 2014