Soraya, Care & Control, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej `Ultra Mat`

Soraya, Care & Control, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej `Ultra Mat`

Krem matujący do cery tłustej i mieszanej. Wysoka skuteczność potwierdzona badaniami: matuje wg 95%, wygładza naskórek wg 85%, zapewnia poprawę nawilżenia wg 80%.
Lekka, nietłusta formuła. Szybko się wchłania. Nie powoduje powstawania zaskórników. Zapewnia efekt matowej, gładkiej cery. Może być stosowany pod makijaż. System Ultra Mat pochłania nadmiar sebum z powierzchni skóry. Sprawia, ze cera jest matowa i nie świeci się. Proteiny jedwabiu nawilżają i wygładzają naskórek. Betaina intensywnie nawilża skórę, zapewnia poczucie pielęgnacyjnego komfortu. Pomelo - superfruit ekstrakt z tych owoców to prawdziwy owocowy suplement dla skóry. Jest źródłem witaminy C i minerałów. Działa nawilżająco i ściągająco, jest silnym przeciwutleniaczem. Kofeina pobudza mikrokrążenie, dodaje cerze energii i witalności.

Sredni pordukt o orzechowym zapachu

Kompletne zaskoczenie - zapach orzechów w produkcie z ekstraktem z pomelo. Niemniej jednak zapach jest nienachalny, dość słodki, a takie lubię, choć nie każdy się z nim zaprzyjaźni. Krem zamknięty jest w kartonowym pudełku zabezpieczonym dodatkowo folią. Mamy pewność, że produkt nie był nigdy używany, a to ważne. Krem mieści się w wygodnej i praktycznej miękkiej tubce. Swój egzemplarz kupiłam na wyprzedaży w Ross. za niecałe 5 zł, wiele się po nim nie spodziewając i nie oczekując. Nie wierze w obietnice producentów, a z kosmetykami Soraya bywało u mnie bardzo różnie. Krem ma barwę jasnoniebieską, jest dość lekki a zarazem bogaty jak na krem matujący. Trzeba go dobrze wklepać w skórę, ale później krem wchłania się do matu. Nadaje się pod podkład, dobrze z nim współgra nie tworząc smug. Krem nie matuje na długo, jest to maksymalnie 3-4 godziny, jest to jednak dość przyzwoity czas. Nie zauważyłam nowych niespodzianek ani wysuszenia. Wydajność dość duża, choć nie używałam go codziennie to wystarczył mi na kilka miesięcy stosowania w okresie jesienno-zimowym (jako, że mamy okres zimowy i używam obecnie bogatszych kosmetyków, nawilżających zamiast matujących). Krem jest przeciętny, ale za tę cenę nie ma co narzekać.

+ zapach
+ opakowanie
+ wydajność
+ cena
+/- średni czas matowania ok. 3-4 h

Świetny

Na samym początku pragnę powiedzieć aby nie kierować się opiniami lecz samemu wypróbować dany produkt. Jak kupiłam go za nim je przyczytałam. Dla mnie spełnia swoje zadanie. Przede wszystkim matuje, Po nałożeniu kremu twarz robi się gładka. Ma delikatny, przyjemny zapach. Nawilża i skora staje się promienna i wygląda na zdrową.Co prawda jeśli stoimy na słońcu, czy siedzimy w aucie przy wysokiej temp. zaraz się świecimy ale mi to nie zbyt przeszkadza. Polecam.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca

Nie działa

Jak zwykle przy wybieraniu kremu kieruję się tym, jak długo może on malować moją skórę. Nowość. Kolorowe opakowanie. Przyciąga wzrok.
Żałuję wydanych pieniędzy.
Ten krem nic nie robi. Jaki ultra mat? Skóra jest tlusta i się lepi. Nie ma nawilżenia,jest natłuezczenie skóry. Jedynym plusem jest jego ogromna wydajność. Musiałam męczyć się z nim prawie 3 miesiące. Więcej nie kupię żadnych produktów tej firmy. Kolejne wielkie rozczarowanie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

działa chwilowo

po dwóch tygodniach regularnego stosowania:
używałam i na dzień i na noc na świeżo umytą buzię. Efekt matu jest od razu po aplikacji, jednak nie zapewnia go nawet godzine później. Po nałożeniu podkładu świecę się dalej, jak lampka na choince :)
Nie zauważyłam zmniejszenia niedoskonałości czy wygładzenia po dwutygodniowym stosowaniu.
Nie zapchał porów, więc jest plus.
Przez pierwsze dwa dni był idealny i faktycznie działał, jak trzeba - potem jednak skóra się chyba przyzwyczaiła (trochę za szybko) i przestał działać tak, jak trzeba.
Nie kupię raczej następnego opakowania, wolę wypróbować maść siarkową. Dokończę to opakowanie i się z nim pożegnam

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

okropny

Mam cerę mieszaną z trądzikiem i dużymi porami. Ten krem jest na nie, ponieważ:
- strasznie zapycha
- powstają nowe małe krostki
- krem daje uczucie bardzo napiętej skóry
- słabo nawilża

Zalety:
- ładny zapach
- dobra konsystencja, która pozwala stosować go pod makijaż
- nawet dobrze matuje

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 50 ml