AA NaturaMed, Krem półtłusty z wyciągiem z lukrecji

AA NaturaMed, Krem półtłusty z wyciągiem z lukrecji

Delikatny krem odżywia skórę, wyraźnie poprawia jej koloryt i elastyczność. Wyciąg z lukrecji działa nawilżająco, ujędrnia i przywraca cerze świeży i zdrowy wygląd. Witamina E, alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia, zwiększają odporność skóry na zanieczyszczenia środowiska. Krem nie podrażnia spojówek. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry; z hypoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników; - pH neutralne dla skóry. Nie testowany na zwierzętach.

fajny na noc

Krem otrzymuje ode mnie 3*. Nie należy może do szczególnie kiepskich kosmetyków, ale też w nie zasługuje na to, by opisać go w samych superlatywach.
Przyjemny w uzyciu, ładnie się rozsmarowuje mimo gęstej/zbitej konsystencji. Posiada delikatny zapach (oj, bałam sie że bedzie przez to alergia!) - ale obeszło się bez uczulenia. Mam wrażenie że ciężko się wchłania tzn. tak jakby zbyt dużo zostaje na powierzchni w postaci okrutnie świecącej się, tłustej powłoki. Nazwałabym go raczej kremem tłustym niż półtłustnym. Krem łagodzi podrażnienia, nie przyczynia sie do powstawania niemiłych niespodzianek na buzi. Mam cerę mieszaną z tłustym nosem i brodą - i na tych partiach raczej się nie sprawdzał. Używałam go na noc.