Real Techniques, Retractable Kabuki Brush (Wysuwany pędzel do makijażu)

Real Techniques, Retractable Kabuki Brush (Wysuwany pędzel do makijażu)

Pojemność 1 szt

Skośnie ścięty pędzel do makijażu twarzy, podobnie jak inne pędzle marki Real Techniques, został zaprojektowany przez słynne blogerki siostry "Pixiwoo" - Sam & Nic Chapman.
Uniwersalny Retractable Kabuki Brush przeznaczony jest do aplikacji pudru, bronzera i różu. Świetnie sprawdzi się również przy nakładaniu kosmetyków mineralnych oraz podkładu. Włosie wykonane z syntetycznego, dwukolorowego taklonu ma doskonałą sprężystość i miękkość. Umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu twarzy.
Gruba ale lekka, aluminiowa rączka pozwala na przechowywanie pędzla w pozycji pionowej. Pędzel jest zamykany, idealny do noszenia w torebce na co dzień oraz w podróży. Wysuwaną osłoną można regulować długość i gęstość włosia.

Wymiary:
- długość pędzla po zamknięciu - ok. 12,5 cm
- długość włosia - 2-3,3 cm
- średnica włosia u nasady - ok. 2,5 cm.
- średnica włosia w najszerszym miejscu - ok. 4 cm.

Skład: włosie: 100% taklon, rączka: aluminium, guma kauczukowa

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobry pędzel

Mój pierwszy Real Techniques i to kupiony za grosze. Dobrze, że dystrybutor zdecydował się wprowadzić go do sieciowych drogerii. Ja swój kupiłam w Dayli, w promocyjnej cenie poniżej 30 zł.

Pędzel jest bardzo gęsty i zbity - doskonale nakłada się nim mój pudrowy podkład kompaktowy Chanel - równiutką mgiełką - w tym jest naprawdę bezkonkurencyjny! Dobrze też rozciera konturujący bronzer na chomikach. Krótka rączka to taki dodatkowy bonus dla krótkowidza.

Świetny, uniwersalny kształt i rozmiar, dobra sprężystość włosia. Można nim stemplować, rozcierać i "zaznaczać", a zbita i gęsta "konsystencja" włosia sprawia, że z pewnością nada się też do kremowych kosmetyków.
Delikatny taklon nie drapie wrażliwej skóry twarzy, dobrze "oddaje" puder. Łatwo się myje i schnie w ciągu nocy. Gruba, aluminiowa rączka jest lekka i wygodnie leży w dłoni, a pędzel można na niej postawić. Do tego pomysłowa konstrukcja tuby chowającej włosie i dobrze dopasowana nakładka. Tylko kolor mnie denerwuje.

Musze się teraz jakoś pozbyć "podróżnych" pędzli Essence (przynajmniej tych, których nie używam do szlagmetalu) :p: bo przy RT sam ich widok mnie wkurza.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyty ;)