Kanechom, Argan, Nutricao Intensa (Maska odżywcza)

Kanechom, Argan, Nutricao Intensa (Maska odżywcza)

Pojemność 1 000 ml

Nawadnia, rozjaśnia i nadaje delikatność. Kwasy tłuszczowe obecne w oleju arganowym zmiękczają i wygładzają włókna włosów zapewniając im długotrwałe ożywienie. Do codziennej pielęgnacji: nałożyć maskę odżywczą na umyte włosy, delikatnie masując przez 3 minuty. Dla lepszego nawilżenia włosów zastosować czepek termiczny lub ręcznik. Pozostawić maskę na 20-40 minut i dokładnie spłukać.

Jak najbardziej polecam!

Wielki szum jakiś czas temu związany z arganem zaprowadził mnie do sklepu. Będąc w Siedlcach, w drogerii Alabaster od razu na wejściu stały na drewnianym regaliku, cała duża seria różnych linii Kanechom. Przeczytałam z grubsza katalog i wybrałam maskę do swoich białych, suchych i zniszczonych rozjaśnianiem włosów. Oczywiście zostałam "popchnięta modą" i skusiłam się na argan 450ml.

Dostępność:
-Sklep internetowy: www.kosmetykidiamore.pl
-Sieć Auchan,
-Sieć Real,
-Sieć DP,
-Sieć Jasmin
-Sieć Topaz

Efekt:
-NAWADNIA (polepszona kondycja włosów po pierwszym użyciu czas trzymania ok. 25min)
-naprawia końcówki (zauważyłam po tygodniu czasu używania, raz 25 min i codziennie po ok. 3 min trzymania)
-wygładza (włosy są gładkie i miękkie w dotyku)
-połysk (w końcu nabrały życia :) )

Produkt:
-bardzo wydajny
-opakowania 1kg i 450ml
-konsystencja ułatwiająca nakładanie
-bez soli, czyli zagęszczaczy (duży plus)
-ładny zapach

Mimo, że ten kosmetyk bardzo mi podpasował, chce spróbować innych linii kanechom. Aktualnie używam ceramidy do włosów rozjaśnionych: szampon+maska i serum keratynowe, oczywiście podzielę się opinią.

Moje pierwszy włosowy KWC

Mam włosy średnioporowate/wysokoporowate. Łatwo je obciążyć, ale równie łatwo ich nie dociążyć (wtedy odstają na wszystkie strony jak piórka).

Kanechom Argan skusił mnie niską ceną i wielką pojemnością, podczas jednego ze spacerów po Auchan. Jednak jako jedyny produkt z serii Kanechom miał dla mnie ciekawy skład. Reszta w zasadzie się niczym od siebie nie różni. Tu skład jest krótki, ale interesujący. Olej, proteiny, trochę nawilżaczy, nieco dalej silikony, których się nie wystrzegam, ale zwykle takie maski stosuję po myciu.

Nie używałam Kanechomu Argan przed myciem, tylko i wyłącznie po. Na moich włosach sprawdza się trzymanie maski ok. 15-20 minut, do 30. Jeśli ją przetrzymam, zdarzyło mi się mieć włosy lekko sztywne (może nie przesuszone, ale jakieś takie niefajne). Trzymana na włosach do 20 minut, sprawia, że po spłukaniu są super. Lejące się, śliskie, błyszczące, pięknie pachną. Są zdyscyplinowane, nie elektryzują się nawet jakoś bardzo.

Maska ma dobrą konsystencję, przypomina trochę galaretkę. Jest bardzo wydajna, więc polecam brać ją na spółkę z kimś.

Stosuję ją od mniej więcej trzech miesięcy, stała się jedną z podstaw mojej "minimalistycznej" pielęgnacji.

Tylko raz zdarzyło mi się, że obciążyła mi włosy. Stosuję ją mniej więcej od ucha w dół (mam wrażliwą skórę głowy i nie kładę na nią masek).

Polecam! :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Odkrycie roku!!

Moim zdaniem bije na głowę wszystkie Kallosy, Dove, Gliss Kury etc. Włosy sa po nim niesamowicie miękkie i gładkie. Nakładam go palcami i rozprowadzam po mokrych włosach na prawie całej ich długości. Nie obciążą, nie przetłuszcza. Cudo! Kupiłam go skuszona tym wielkim napisem ARGAN na opakowaniu. Będę go kupować na pewno :))

Dodatkowo osobiście używam go do mojej mikstury. Jako, że osobiście jestem fanką olejowania włosów, używam go także do mieszanki: 2 łyżeczki kanechomu, 2 łyżki oleju lnianego, 2 łyżki wody. Taką mieszanką psikam obficie włosy od linii ucha, robię warkocza (nie widać aby były tłuste) i wychodzę z domu. Na wieczór zmywam tylko wodą i są niesamowicie miękkie i odżywione. Polecam każdej dziewczynie, która nie lubi zwykłego olejowania i pragnie odżywionych kosmyków :)

plusy
+ lejąca się konsystencja jest jak najbardziej plusem, gdyż łatwo rozprowadzić produkt po całych włosach
+ niesamowicie wygładza
+ pięknie pachnie
+ dostępność w auchan
+cena (jedynie jakieś 16 zł za 1l!!!)
+ włosy są po nim leiste
+ nie obciąża włosów
+nadaje ładny blask
+ rzeczywiście odżywia włosy
+ skład (na zdjęciu, które dodałam coś tam widać)

minusy:
- opakowanie ciężko się otwiera mokrymi rękoma, ale przy takich plusach kto by narzekał!! :)))

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie