Garnier, Pure Active BB Cream (Krem BB do skóry z niedoskonałościami) (stara wersja)

Pure Active BB krem przeznaczony jest dla skóry skłonnej do niedoskonałości. Zawiera kwas salicylowy 2% oraz pigmenty mineralne, które natychmiast upiększą odcień skóry i pomagają zmniejszyć wygląd niedoskonałości.
Nie tłuste wykończenie, szybko się wchłania.
Jego filtr SPF15 pomaga chronić przed szkodliwym działaniem słońca. To wszystko w jednej formule: nawilża, wyrównuje koloryt skóry, nie powoduje powstawania zaskórników, matuje i zakrywa zaczerwienienia.
Dostępny w dwóch odcieniach: jasnym i średnim.
Poprzez nakładanie kolejnych warstw można stopniować krycie.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Isododecane, Glycerin, Diisostearyl Malate, Kaolin, Disteardimonium Hectorite, Salicylic Acid, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Dimethicone/Polyglycerin-3 Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Disodium Stearoyl Glutamate, Acrylates Copolymer, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Limonene, Aluminum Hydroxide, PEG-9, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, [+/- May Contain: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides). (F.I.L. B163326/2).

Cena: ok. 40zł / 50ml
/w/

Jestem bardzo zadowolona

Kupiłam i nie żałuję. Używam wersji Light i sprawdza się doskonale. Jest lekki, ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza. Ładnie wyrównuje kolor skóry i wygładza. Za dużą zaletę uważam też jego delikatny, niedrażniący zapach.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zamiast podkładu

Ocena mieszana ze względu na używanie przeze mnie dwóch różnych BB.
Testowałam ten krem (Pure Active) w wersji medium i uważam, że odcień jest zdecydowanie za ciemny. Być może przyda się do letniej opalenizny, ale prawdopodobnie nie zużyję tej tubki. Natomiast mam też BB Cream Miracle Skin Perfector, też medium, ale jaśniejszy i zeszłego lata sprawdzał mi się super. Łatwo się rozprowadza, pachnie delikatnie, ładnie wygładza cerę. Nie lubię podkładów, więc chętnie wypróbuję trzeci wariant kolorystyczny (light) i jeśli będzie ok, to będę go używała przez cały rok. Jestem pewna, że się sprawdzi.

Używam tego produktu od: tego konkretnego użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

warto go mieć

Krem Garnier BB Pure Active przyda się w każdej kobiecej kosmetyczce. Idealny na wekeendy w domu, kiedy chcemy nadal wyglądać świeżo i estetycznia, ale rozsądek podpowiadam nam, że skóra też musi czasami odpocząć od podkładu i pudru. Znakomicie pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry, a także ujednolica jej kolor. Minus za zbyt ciężką konsystencję i nieporządany efekt "świecenia" twarzy po jego nałożeniu.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zurzyte, drugie w trakcie użycia

Jestem zadowolona

BB krem jest dla mnie hitem dnia powszedniego. Kiedy nie muszę nakładać pełnego makijażu a chcę wyglądać dobrze, biorę do ręki krem i nakładam go na skórę. Nie pozostawia smug, ładnie poprawia koloryt skóry, dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Z pewnością sięgnę po niego kolejny raz podczas zakupów.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

fajny

Posiadam kolor light/clear, lekko przyciemnia cerę, daje efekt gładkiej skóry. Dość dobrze kryje, długo się utrzymuje. Zapach ma bardzo przyjemny nie drażni. Nie uczula.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Może gdyby był jaśniejszy to byłabym zadowolona.

Posiadam odcień medium, ponieważ mam lekko oliwkową cerę. Niestety produkt jest o wiele za c iemny, pozostawia niesamowicie brzydkie plamy na cerze, nie kryje niedoskonałości, pozostawia maskę. Jestem rozczarowana, bo oczekiwałam więcej od tego produktu :c

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Fajny kosmetyk

ogólnie fajny kosmetyk ,Kolor dobry , matuje , jak dla mnie ciut mało mawilża ale to w końcu do cery mieszanej :) super produkt dla zapracowanych , niestety mnie nie odpowiada zapach bo czuję go dość długo na skórze ( jestem wrażliwa na zapachy ) . Zdecydowanie polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Jest dobry

Używam go od miesiąca jest wydajny, ładnie pachnie , dobrze kryje niedoskonałości, tyle że jak u mnie nie matuje, ale ogólnie podoba mi się i mam zamiar kupić drugie (jak będzie w promocji, bo za 40 zł to za drogo) :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Produkt znakomity

Odcień jest dla mnie nieco za ciemny, ale siostra używa go z powodzeniem. :) Kupie go na lato, kiedy troszkę \'ściemnieję\' Idealna konsystencja, przyjemny zapach :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5

wspaniały krem polecam

Krem doskonale nawilża moją skóre, po kilku zastosowaniach zauważyłam redukcje zmarszczek. Nadaje piekny koloryt mojej skórze i ujednolica ja redukując niedoskonałości i oprzebarwienia nadaje delikatny efekt makijażu,krem jest w tubie z czego jestem zadowolona gdyz wolę takie rozwiązanie niz słoiczki. Chroni moją skóre przed promieniami UV

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50 ml

jest bardzo dobry w swoim działaniu

jestem zadowolona z jego działania,gdyz doskonale pokrywa i maskuje niedoskonałości a przy tym chroni i pielegnuje skórę.Po jego zastosowaniu cera wyglada jednolicie ale nie ma efektu maski. Nie mam żadnych argumentów na złę ocenę.

Jestem na tak :)

Krem BB spełnia swoje zadanie, fajna konsystencja, jest lekki. Nadaje się do skóry z niedoskonałosciami.

Jedyny minus to zły dobrany kolor przeze mnie.