Inglot, HD Perfect Coverup Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Inglot, HD Perfect Coverup Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Dostępny w ośmiu kolorach podkład do twarzy HD Perfect Coverup Inglot łatwo dopasowuje się do odcienia skóry skutecznie maskując przebarwienia i niedoskonałości. Zapobiega nadmiernemu świeceniu, dając naturalny efekt wygładzonej i idealnie zmatowionej skóry przez wiele godzin. Wzbogacony ekstraktem z białej trufli utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

z pompką, w buteleczce
fluidy

Okrutnie zapycha

Podkład ładnie wygląda na twarzy, choć raczej jest widoczny. Szczególnie przydaje się na większe okazje (wesele, studniówka, impreza). Natomiast nie polecam go do codziennego stosowania. Strasznie zapycha, także jedynie sporadyczne używanie jest w stanie uratować buzię przed tragedią.

jest fajny, ale...

Podkład jest bardzo fajną opcją, ale na pewno nie jest odpowiedni do stosowania samotnie.

Plusy;
-podkręca mat w połączeniu z innymi podkładami,
-całkiem fajne krycie,
-gama kolorystyczna
Minusy;
-gdy używamy go samego potrafi bardzo wysuszyć,
-wchodzi w pory, podkreśla suche skórki

Czyżby ideał ?

Weszłam do inglota zupełnie przypadkowo, pooglądać kosmetyki od JLo. Po krótkiej rozmowie z konsultantka wylądowałam na krzesełku, zaproponowała mi makijaż. Konsultantka to bardzo miła i młoda dziewczyna, fajnie mi się z nią rozmawiało i jest to pierwsza konsultantka, która rewelacyjnie dobrała kolor podkładu do mojego typu urody. Zrobiła mi bardzo ładny makijaż, delikatny i lekki, pasujący do mojego typu urody. Podkład na mojej twarzy wyglądał super, ale nie zdecydowałam się od razu na jego zakup, na szczęście dostałam próbkę. Po powrocie do domu nie mogłam oderwać oczu od lusterka i żal było mi zmywać tego makijażu :) Następnego i kolejnego dnia nałożyłam podkład i zaczęłam się zastanawiać, dlaczego nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy aby przetestować podkładów w Inglocie, tylko wydaje kupę kasy na diory, armani itp itd. Ten podkład wyglada pięknie na mojej twarzy. Wygładza, prawie nie widać porów. Wyrównuje koloryt skory. Nawet na zdjęciach wyglada pięknie. Kolor, który wybrała mi konsultantka to 75. Daje efekt lekko brązowej i złocistej opalenizny. Przed nałożeniem wyglada na dość ciemny ale cudownie stapia się na buzi. Moim zdaniem nie ma ani żółtych ani różowych tonacji, ale nie określiłabym go jako neutralny bo takie u mnie wypadają w kolorze szaroróżowym, a przy tym kolorze tego nie ma, pierwszy raz się spotykam z taka sytuacja i jestem zachwycona. Posiadam cerę tłusta niestety i podkład dość szybko zaczyna się wyświecac, ale jestem w stanie mu to wybaczyć za efekt, który daje :) Nawet niezle się trzyma na twarzy cały dzień. Próbki używam już piąty dzień i zostało mi jeszcze w słoiczku na 2-3 razy wiec jest wydajny i nie skończy się tak szybko. Kupie pełne opakowanie od razu po skończeniu próbki.

Tragedia !!

Zakupiłam 2 opakowanie fluidu Inglot Hd , pierwsze opakowanie super krycie , fajnie się rozprowadzał ... jednak drugie opakowanie totalny szok ! Dostałam wysypki ważył mi się ... ogólnie jakaś porażka .. całe szczęście ze oddałam go na reklamacje i została ona popatrzono pozytywnie

zaskakująco dobry

oceniam odcień 75. Mam cerę mieszaną i nakładam gąbeczką albo pędzlem. Obiema metodami sprawdza się dobrze. Jest dość treściwy ale nie aż tak bardzo, żeby ważył się na twarzy. Cena jest co najmniej adekwatna do jakości. Trzyma się na twarzy ok 10 godzin, potem już schodzi, ale w ładny sposób.

Poprzeczkę postawiłam wysoko i się zawiodłam

Chyba jedyne co w tym podkładzie jest udane to opakowanie.Zgrabna buteleczka z "pąpkowym aplikatorem" pozwala na wykorzystanie ostatniej porcji produktu. Sam w sobie podkład na buzi wygląda okropnie ,za te cene to niedopuszczalne.Smuży, źle się rozprowadza i ma lekkie krycie, a więc widać że masz podkład ale twoich lekkich zaczerwienień nie zamaskuje. A technologie HD to widać jedynie w nazwie.Dodadkowo ta gama kolorystyczna , nie jestem totalnym bladziochem a 71 jest na mnie za ciemny ..

a miało być tak pięknie

Podkład, który wiele obiecuje, a nie koniecznie spełnia, to co obiecał. Miałam dwa kolory 71 i 79. Pierwszy, jeszcze jakoś dawał radę. Skóra nie wyglądała masakrycznie, ale 79... Porażka... wyglądam jakbym wstała z grobu. Chociaż kolor jest odpowiednio dobrany i na początku wygląda ok, kiedy zastygnie skóra nabiera niezdrowego, zielonego odcienia. Niestety nie da się zbudować krycia, z każdą nakładaną warstwą ściera się wcześniejszą. Niestety klapa

Rozczarowanie

Bardzo lubię markę Inglot i wiązałam z tym podkładem duże nadzieje. Niestety zawiodłam się ogromnie. Kolor, dobrany przez panią ekspedientkę w sklepie wydawał się idealny (nakładany na żuchwę) ale okazało się, że w naturalnym świetle wyglądałam jak trupio blada. Podkład podkreślał suche skórki i pory, wchodził w każdą najmniejszą zmarszczkę. Postarzał mnie i sprawiał, że wyglądałam na zmęczoną. Czuć było go na twarzy i powodował przesuszenie skóry. Próbowałam nakładać go i palcami i beauty blenderem ale efekt końcowy i tak był tragiczny. W dodatku odniosłam wrażenie, że strasznie zapycha. Wymęczyłam 1/3 buteleczki i trafił do śmieci.

Porażka

Kupiłam ten podkład skuszona pochlebnymi opiniami i niestety zawiodłam się. Zawodzi prawie na każdym polu. Myślałam, że może to kwestia aplikacji bądź kremu, próbowałam dać mu kolejną szanse. Aplikowałam pędzlem, gąbką, rękami, na serum, to znowu na kilka różnych kremów, to bez kremu-niestety na darmo. Fatalne krycie ( czy jakichkolwiek próbach budowania go), nie wtapia się, podkreśla suche skórki. Nie kupię go już na pewno, w szczególności, że cena jest śmiesznie wysoka w porównaniu z tym, co ten produkt oferuje.

dobry pokdład

bardzo dobry podkład, używam mając cerę trądzikową, radzi sobie z zakrywaniem "niespodzianek". jego krycie jest zależne od kosmetyku, który nałożymy pod niego oraz od sposobu aplikacji: nakładany na olejek, ma lekkie krycie, daje efekt baby-face - niestety nakładany w taki sposób lekko też ciemnieje. jeśli aplikuję go na krem nawilżający to krycie jest średnio-mocne, o matowym wykończeniu. jeśli używamy beauty blendera krycie jest naturalne, jeśli nakładamy go dłońmi krycie jest dość mocne.

Za ciężki i za tłusty

Ależ to dziwny podkład. Zdarzają mi się niespodzianki na twarzy i szukałam czegoś kryjącego ale podkład jest tak kryjący i tak ciężki, że wyglądam po nim jak artysta cyrkowy. Może to i ma sens dla kogoś kto potrzebuje dobrego krycia na bardzo krótki czas (ponieważ po kilku godzinach błyszczy się jak kula dyskotekowa) ale na pewno nie do codziennego używania. W dodatku widać na twarzy 'smugi' od rozprowadzania.
Dla kogoś z cerą tłustą i bardzo problematyczną może być dobrym wyborem-mnie dowartościował, że jest tak 'mocnym' podkładem, że z moim stanem cery zdecydowanie go nie potrzebuje.

Polecam!

Bardzo dobry, pozytywne zaskoczenie :).
W ostatnim okresie miałam przyjemność testować kilka różnych podkładów, najrozmaitszych marek, szczerze mówiąc każda próba okazywała się klapą. Ostatni w kolejce stał ten podkład - mimo lekkiego zrezygnowania, spowodowanego wcześniejszymi klapami - byłam w szoku!
Podkład świetnie się rozprowadza, piękne krycie, naturalny efekt, spokojnie można budować nim poziom krycia, więc nadaje się do codziennego użytku, jak i na imprezę.
Jeśli chodzi o trwałość - dziś miałam okazje mieć podkład na twarzy przez 8 godzin pracy, więc spokojnie mogę powiedzieć, ze po 9 godzinach od nałożenia trzyma się naprawdę świetnie! Wymaga lekkiej poprawki, bo po ok. 5 godzinach zaczęłam się już trochę świecić, ale mimo to nie było to świecenie jakbym wysmarowała się olejem, po prostu przestał być już matowy.
Polecam brać odcień jaśniejszy, bo troszkę ciemnieje na twarzy, ale z tym problemu nie będzie, bo gama kolorystyczna jest szeroka i nie mają różowego pigmentu.
Mimo wszystko w końcu znalazłam produkt godny polecenia! :). Na pewno jeszcze kupię, choć cena trochę wysoka.