Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Clinique, Sonic System Purifying Cleansing Brush (Oczyszczająca szczoteczka do twarzy)

Clinique, Sonic System Purifying Cleansing Brush (Oczyszczająca szczoteczka do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 1 szt
Cena 559,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Stworzona przez specjalistów z zakresu dermatologii. Dzięki niej skóra staje się promienna, a pory oczyszczone. Daje lepsze rezultaty, niż w przypadku mycia twarzy samymi dłońmi. Lekka, kompaktowa i wodoszczelna. Szwajcarska technologia. Dla wszystkich rodzajów skóry. Pierwsza szczoteczka soniczna opracowana przez Clinique. Owalna główka szczoteczki dociera do trudno dostępnych partii twarzy. Soniczny ruch szczoteczki pozwala na dokładne i delikatne oczyszczanie. Poręczna i komfortowa w stosowaniu. Zwiększa skuteczność Systemu 3 Kroków.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Niezła, ale są lepsze

-szczoteczka ma zdecydowanie więcej wad niż zalet, dlatego zdecydowałam się przestać jej używać,
-przede wszystkim jest bardzo niewygodna do przechowywania, szczoteczka jest mokra po użyciu, więc powinna leżeć na powietrzu, ma zaokrągloną końcówkę, więc nie ustoi, można ją jedynie postawić w kosmetyczce, jeśli ktoś używa na co dzień, jeśli nie, to raczej tylko gdzieś położyć,
-włosie nie wysycha, jest mokre cały czas, pewnie nie powinno się go trzymać w łazience, w wilgoci, ale bez przesady, żebym pamiętała o wyniesieniu szczotki do pokoju i zabieraniu jej dwa razy dziennie, nie ma to wiele wspólnego z wygodą,
-okropnie chlapie, chodzące włosie tak mocno chlapie, że mokre jest lustro, wszystko dookoła, chwila nieuwagi i nasze ubranie/piżama też,
-kosmiczna cena, w tym momencie jest wiele takich urządzeń na rynku i kosztują o wiele mniej,
-szczotki wymienne też są stosunkowo drogie, skoro mamy je zmieniać co 3 miesiące,
-z bólem muszę przyznać, że ta szczotka nie robi żadnych cudów, moje pory bez zmian, strefa T przetłuszcza się również bez zmian, a nie o to chodziło, szczotki używałam rok i przerzuciłam się na Lunę,
-w porównaniu z Luną to Clinique może się schować, Luna naprawdę oczyszcza twarz skutecznie, szczotka Clinique daje taki sam efekt jakbyśmy ręcznie szorowały twarz,
-szczoteczka (końcówka) szybko się zużywała, było widać pierwsze ślady użytku już po 3 tygodniach,

-/+szczoteczka jest przyjemna, z pewnością spełnia swoją rolę, tylko pytanie, czy twarzy nie można umyć czyścikiem/rękami, co nie kosztuje kilkaset złotych?

+ładny design, topowa marka, cieszy oko,
+początkowo byłam szczoteczką zachwycona, dała mi dużo radości, nie mogłam się wręcz doczekać momentu, kiedy będę myć twarz,
+wymienne szczoteczki, higieniczna opcja,
+bardzo dobrze pieni wszystkie żele,
+system ładowania ok, bardzo intuicyjny

Nie ma porównania z Luną, nikomu nie polecam tej szczoteczki, bo za niewiele więcej można mieć Lunę, która daje efekt wow.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Uwielbiam ją

Niech nikogo nie zwiedzie łagodne sunięcie po skórze.. Przy codziennym stosowaniu wieczorem ok 1-min zauważyłam małe zaczerwienienie skóry, jest to normalne i nie należy się tego bać - w końcu skóra musi się przyzwyczaić :)

Szczoteczka dobrze i dogłębnie oczyszcza pory, jej włosie jest miękkie, przyjemne i główkę szczoteczki można wymieniać. W zestawie od razu była końcówka jak na miniaturce - biało-zielona. Białą częścią oczyszcza się boczne części twarzy, zieloną zaś strefę T.

Nie trzeba kontrolować czasu użycia - szczoteczka ma wbudowany timer i po upływie określonego czasu wyłączy się sama.

Dobrze się też myje.. Spokojnie wyjmuje się końcówkę szczoteczki i myje się pod bieżącą wodą z mydłem. Jak już mówiłam, posiadam klasyczną główkę szczoteczki ale wiem, że jakiś czas temu pojawiła się węglowa dedykowana do skór mieszanych i tłustych. Można zatem dobrać konkretną końcówkę w zależności od typu cery.

Do zestawu jest dołączona ładowarka w wersji stojącej, w którą można postawić szczoteczkę i będzie się spokojnie ładowała, posiada także wejście USB. Ładnie prezentuje się w łazience :)

Jest jednak droga.. swoją kupiłam na lotnisku w UK w sklepie Clinique i w przeliczeniu na polskie złotówki kosztowała 360zł. To mniej niż popularny Clarisonic, ale i tak kwota jest spora.. zapragnęłam jednak ją mieć i cena na lotnisku była najkorzystniejsza porównując do innych miejsc w jakich patrzyłam.

Nie wiem jak mam odpowiedzieć na pytanie czy kupie ponownie bo wymienia się tylko główki, wiec zaznaczę, że tak :) Polecam do solidnego i głębokiego oczyszczania twarzy.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  273
  recenzji

  337
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  118
  recenzji

  302
  pochwał

  6,36

 3. 3

  33
  produktów

  112
  recenzji

  250
  pochwał

  5,63

Zobacz cały ranking