Christian Dior, Crayon Contour Levres [ lipliner pencil ]

Christian Dior, Crayon Contour Levres [ lipliner pencil ]

Konturówka do ust zakończona z jednej strony miękką kredką, a z drugiej miękkim porządnym pędzelkiem, który umożliwia roztarcie kredki bądź precyzyjne nałożenie pomadki. Ciekawa gama odcieni.

Cena: 75 zł

the BEST

Generalnie nie używam konkurówek,bo nie umiem za bardzo ich stosować. Nie wiem jak oni to robią,ale tą konkurówką maluje sie prosto, nie jest tempa, nie jest takze za miękka i nie rozmazuje się... po prostu precezyjnie podkreśla kszałt ust.
Kocham teraz takze to,że konkurówki zostały dobrane do pomadek i kupując konturówkę odrazu miałam pomadkę pod kolor.
Naprawdę jak dla mnie jest niezastąpiona.

Używam tego produktu od: poł roku

Idealna pod każdym względem

Kupiłam najpierw jedną... i kilka dni później kupiłam 4 kolejne. :) Mimo iż lubię i wysoko oceniam inne konturówki, m.in. Chanel, Bourjois, Shiseido i Clarinsa to Dior jest teraz u mnie numerem 1. Kredka jest miękka i bardzo dobrze rozprowadza się na całych ustach, więc naprawdę stanowi bardzo dobrą bazę. Dzięki niej szminki trzymają się dłużej.
Pędzelek to dodatkowy bonus, dzięki czemu nie muszę nosić dodatkowego pędelka w torebce.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

bardzo dobra

bardzo ładnie podkreśla usta, jest trwała. używam koloru 223 sparkling beige - jest to idealnie dobrany do moich ust, naturalny kolor. produkt jest bardzo wydajny.
moja konturówka jest w innym kolorze niż ta na załączonym zdjęciu. ma granatowe opakowanie.

Używam tego produktu od: około dwa lata

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

NAJLEPSZA !!!!!

kontorowek Diora uzywam od 3 lat, teraz posiadam odcien nr 433 terre cuite earth,[brazowo rozowa, kolor zblizony do koloru moich ust]. ta kredka spelnia swe zadanie w 100%, twardo-mieka, latwo nia obrysowac kontur ust, jest trwala, nie zjada sie jej szybko, utrzymuje szminki i blyszczyki w ryzach ha ha, na koncu posiada b.dobry pedzelek do profesjonalnego nakladania szminki czy blyszczyka. jest dlugasna i wystarcza na bardzo dlugo nawet jesli sie jej uzywa codziennie. ach poprostu luksus.... nie ma lepszej!

Używam tego produktu od:ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

fajna :)

Witam, bardzo fajna kredka, nigdy wcześniej w zasadzie nie używałam konturówki do ust, a skusiałam się wlaśnie nabyć tę, ponieważ cena za granicą, gdzie przebywam jest znacznie bardziej kusząca. Kredka jest trwała, opakowanie oczywiście rewelacja, ciekawa gama odcieni z pewnością pozwoli dobrac odpowiedni kolor do błyszczyku czy pomadki. Polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsza kredka, ale z pewnością starczy na rok conajmniej

Prawie KWC...

Od kiedy zaczelam sie malowac (a bylo to daaawno temu :) ) konturowka do oczu (czarna) byla moim niezbednikiem, kredki do ust byly natomiast milym dodatkiem - szczegolnie cieplo wspominam dwa lancomowskie kolorki. Sytuacja ulegla diametralnej zmianie od momentu zakupu dwoch diorowskich konturowek: 223 Sparkling Beige i 553 Heather Rose, a ostatnio jeszcze bardziej z powodu nowej serii - Dior Glossy Lipliner Pencil.
Crayon Contour Levres ma zdecydowane kolorki, trwa dlugo i jeszcze niedawno powiedzialabym, ze jest mieciutka, ale mam porownanie z najnowszym kredkowym dzieckiem Diora i ta to dopiero jest mieciutka, jedwabista....

Używam tego produktu od: polowy grudnia
Ilość zużytych opakowań: kilka centymetrow

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Fajna..

Bardzo fajna i wygodna w użyciu konturówka do ust. Uwielbiam to zestawienie konturówka+pędzelek. Konturówka jest bardzo trwała i dobrej jakości. Tym razem Dior nie zawiódł ;)

Używam tego produktu od:4msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobra

mam mnostwo kontorowek w tym dwie diorowskie(braz i jasny roz)ta ostatnia troche zle dobrana bo nie widac jej na ustach gdyz mam dosc ciemne.ogolnie sa dobrej jakosci,dlugo sie utrzymuja,ladne kolory.maja swietny pedzelek ktorego namietnie uzywam.godne polecenia

Używam tego produktu od:roku

piekno i wygoda w jednym

Mr Dior!!!
Dziekuje bardzo za ten wynalazek.Nie musze wydawac kasy na pedzelek do ust!!!
Duzy wybor kolorow,bardzo miekka kontorowka.I nie musisz nosic w torebce 3 rzeczy,tylko jedna.Naloz kontorowke i rozetrzyj ja pedzelkiem na cale usta,do tego tylko blyszczyk i gotowe.

Używam tego produktu od:1rok

Ulubiona

To już moja druga konturówka tej marki. Jestem bardzo zadowolona ale podchodze dosyć sceptycznie do kosmetyków kolorowych do ust bo jednak nie są tak trwałe jak cienie, tusze itp. Wystarczy coś zjeść, lub się rozgadać i już po... Natomiast ta konturówka i tak długo się trzyma, ładnie wygląda na ustach i jej konsystencja bardzo mi odpowiada. Bardzo łatwo mi, w porównaniu do innych konturówek jest wykonać dokładny makijaż. Obecnie mam kolor 433, wcześniej 553. Są to kolory dosyć naturalne, zbliżone do koloru moich ust. 533 trochę bardziej intensywny,Używam tego produktu od:1,5 roku
EDIT:Minęło ponad 5 lat a ja dalej używam tylko tej konturówki i to 553. Podkreśla moje usta, są niesamowite, to jetst mój niezbędnik. Moge wyjść bez podkładu, cienia ale usta mam zawsze pociągnięte tą konturówką. Jets trwała i upiększa. Niesamowity efekt. Było pare testów po drodze. Zawsze wracam do 553.

faaajna :)

Powiem szczerze - pozazdrościłam Wioletcie :) Zamarzyło mi się, żeby móc używać mojego ukochanego błyszczyka Dior Addict razem z konturówką - traf chciał, że pasuje mi akurat ten sam kolor, co Wioli :) Makijażystka stwierdziła, że mam wrzosowe usta - jak dla mnie to są sinoblade, ale niech jej będzie, kupiła mnie ;) a ja kupiłam tę konturówkę razem z błyszczykiem i nie mogę się rano doczekać, aż się nią pomaluję. Kredka jest nieco za sucha, ale dobrze się nią rysuje. Nie rozmazuje się, nie spływa. Jest bardzo trwała. Trochę trudno ją rozetrzeć tym pędzelkiem, więc go nie używam... Temperówki jeszcze nie próbowałam, ale nie interesuje mnie temperówka :) Jest to ładnyu gadżet i jestem z niego zadowolona - spełnia dobrze swoją rolę, podoba mi się efekt tej kredki -usta są ładnie, nienachalnie zarysowane, kontur wyraźny, ale delikatny. Polecam :)

Lubię ją

Oj, dobrze jest! Nie jest ani za twarda ani za miękka, rysuje precyzyjny, trwały (!!) kontur, nie łamie się, jest wydajna i ŁADNIE WYGLĄDA w kosmetyczce. Aha, temperówka jest świetna, nie kaleczy kredki i ostrzy rysik bez jego łamania.