Celia, Lashes On Top Mascara (Tusz do rzęs 100% rozdzielenia i objętości)

Celia, Lashes On Top Mascara (Tusz do rzęs 100% rozdzielenia i objętości)

Mascara 100% rozdzielenia i objętości, dająca efekt pogrubiający.
Szczoteczka silikonowa ułatwia aplikację.

Szczoteczka
silikonowa

Nie pogrubia, ale...

Mam go od marca, był dołączony jako dodatek do Glamour.
Podobno pogrubia rzęsy co jest totalną sciemą, ale... przepięknie je rozdziela. Ma wspaniałą szczoteczkę, która dokładnie oddziela od siebie nawet najmniejszą rzęsę, dzięki czemu nie robią się żadne grudki.
Nie nadaje objętosci, nie pogrubia, prawie jej nie widać, nawet nad jeziorem nie miałam żadnych sladów, nie miało co spłynąć, ale jeżeli chcemy mieć ładnie "uczesane" rzęsy to jak najbardziej polecam, ponieważ szczoteczka jest super! :D

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

kiepski

Tusz ma bardzo dobrze rozczesujacą szczoteczkę i nic poza tym. Po 2 godzinach zaczyna się sypać. Mało trwały. Cenia jego jest bardzo przystępna, ale uważam, że lepiej dołożyć i kupić lepszy tusz niż ten.
Osobiście nie polecam.

pudło

Pomimo naprawdę fajnej szczoteczki, która super rozdziela rzęsy, tusz ma więcej wad, ale zacznę od plusów
+ konsystencja (nie jest za gęsta,ani za rzadka)
+ super szczoteczka, która precyzyjnie rozdziela rzęsy
+ wesołe opakowanie i przystępna cena
+ ładnie wydłuża

Teraz minusy:

- największy minus przez który nie kupię już tej maskary, to osypywanie się, już po paru godzinach jest jej pełno pod okiem
- kolor schodzi z końcówek, ma generalnie słaby pigment
- przy nałożeniu więcej niż jednej wartswy łatwo o grudki
- tusz nie pogrubia
- średnio z dostępnością (ja dostałam przez dodatek w gazecie)

Podsumowując zużyję i już do niego nie wrócę, a szkoda bo szczoteczka jest genialna

Super szczoteczka

Tusz zdobyłam jako dodatek do gazety Glamour, pewnie bym go normalnie nie kupiła.
Zawartość opakowania mnie nie powala wcale ale za to szczoteczka jest stworzona do moich rzęs, pięknie je rozdziela.
Sam tusz jest dość suchy i daje bardzo delikatny efekt więc trzeba użyć kilku warstw.
Ja obecnie posiadam beznadziejny tusz a dokładnie szczoteczke do aplikacji więc używam szczoteczką Celii i efekt uzyskuje spektakularny.
Szczoteczka jest bardzo dobra do malowania również dolnych rzęs.
Niestety z racji tego, że recenzja dotyczy całości a nie tylko samej szczoteczki to daje 2,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

"szału ni ma"

+ wydłużenie - w tym przypadku to co obiecuje producent jest całkowicie spełnione. Długie rzęsiska robiłyby mega efekt gdyby jeszcze tusz pogrubiał - ale o tym niżej :)

+ rozdzielenie - po jednej warstwie fajny ale przy kolejnych trzeba uważać bo wówczas lubi się sklejać.

+ szczoteczka - to właśnie ona zadecydowała, że ten tusz zamieszka w mojej kosmetyczce. Silikonowa, elastyczna, wyprofilowana. Gdyby była jeszcze lekko wykrzywiona w łuk krzyczałabym w drogerii z zachwytu. Ale niestety taka nie jest i tak też nie wzdychałam :) Fajne jest jeszcze włosie - z jednej storny krótkie, z drugiej długie, włosie rozdzielone, nie gromadził się między nimi nadmiar tuszu. Ogólnie - szczoteczka bardzo ok :)

+ cena - ok. 12 zł więc to miła cena :)

+ opakowanie - szalony, intensywny kolor

- objętość - niestety zerowy efekt. Po nałożeniu dwóch warstw nadal nic, ma się za to rzęsy do czoła bo tak wydłuża ten tusz ale niestety to za mało.

- grudki - niestety, gdy chciałam osiągnąć efekt mega oka, po 3 cienkich warstwach na rzęsach zaczęły pojawiać się grudki- i to w najgorszym miejscu bo tuż przy nasadzie oka, doprowadzając mnie do rozstroju nerwowego i histerii :) nie powiem jak ciężko je stamtąd było usunąć - na samo wspomnienie drży mi broda :D

- kruszy się - nie nadaje się do długiego noszenia, po kilku godzinach zaczynał się sypać i kruszyć, u nasady rzęs się w miarę trzymał a końcówki były już "łyse". Totalna zmora dla kobiety :)

- szybko wysycha w opakowaniu - być może trafiiłam na felerny egzemplarz ale zauważyłam, że mój tusz jest suchy, zbity, gęsty, bardzo toporny w nakładaniu. Skutecznie mnie to zniechęciło do używania go.

reasumując:
Wydłuża, rozsądne ilości nie sklejają rzęs, osypuje się po kilku godzinach. Dla mnie słaby niestety - a szkoda, bo po raz kolejny uwierzyłam, że jakie opakowanie takie efekty.
Niestety - rozwód i powrotów nie będzie :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo dobry produkt

To naprawdę bardzo dobry produkt za rozsądną cenę. Ładne opakowanie, które nie jest tandetne, a napisy nie ścierają się po tygodniu jak to czasem bywa. Ma silikonowa szczoteczkę za co uwielbiam tę masakra, bo takie szczoteczki najbardziej lubię. Cudownie rozdziela rzęsy, wydłuża. Efektu pogrubienia na pewno przy niej nie uzyskamy przy pierwszej warstwie. No ale dwie to już istna petarda! Jeśli chodzi o mnie nie skleja i nie robi grugrudek. Efekt utrzymuje się cały dzień przy czym wieczorem nie mam pandy nad i pod oczami. Wierzcie mi, próbowałam rożnych mascar i nawet tych z wyższej półki. Ale to cudo za 11 zł daje moim zdaniem lepszy efekt. Fakt, może naturalnie mam swoje rzęsy długie i gęste jednak żadna mascara nie dala mi tego co ta. Jedyne do czego mogę się przyczynić to jego żywotność. Są to tylko 3 miesiące. Inne dłużej zachowywały swoje właściwości. No ale za taka cenę? Myślę, że naprawdę warto. No i niestety dostępność. Nawet w takim dużym mieście jak Kraków mam z tym problem.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Rozczarowanie

Kupiłam tę maskarę przez bardzo dobre rekomendacje. Niestety zawiodłam się.

Plusy:
- niska cena
- bardzo fajna szczoteczka
- ładnie rozdziela rzęsy

Minusy:
- osypuje się dosyć szybko, więc wieczorem demakijaż właściwie nic nie ściąga - produktu na rzęsach brak
- używam zalotki do podkręcenia rzęs, jednak po kilku minutach po nałożeniu maskary Celii - rzęsy "opadają"
- nie zauważyłam większej objętości rzęs