Astor, Seduction Codes, No 2 Volume & Curve Mascara Black (Tusz pogrubiająco - podkręcający do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black to ultra pogrubione i idealnie podkręcone rzęsy. Szczoteczka wyprofilowana tak, że pozwala pokryć nawet najmniejsze rzęsy. Nie pozostawia grudek na rzęsach. Testowany okulistycznie.
Tusz do rzęs Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe

Bardzo go lubiłam

Tusz kupiłam na promocji w Rossmanie bo cenie regularnej wydawał mi się za drogi. Po uzyciu byłam zachwycona fajnie pogrubia i wydłuża. Nie kuruszy się nie rozmazuje nie sklejał i żadnych grudek też nie pozostawiał a jeśli chodzi o szczoteczkę to takie uwielbiam jest duża puchata takimi najlepiej nakłada się tusz wiadomo że przy pierwszym użyciu był dość mokry ale po kilku dniach było super. Polecam

Ładnie podkręca rzęsy

Tusz kupiłam na promocji w Rossmanie z polecenia koleżanki i ja sama również mogę go polecić. To jedna z lepszych mascar jakie miałam. Dzięki szczoteczce łatwo się ją aplikuje, tusz ładnie wydłuża, delikatnie pogrubia i podkręca rzęsy. Nie skleja i nie zostawia grudek. Szybko zasycha, ma intensywny czarny kolor i nie obsypuje się. Jedynym minusem jest cena i to, że nie jest wodoodporny.

Jestem na tak

Kupiłam go gdy był dostępny jeszcze w rossmanie. Był to mój pierwszy tusz z tej firmy i za taką cenę. Opakowanie jest prześliczne, mógłby być trochę węższy żeby się lepiej mieścił w kosmetyczce. Pogrubi rzęsy, trochę słabo z wydłużeniem, ale ogólnie jestem na tak.

Najlepszy!!

Byl kiedys dla mnie najlepszy, ale gdy wycofali Astora z Rossmanna bylo go tez coraz ciezej dodostac w SuperPharm, i w drogeriach internetowych takze, wiec zrezygnowalam z poszukiwan :<
Byl moim KWC, idealna szczoteczka, ktora moje rzesy rozdzielala co do jednej, wydluzal, dawal objetosc, w polaczeniu z zalotka efekt nieziemski, niczym sztuczne rzesy.
Piekna czern, trzymal sie na rzesach caly dzien, nie kruszyl ani nie obsypywal sie
No ideal!!

Przyzwoity

Ten tusz mogę określić jako przyzwoity. Jest to dobry tusz do dziennych makijaży, po prostu na codzień. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, dodatkowo je podkręcając. Efekt nie jest długotrwały, ale sama mascara jest trwała. Nie zauważyłam, żeby się odbijała lub kruszyła. Mam jednak wrażenie, że tusz jest nieco suchy w swojej konsystencji, a czerń mogłaby być bardziej głęboka. Tak poza tym daje naturalny efekt, więc ocena tego należy do własnych preferencji. Mi się podoba. Opakowanie i cena na minus.

Bardzo dobry tusz

Ładnie rozdziela, podkręca i wydłuża. Wydajny. Można osiągnąć nim efekt zbliżonego do efektu sztucznych rzęs. Ma bardzo wygodną szczoteczkę, łatwo się nią rozprowadza tusz. Dociera też do tych najkrótszych rzęs. Utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Nie rozmazuje się. Po dłuższym czasie lekko się osypuje. Opakowanie mnie urzekło.

Uwielbiam

Kupiłam na szybko, pierwszy jaki mi wpadł z odpowiednią szczoteczką. A to strzał w dziesiątkę! Mam rzadkie, krótkie rzęsy, ten tusz sprawił że się wydłużyły, u podstawy pogrubiły, a także ładnie podkręciły. Przy nakładaniu nie muszę się martwić że rzęsy się posklejają, nawet przy dwóch warstwach szczoteczka zostawia tyle tuszu, ile trzeba.
Zadowalająca jest również jego trwałość- bywało że nie miałam jak zmyć tuszu na noc, czy ucięłam drzemkę w dzień- tusz nie pozostawiał na powiece czy pod okiem żadnych śladów, nie rozmazał się.
Efekt bardzo, bardzo mi się podoba, cena nie jest wygórowana, więc tusz zagości na dłużej. :)

Tusz idealny

Super produkt !!! Delikatnie pogrubia nie sklejając przy tym rzęs. Idealnie podkręca i wydłuża. Nic się nie osypuje nawet po całym dniu. Dodatkowo cena bardzo niska jak na produkt tak dobry jakościowo.

Za delikatny

Kupilam na wyprzedażach szaf w rossmann. Polecialam z masowka- tusz, cien, podklad , szminki itp. Tusz z taką wysoką oceną trochę mnie rozczarowal. Rzesy mam raczej krotkie, ale mozna z nich cos jeszcze wyciagnac- najlepiej wiedzą o tym tusze loreal;)
Tusz w fajnym opakowaniu- bajeranckie. Fajna szczota...wyprowilowana i gesta. Tusz ma dobrą konsystencję. Testowalam go przez tydzień i tyle mi starczylo. Teraz uzywam go sporadycznie... tusz ładnie pokrywa rzęsy i tworzy natural look. Niestety zadnego efektu podkręcania nie zauważyłam, mimo iz malowalam na różne sposoby. Efekt jest ladny ale naturalny, a mi chodzi o coś więcej.
Nie podraznia i nie szczypie- potrafi się osypac delikatnie. Ladnie rozczesuje i przyciemnia. Takie natural beauty.
Dla mnie trochę za slabo. Lubię konkretne pogrubienie, wydluzenie lub przynajmniej podkręcanie. To wszystko daje mi kilka tuszy, które moge zliczyc na jednym ręku

Lubię go

Na początku zacznę od głównej, jedynej według mnie wady, otóż odbija się na powiekach. Mając go na rzęsach, w torebce obowiązkowo muszę mieć lusterko, aby kontrolować sytuacje.
Poza tym pogrubia i wydłuża rzędy. Gruba, zakrzywiona szczoteczka pomaga w nałożeniu produktu.
Pomimo swoich wad, lubię go!

Bardzo przyjemna czerń

Wpadłam na ten kosmetyk przypadkiem. Jest świetny. Pięknie podkreśla rzęsy. Nawet takie słabiutkie, krótkie i cienkie. Podkręca, nie kruszy się. Nie jest oporny w zmywaniu. Naprawdę, jest to bardzo udany tusz.

wyraźne podkręcenie rzęs

Mascary Seduction w wersji podkręcającej rzęsy używałam już jakiś czas temu i zużyłam jej kilka opakowań, byłam z niej bardzo zadowolona (jako chyba jedynego produktu z Astor - nigdy jakoś nie byłam w stanie trafić na kosmetyk tej firmy, który byłby choćby przyzwoity, zazwyczaj były to buble).

Teraz używam jej rzadko, tuszy mam ilości zatrważające i wśród nich wiele od Seduction lepszych, które na rynku pojawiły się później i zepchnęły ją gdzieś na dno szuflady. Nie zmienia to jednak faktu, że był to dla mnie całkiem dobry tusz (a odleżawszy swoje w szufladzie, nie zasechł i nie zmienił właściwości).

Czerń jest intensywna, a formuła dobrze pokrywająca rzęsy. Nie odbija się na powiekach i nie rozmazuje. Szczoteczka jest dokładnie taka, jak lubię, gęsta, z włosia, dodająca objętości, wygięta. Tusz rzeczywiście pogrubia i naprawdę, nie przesadzam, bardzo wyraźnie podkręca rzęsy. Właśnie dlatego tak ją polubiłam, bo dawała mi (może nie spektakularne, ale widoczne) pogrubienie rzęs, które jest dla mnie najistotniejsze w mascarze, a dodatkowo pięknie podkręcała i unosiła rzęsy.
Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, a warstwy można stopniować do mocniejszego pogrubienia.
Trwałość - bardzo dobra, do wieczora bez szwanku, nie kruszy się, nie osypuje, wygląda świeżo. Nie rozmazuje się (nawet zdarzyło mi się w niej kiedyś przysnąć w ciągu dnia twarzą na poduszce, i obudziłam się z nieruszonym tuszem).
Nie podrażnia oczu, jest bezproblemowa w zmywaniu. Cena jest adekwatna na promocji, regularna według mnie za wysoka.
Opakowanie jest bardzo fajne, oryginalne, niestety z czasem nieco się ściera i rozkleja, nie wygląda już tak ładnie.

To taka mascara, do której trudno się przyczepić.
Jednak nie wiem, czy sama będę jeszcze do niej wracać, znalazłam już mascary działające lepiej. Ale kiedyś bardzo ją lubiłam, obiektywnie jest warta polecenia.