Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Astor, Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black (Tusz pogrubiająco - podkręcający do rzęs)

Cena już od 13,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black to ultra pogrubione i idealnie podkręcone rzęsy. Szczoteczka wyprofilowana tak, że pozwala pokryć nawet najmniejsze rzęsy. Nie pozostawia grudek na rzęsach. Testowany okulistycznie.
Tusz do rzęs Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• ACRYLATES/CARBAMATE COPOLYMER, ARGININE, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE, CETYL ALCOHOL, CHROMIUM HYDROXIDE GREEN (CI 77289), CHROMIUM OXIDE GREENS (CI 77288), CI 77492, CI 77499), COLLAGEN, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, FERRIC FERROCYANIDE (CI 77510), HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, HECTORITE, HYDROLYZED KERATIN, IRON OXIDES (CI 77491, MICA, MICROCRISTALLINA CERA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRYSTALLINE, OZOKERITE, PANTHENOL, PARAFFIN, PHENOXYETHANOL, POLYETHYLENE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, PROPYLENE GLYCOL, PVP, SILICA, SIMETHICONE, SODIUM BENZOATE, SODIUM SULFATE, STEARIC ACID, SYNTHETIC WAX, TALC, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), TOCOPHERYL ACETATE, ULTRAMARINES (CI 77007)]., [May Contain/Peut Contenir/+/-: CARMINE (CI 75470), AQUA/WATER/EAU

Bardzo przyjemna czerń

Wpadłam na ten kosmetyk przypadkiem. Jest świetny. Pięknie podkreśla rzęsy. Nawet takie słabiutkie, krótkie i cienkie. Podkręca, nie kruszy się. Nie jest oporny w zmywaniu. Naprawdę, jest to bardzo udany tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571781].usefull || 0 }}% pomocna.

wyraźne podkręcenie rzęs

Mascary Seduction w wersji podkręcającej rzęsy używałam już jakiś czas temu i zużyłam jej kilka opakowań, byłam z niej bardzo zadowolona (jako chyba jedynego produktu z Astor - nigdy jakoś nie byłam w stanie trafić na kosmetyk tej firmy, który byłby choćby przyzwoity, zazwyczaj były to buble).

Teraz używam jej rzadko, tuszy mam ilości zatrważające i wśród nich wiele od Seduction lepszych, które na rynku pojawiły się później i zepchnęły ją gdzieś na dno szuflady. Nie zmienia to jednak faktu, że był to dla mnie całkiem dobry tusz (a odleżawszy swoje w szufladzie, nie zasechł i nie zmienił właściwości).

Czerń jest intensywna, a formuła dobrze pokrywająca rzęsy. Nie odbija się na powiekach i nie rozmazuje. Szczoteczka jest dokładnie taka, jak lubię, gęsta, z włosia, dodająca objętości, wygięta. Tusz rzeczywiście pogrubia i naprawdę, nie przesadzam, bardzo wyraźnie podkręca rzęsy. Właśnie dlatego tak ją polubiłam, bo dawała mi (może nie spektakularne, ale widoczne) pogrubienie rzęs, które jest dla mnie najistotniejsze w mascarze, a dodatkowo pięknie podkręcała i unosiła rzęsy.
Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, a warstwy można stopniować do mocniejszego pogrubienia.
Trwałość - bardzo dobra, do wieczora bez szwanku, nie kruszy się, nie osypuje, wygląda świeżo. Nie rozmazuje się (nawet zdarzyło mi się w niej kiedyś przysnąć w ciągu dnia twarzą na poduszce, i obudziłam się z nieruszonym tuszem).
Nie podrażnia oczu, jest bezproblemowa w zmywaniu. Cena jest adekwatna na promocji, regularna według mnie za wysoka.
Opakowanie jest bardzo fajne, oryginalne, niestety z czasem nieco się ściera i rozkleja, nie wygląda już tak ładnie.

To taka mascara, do której trudno się przyczepić.
Jednak nie wiem, czy sama będę jeszcze do niej wracać, znalazłam już mascary działające lepiej. Ale kiedyś bardzo ją lubiłam, obiektywnie jest warta polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563761].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby tylko się nie rozmazywał...

Bardzo ładna czerń, głęboka i błyszcząca. Pogrubia i wydłuża, ale nieprzesadnie, nie ma "owadzich nóżek". Efekt jest świetny. Wygodna szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy. Tusz nie kruszy się, nie osypuje.
I byłby to mój ideał, gdyby tylko się nie rozmazywał.
Bardzo łatwo się rozmazuje i spływa, każdego dnia - a próbowałam różnych metod nakładania. A już w upale lub przy wilgotnym powietrzu lub w drobnych kroplach deszczu rozmazuje się jak szalony. Pod koniec dnia prawie zawsze mam "pandę".
I za to odejmuję 2 gwiazdki - musiałam dokupić drogi "utrwalacz" Lancome, żeby ten bardzo ładny i efektowny tusz jakoś trzymał się na rzęsach.
I niestety opakowanie po kilku miesiącach wygląda obleśnie - emalia zdarta, wszędzie odpryski. Nie wymagam od opakowań, że będą pancerne, ale da się zrobić takie, które nawet po kilku miesiącach wygląda przyzwoicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551286].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

Robi różnice

Jedyna maskara podkręcająca która faktycznie podkręca moje sztywne rzęsy.
Uwielbiam tą szczoteczkę. Ta zagięta strona świetnie rozczesuje i podkręca rzęsy a drugą stroną nakładamy dodatkową warstwę tuszu który nie skleja rzęs i nie tworzy nienaturalnego efektu.
Tusz utrzymuje się cały dzień i długo zachowuje świeżość w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492631].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny tusz!

Jestem dość wymagająca w kwestii tuszów do rzęs, ale ten pod każdym względem jest super :) Pięknie pogrubia, wydłuża, podkręca, rozdziela rzęsy.... Żadnego sklejania, osypywania się. Przy starannym wytuszowaniu daje wręcz fantastyczny efekt :) Jest też bardzo wydajny, nic się z nim nie dzieje nawet kilka miesięcy po otwarciu. Cena może trochę zniechęcać, ale ja akurat kupiłam go na promocji w Rossmannie sporo taniej i w dodatku z gratisowym eyelinerem z Astora :) Maleńki minusik za opakowanie - na początku piękności, ale przy dłuższym użytkowaniu, przerzucaniu w kosmetyczce itd. zaczyna odklejać się naklejka... Nie wiem czy kupię ponownie tylko dlatego że lubię testować coraz to inne kosmetyki :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467887].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

plusy:
- ładnie wydłuża rzęsy,
- podkręca,
- daje naturalny efekt przy jednej warstwie, przy drugiej trochę mocniejszy
- nie kruszy się i nie rozmazuje,
- szczoteczka jest duża, ale kiedy dojdzie się do wprawy to można nią ładnie się pomalować
- ładne opakowanie,
- nie ma problemu ze zmywaniem.

cena nie jest zła, ale staram się kupować na promocjach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342896].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra na co dzień :)

+ cena
+ daje ładny delikatny efekt
+ delikatnie podkręca
+ pogrubia
+ delikatnie wydłuża
+ ładny kolor czerni
+ nie podrażnia
+ nie szczypie w oczy

- trzeba uważać, bo może delikatnie sklejać

Poza tym ładnie się zmywa.Fajny produkt, ale nie robi na rzęsach efektu wow :) Polecam dla osób, które oczekują delikatnego, dziennego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311826].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Kupiłam w ciemno na promocji w Rossmanie sugerując się tylko szczoteczką i jestem mega zadowlona. Jest to mój pierwszy tusz z Astor. Mało, która maskara mi pasuje od pierwszego użycia a tą bardzo polubiłam.

*Opakowanie bardzo ładne, różowe, ma ładny wzór. Miłe dla oka.
*Szczoteczka gęsta, wchłochata, wygięta.
*Tusz nie jest zbyt mokry, dla mnie to ogromny plus. Przeważnie świeże tusze sa bardzo rzadkie i sklejają na początku rzęsy, dopiero gdy po jakimś czasie zgęstnieją, to dają ładny efekt. Ta jako jedna z niewielu od razu po otwarciu nie jest zbyt mokra, na szczoteczce nie zbiera się nadmiar i daje ładny efekt, nie skleja.
*Ładnie podkręca i pogrubia rzęsy nawet przy jednej warstwie.
*Nie robi grudek.
*Mocno czarna.
*Nie osypuje się a noszę soczewki, więc to dla mnie bardzo ważne.
*Łatwo się zmywa, co może byc plusem i minusem, bo od razu po zmoczeniu spływa bez większego problemu. Nie testowałam w mżawce, deszczu czy na siłowni, więc nie wiem jak się sprawdzi w cięższych warunkach ale przy jakimś lekkim łzawieniu oczu wytrzymuje bez naruszenia.

Naprawdę jestem miło zaskoczona, bo jednym tuszem który był dla mnie idealny od razu po otworzeniu to Maybelline Smoky Eyes a używanie ciągle tego samego tuszu nudzi. Kupiłam na promocji -49% ale w cenie regularnej też kupię i skuszę się też na inne wersje tego tuszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306781].usefull || 0 }}% pomocna.

troszkę nie

Robi mi zło odbijając się na górnej powiece, może dlatego że dobrze podkręca.
Efekt po pomalowaniu jest super, rozdzielone i każda rzęsa podkreślona.
Można zastosować więcej warstw i nie skleja.
Po kilku godzinach zaczyna się odbijać i niewiele go zastaje na rzesach, wieczorem na waciku nie ma go dużo.Może mam za długie rzęsy a po podkręceniu odbijaja sie na powiece,to nie dla mnie produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296136].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Tusz daje piękny efekt na rzęsach - są podkręcone, wydłużone i pogrubione, ale nie sklejone. Niestety już po kilkunastu minutach od aplikacji osypuje się i daje efekt tzw. pandy, co go dyskwalifikuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1291931].usefull || 0 }}% pomocna.