Estee Lauder, Enlighten, Even Skintone Correcting Creme (Krem intensywnie nawilżający)

Krem Enlighten Even Skintone Correcting Creme - ten intensywnie nawilżający krem o lekkiej i bogatej zarazem konsystencji zawiera kompleks soczewicy, arbuza i jabłka, które zapewniają skórze głęboką ulgę i długotrwałe nawilżenie. Technologia optymalizacji odnowy wspomaga naturalny potencjał regeneracyjny skóry, nadwątlony w ciągu dnia oddziaływaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, a niezwykle skuteczne połączenie przeciwutleniaczy z substancjami przeciwdziałającymi podrażnieniom w nocy koi skórę, a w dzień pomaga jej się bronić przed uszkodzeniami środowiskowymi.
Intensywnie nawilżający krem koi i rozjaśnia skórę - w nocy łagodzi podrażnienia, a w dzień chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych.
Lekka, płynna formuła zawiera:
Intensyfikator nawilżania - naturalne połączenie soczewicy, arbuza oraz jabłka zwiększa zdolność skóry do zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia w dzień i w nocy dla zachowania komfortu. W efekcie skóra jest nawilżona i wygładzona.
Technologia optymalizacji odnowy - ta zaawansowana technologia pomaga skórze utrzymać zdolność do naturalnego procesu odbudowy, która ulega osłabieniu w następstwie wystawiania skóry na działanie czynników środowiskowych, takich jak zanieczyszczenie powietrza czy promieniowanie UV oraz pomaga jej zwalczać widoczne szkody wyrządzone przez promienie UV i inne czynniki środowiskowe.

uniwersalne
Struktura
lekkie
w słoiczku
krem
<50ml

Bardzo dobry nawilżający krem

Krem niesamowicie wydajny i godny polecenia.
Stosuję go tylko na noc. ładnie nawilży twarz, rano cera jest rozjaśniona, wszelkiego rodzaju zaczerwienienia powstałe pod koniec dnia są już niewidoczne rano. ciężkie, eleganckie opakowanie cieszy oko .
próbowałam kilka razy w ciągu dnia go stosować pod podkład. nie było problemów z nałożeniem chociażby Double Wear od Estee czy Revlon color stay. Po godzinie, dwóch jednak miałam wrażenie że nie dopuszcza tlenu i moja twarz była cały czas mokra i się pociła cała. ( nie wiem jak to opisać, ale pomimo zmatowienia pudrem, po chwili znów twarz była mokra)
minusikiem jest zapach. ale da się przeżyć
polecam na noc. kupię kolejne opakowanie na 100 % :)