Ombre Unique (Cienie do powiek)

Ombre Unique (Cienie do powiek)

Rewelacyjne cienie do powiek. Nałożone rano (bez podkładów, pudrów czyli tzw. bazy) wytrzymuje na powiece cały dzień. Śliczne kolory, ja mam kolor azur (jasny błękit). Są bardzo wydajne. Bardzo ładnie wyglądają na powiece i świetnie się rozprowadzają.

Cena: ok. 110 zł

Delikatne

Dają delikatny efekt na powiece, nie zbierają się w załamaniach, trzymają się cały dzień. Mam dwa kolory- Declic i Ylang.

Ja te cienie lubię właśnie za ich delikatność, używam je na dzień i oczekuję tego by nie były za mocne. Ylang jest praktycznie niewidoczny- i za to go lubię- latem nie potrafię nie tknąć powieki niczym, muszę mieć chociaż cień i tusz.

Przyznam że efektów specjalnych te cienie nie dają, więc dla osób które nie chcą wyrzucać pieiędzy w błoto nie polecałabym ich- za 30zł znajdzie się odpowiednik ze średniej półki.

EDIT 07.04.2008
Dodaję gwiazdkę.
Cienie te niestety zostały już wycofane. Ostatnio gdy prawie każde cienie zaczynają się u mnie po 8h zbierać w załamaniu powieki, Ombre Unique trwałą przez cały dzień. Kupiłam kolejne opakowanie koloru Declic, gdy zużyłam poprzednie i chyba kupię następne na zapas.....
Ten kolor jest cudny! Jasny, złotawo -biały, ślicznie odświeża spojrzenie. I ta trwałość!

Używam tego produktu od:5 lat

kiepski

Specjanie polowalam na ten cień ponieważ jest to jeden z niewielu czarnych. Liczylam na jakosc kupujac kolorowke Chanel, ale ostro sie przejechalam.
Kolor piękny w opakowaniu, lecz na oku praktycznie niewidoczny. Znika w przeciągu 1h! Nie wiem gdzie znika, po prostu się magicznie gubi z powieki. Mało pigmentu - czarny nie jest czarnym tylko szarym, chociaz w opakowaniu wygląda inaczej. Drogi bubel. Opakowanie jest piekne,swietny aplikator..lecz trwałość.. i kolor... porazka.

Rewelacja!

Cienie Chanel to naprawdę rewelacja! Z tej serii mam jeden kolorek (taki zgaszony brudny bordowo-fioletowo-brązowy) jest świetny! Nawet bez bazy świetnie się utrzymuje, świetnie naklada się, cieniuje, nie osypuje.
Polecam, polecam, polecam!! Napewno jeszcze kupie sobie kiedys jakis inny kolor :)

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

oj mógłby być...

lepszy :) Nie mam zastrzeżeń co do koloru, bo jest intensywny, ale można pokazać go na oku zarówno delikatnie jak i z głębią koloru (mam ciemną sliwke wpadajaca w braz). Aplikuje sie pedzelkiem poprawnie.

Wada jest tego typu ze się to to wałkuje na moich oczach bez bazy - probowalam raz i po kilku godzinach jak sie obejrzalam w lustrze to o maj gasz ;) Z baza jest swietenie, ale z baza świetnie to nawet Inglot wypada :)

klasa :)

Szkoda ze wybor odcieni w PL jest taki ubogi ale od czego allegro, mam 3 odcienie , 2 matowe i jeden z drobinkami, wlasciwie te matowe nie sa matowe tak do konca, jakis minimalny blysk w nich jest i to jest to co podoba mi sie najbardziej :))). Moj ulubiony kolorek to Jet-sredni,neutralny matowy brazik i Vega-ciemny,chlodny rozswietlony braz, oba maja "klase", sa piekne ale nie nachalne, podkreslaja oko nie zwracajac na siebie uwagi :) .Swietnie trzymaja sie bez bazy,swietnie mozna wycieniowac oko i rozetrzec granice cieni,maja tylko jedna wade, sa malo wydajne, w mojej kolekcji cieni te zuzywaja suie najszybciej :(

jak to chanel:o)

Wspaniale cienie. Wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic. Pieknie nakladaja sie na powieke, mozna je latwo stopniowac, cieniowac, nie osypuja sie co w przypadku ciemnych odcieni jest duza zaleta.

Trwalosc na bazie ArtDeco rewelacyjna. Cienie do tego sa wydajne co przy wysokiej cenie rowniez gra role.

Polecam! Jedynie szkoda ze maja dosc mala palete barw.

Znika w mgnieniu oka :-/

Nie wiem skąd tak dobre opinie na temat tego cienia. Ja posiadam kolor Tabou, taki śliwkowo- fioletowy.Cień jest lekki i daje subtelny efekt, cóż z tego jak blaknie po paru godzinach, dobrze że w miare równomiernie. Z bazą jest już lepiej, ale po tej firmie spodziewałam się lepszej jakości. Ogólnie nie polecam. Są lepsze i tańsze.

bardzo ładny efekt

No, w końcu po dwóch latach używania, przyszedł czas na ocenę. Lepiej późno niż wcale ;-)

Mam dwa kolory: grafitowy, który pięknie migocze, nie jest smutny i ciężki, jakby żyje na oku. Idealny na wieczór, do podkreślania zewnętrznych kącików.
Drugi kolor - morelowy. Na co dzień - super. Jest trochę bardziej matowy, trzyma się (co prawda na bazie) cały dzień, daje ładny, subtelny i delikatne efekt.

Teraz efekty dodatkowe (wizualno psychologiczne) :D Pudło - bardzo ładne i szlachetne, lusterko spore (co prawda jeszcze nigdy nie używane, bo nie ma potrzeby poprawiania makijażu w ciągu dnia), poczucie luksusu - zadawalające :D :D

Fantastyczne

Po długim namyśle zdecydowałam, że je kupię i nie załuję tej decyzji ani minuty :) Cienie są świetne, bajecznie sie rozprowadzają,kolor jest bomba(ja mam nr.02 Frou Frou),utrzymuja sie cały dzień, nie wałkują się, a jak już późnym wieczorkiem schodzą to równomiernie :p: Jak do tej pory to są to najlepsze cienie jakie kiledykolwiek miałam dlatego polecam je bardzo gorąco wszystkim dziewczynom. Osobiście nie widzę w nich żadnych wad :) poza jedną, którą jest cena :(

naprawdę dobry

Uzywam go juz od dwóch miesięcy i stwierdzam co nastepuje:
Minusy: cena i kolorki nie powalaja z nóg
Plusy:bardzo dobrze trzyma sie na powiece i łatwo sie go nakłada, czyli co więcej chciec mozna od cieni?oprócz w.w.minusów, czyli "tylko" cztery *

średni

A ja się wyłamię, niestety nie pochwałam aż tak dobrych opinii. Opakowanie piekne, z klasą. Sam cień po kilku godzinach zaczyna mi sie zbierać w załamaniach, a mam kolor czarny więc niestety jest to baaardzo widoczne. Jakością nie wiele przewyższa Inglota, natomiast ceną zdecydowanie bardziej. I jeszcze jeden minus, pacynka... wytrzymała mi miesiąc, za ta cene to istny bubel!

najlepszy z najlepszych

Najlepszy cień jaki miałam.
Jedyny który mogę stosować bez bazy pod cienie. Nie mogłam uwierzyć że po całym dniu ani trochę się nie zmienił. Po prostu rewelacja!! Inne cienie wytrzymują tak samo ale z bazą Lumene...
Jako że mam opadającą powiekę stosuję przede wszystkim matowe cienie i to kolejny plus dla Chanela :)
Te cienie niby są matowe ale mają w sobie jakiś delikatny blask...
Szkoda ze cena powala... Choć trzeba przyznać że są bardzo wydajne.