Academie, Total Ultimate Concentrate (Koncentrat intensywnie odmładzający)

Academie, Total Ultimate Concentrate (Koncentrat intensywnie odmładzający)

Koncentrat intensywnie odmładzający Academie Total Ultimate Concentrate posiada największe stężenie składników aktywnych (39%) z całej linii Scientific System. Traktowany jest jako kuracja any-aging. Skutecznie i długotrwale niweluje oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, bruzdy, kurze łapki, przebarwienia, zwiotczenie. Koncentrat silnie liftinguje, ale również dba o prawidłowe nawilżenie skóry, wspomaga proces produkcji kolagenu przez co skóra na dłużej zachowuje młody wygląd.

Druga szansa

Ten kosmetyk dostał odemnie drugą szansę>Naczytałam się w necie wiele pozytywnych opinii o tej firmie,nagle postanowiłam poszukac kosmetyków godnych uwagi,wybór padł na ten koncentrat>Być może za wcześnie dla mnie na takie specyfiki,nie mam jeszcze zmarszczek ale wole juz zapobiegać bo wiadomo że jak sie dba o siebie przez lata to w starszym wieku sie lepiej wygląda chociaż i to nie zawsze,dużo zalezy od naszej genetyki.Ten krem(koncentrat)ma taką delikatną konsystencję,zapach ładny troche jak na mój gust za mocny,wchłania się natychmiastowo w 1 sekundzie.Postanowiłam stosować go na dzień pod makijaż i tu się sprawdza dobrze,a mianowicie makijaż się świetnie trzyma,Nie kupię po razd drugi bo wiadomo jak każdy lubię testowac nowości,ale mam swoje ulubione kremy do których wracam,do tego na pewno nie!

po 1:jest za drogi!(choć wydajny alecena bagatelana!)
po 2:już raz się zraziłam do tej firmy jakos nie przypada mi do gustu
po 3:aż tak rewelacyjnego działania nie widzę jak za taką cene i markową firmę(słabo)tylko tyle że wygładza twarz nic więcej

jak za takie pieniądze nie poleciłabym tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie