Vaseline Intensive Care, Advanced Repair (Balsam do ciała regenerujący)

Vaseline Intensive Care, Advanced Repair (Balsam do ciała regenerujący)

Balsam Advanced Repair zawiera mikro kropelki wazeliny które wnikają głęboko w skórę, by ją nawilżać i regenerować od wewnątrz. Szybko regeneruje suchą i szorstką skórę, dając ulgę nawet nawet najbardziej suchym miejscom. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego uczucia. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

balsamy
regenerujące, nawilżające
bezzapachowa
w butelce
100 – 250ml, >250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Mój KWC

Wystarczy użyć balsamu przez kilka dni, a już zauważy się dużą różnicę. Mega nawilża, skóra jest po nim bardzo miękka w dotyku. Często używam go też kiedy mam lekko spieczoną skórę od słońca.

Super nawilżenie

Zawsze stosowałam balsam z Vaseline ale tą żółtą wersję i byłam bardzo zadowolona. Ostatnim razem skusiłam się na ten balsam. Już po kilku użyciach stwierdzam, że to też był dobry wybór. Balsam jest gęsty, bezzapachowy, ładnie się wchłania i super nawilża skórę nie pozostawiając na niej białych smug. Jedynym minusem jest opakowanie, gdyż trudno jest wycisnąć balsam z tubki.

Regeneracja w kiepskiej butelce

Balsam dostałam w prezencie i od razu wzięłam się za jego testowanie. Podczas jesienno zimowego okresu moja skóra bywała sucha i podrażniona. Ten balsam świetnie ją koi i nawilża. Zapach według mnie jest neutralny, pachnie jak zwykły uniwersalny krem czyli świeżo i delikatnie. Produktu z całą pewnością nie kupię ponownie ze względu na opakowanie, z którego juz od początku ciężko wydobyć produkt a im bliżej końca, tym gorzej. Opakowanie zniekształca się i przewraca na półce, ciężko się je trzyma mając śliskie ręce z balsamu. Produkt jest wydajny i w miarę szybko się wchłania. Nie klei się.

Wszystko psuje opakowanie

Balsam regenerujący Vaseline bardzo dobrze nawilża skórę, w moim przypadku dobrze się wchłania. Zgodnie z opisem widoczna jest wazelina w składzie, która faktycznie zabezpiecza przed wysuszeniem skóry. Balsam nie spowodował u mnie alergii, dobrze koi skórę po goleniu. Zapach trochę kojarzy mi się z szpitalem, nie jest moim ulubionym, ale też nie odrzuca. Wszystkie te zalety można przeciwstawić jednej wielkiej wadzie produktu - opakowaniu. Bardzo ciężko wycisnąć go z tubki, nie mówiąc już o sytuacji w której mam już tłuste od balsamu ręce. Producent powinien zdecydowanie nad tym popracować. Właśnie słabe opakowanie powoduje, że pomimo dobrej zawartości nie mam ochoty się męczyć używając balsamu i prawdopodobnie więcej go nie kupię.

Ukojenie suchej skóry

Balsam jest gęsty, treściwy i bezzapachowy. Dość szybko się wchłania. Natychmiast po aplikacji przynosi ulgę suchej skórze, która staje się miekka i przyjemna w dotyku. Czuć nawilżenie i odżywienie. Balsam nie podrażnia, użyty po depilacji nie powoduje pieczenia. Po zastosowaniu skóra nie lepi się. Jest wydajny. Polecam.

Dobry na chłodne sezony, w cieple wręcz się wytapia

Balsam sprawdza się dobrze w roli bariery, która zabezpiecza skórę przed odparowywaniem wilgoci po wieczornej kąpieli. Potęguje nawilżenie. Użyty w bardzo małych ilościach dobrze zabezpiecza skórę dłoni w ciągu dnia czy po myciu naczyń.

Jest bezzapachowy i po aplikacji jakakolwiek woń składników balsamu ulatnia się.

Niestety w ciepłe dni skóra go "wypaca" i po dłuższej chwili zaczyna mocno pachnieć składnikami balsamu. Produkt tylko pozornie wchłania się wgłąb naskórka. Pierwszy raz zauważyłam ten niepożądany efekt gdy telefon wyślizgnął mi się z dłoni w około 15minut po aplikacji kosmetyku. Cały tył etui był tłusto-mokry. Po dłuższej chwili zauważyłam, że skóra ciała zrobiła się wręcz wilgotna...

Dałam mu szanse kilka razy, w różnych warunkach pogodowych i zdecydowanie odradzam nakładanie go w okresie letnim lub kiedy skóra jest nastawiona na działanie słońca. Można popłynąć.

Jak z niemal każdym kosmetykiem - satysfakcja czy nawet samo działanie to sprawa bardzo indywidualna. I w tym wypadku balsam znalazł fana w postaci mojego męża :)

Jeden z najlepszych

Bardzo dobry balsam - świetnie nawilża i natłuszcza. W moją skórę dość dobrze się wchłania, ale zostawia delikatny film, który mi akurat zupełnie nie przeszkadza. Zapach nie ma dla mnie znaczenia, ale jest on delikatnie "medyczny".

Średnio

Jest baaaaaaaaaaaaardzo tłusty, tzn W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIA. No dobra, może po 10 h? Ma to swoje dobre i złe strony. Świetnie, idealnie, perfekcyjnie nawilża skórę. Wręcz ją leczy! Miałam beznadziejną, czerwoną, podrażnioną skórę. Używałam go dzień w dzień przez kilka tygodni i zauważyłam, że nie muszę go już aplikować codziennie, wystarczy raz na 2, 3, 4 dni a potem wcale go przestałam używać. Nakładałam go ZAWSZE NA NOC. Jest tak gęsty, lepki, ciężki, że nie mogłam posmarować sobie nim nóg a pół godziny później wyjść z domu. I tak to była wielka męka jeśli chodzi o zasypanie z nim bo czułam się tak oblepiona, że przyklejałam się do pościeli. Rano to uczucie mijało (może dlatego, że wytarło się wszystko w kordłę :p). W każdym bądź razie to nie jest produkt na lato (broń boże!!!), smarować się nim tylko na noc! Jest irytujący, ale nawilża jak żaden inny produkt. Jak chcesz się wysmarować i mieć spokój na kilka dni to polecam zdecydowanie ten balsam :D Aha, no i zapach jest dziwny. W sumie nie ma żadnego, a przydałoby się może.

Nie dla wszystkich.

Bardzo treściwy i bogaty balsam, o gęstej konsystencji silnie nawilżającej, Pozostawia na skórze nieprzyjemną jak dla mnie tłustą powłokę, która utrzymuje się nawet po całej nocy, a tego nie lubię. Zapach też nie należy do najprzyjemniejszych. Produkt bardzo wydajny, u mnie się nie sprawdził, ale sądzę, że posiadaczce bardzo suchej skóry przypadłby do gustu.

faktycznie nawilża

Bardzo dobry balsam, skutecznie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Nie lepi się, przyjemnie rozprowadza, ma neutralny zapach. Wydajny. Często mi się jednak otwiera ta nakrętka, więc w podróż raczej go nie biorę. Mogliby to poprawić. Nie uczula i nie podrażnia, a moja skóra jest raczej na to podatna.

Magia, Cudo i Zbawienie!

Mam bardzo suchą skórę, do tego stopnia, że czuję jak robi się z niej "skóra węża", kiedy jest nadmiernie wysuszona. Ten balsam to dla mnie istne zbawienie! Wybór balsamu do ciała zawsze był dla mnie trudny, bo kiedy nie trafiłam to musiałam się smarować takim wadliwym balsamem nawet kilka razy dziennie, żeby mnie skóra nie "bolała"! A tu?Zaskoczenie! Mogę się nim smarować raz na dwa dni! Mówię Wam dziewczyny,Magia! Jak dla mnie najlepszy produkt na rynku!Lepszy niż masła z Ziaji, które przez długi czas były moim faworytem, bo używałam ich raz dziennie. Świetnie też nawilża stopy, a mam skłonności do pękania pięt. Kolejnym plusem jest jego wydajność. Używam,go naprawdę niewiele osiągając spektakularne efekty. Opakowanie 400 ml mam od dwóch miesięcy, a nadal nie widać, żebym musiała kupować następne. Stosunek jakość-cena,fantastyczny, nawet jeżeli może się wydawać drogi przy pojedynczym zakupie,to nie żałujcie,bo starczy na znacznie dłużej niż inne tego typu produkty! Jedynym minusem jaki mogę mu dać to zapach,nie jest przyjemny,przypomina zapachem jakąś maść.W porównaniu jednak z efektami stosowania to niech sobie nawet tak pachnie,byleby działał! Polecam!!!!!!

Cudotwórca!

Od razu mówię NIE MA WAD!
Świetnie nawilża.
Regeneruje.
Szybko się wchłania.
Od razu przynosi ulgę skórze nawet po depilacji!
Nie podrażnia ani odrobinkę.
Bardzo "treściwy" i wydajny.
Jeśli chodzi o taką jakość to jest baaardzo rozsądna cena. Znalazłam swój ideał, zawsze chętnie do niego wrócę ;)