Old Spice, Wolfthorn, Deodorant Stick (Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn)

Old Spice, Wolfthorn, Deodorant Stick (Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn)

Dezodorant w sztyfcie Old Spice to wyrazisty, męski zapach, który odświeża i dodaje energii. Łatwy w użyciu aplikator. Nie zostawia białych śladów.

Najlepszy dla faceta :)

Dezodorant znajduje się w wygodnym opakowaniu, z którego bez problemu można go wydobyć. Ma piękny zapach, nie jest jakiś mocno drażniący, lecz przyjemny, męski i przez długi czas wyczuwalny. Świetnie chroni przed potem, wystarczy go użyć z rana i ochrona na cały dzień gwarantowana! Nie podrażnia, jedyny minusik za to, że pozostawia białe ślady i się trochę osypuje.

Rewelacja

Moj narzeczony mimo początkowo negatywnego nastawienia do antyperspirantow old spice zmienił zdanie. Wystarczył jeden dość upalny dZień i wykorzystanie old spice aby przekonał się ze wszystko co myślał na temat tego dezodorantu to jakaś bzdura. Wydawało mu się ze ma mocny typowo dla starsZych panów zapach a okazało się ze zapach jest delikatny a także sam dezodorant w sobie robi to co powinien. Odpowiednio zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem oraz poceniem. Dodatkowym atutem nie zauważyłam aby pozostawial plamy na ubraniach. Dlatego uważam że jest naprawdę super!

Niebanalny zapach

Kupiłam dla męża, bo lubi te dezodoranty w sztyfcie Old Spice. Ogólnie są one naprawdę świetne. Nie zostawiają białych śladów, fajnie pachną i na długo zabezpieczają przed potem.
Wolfthorn pachnie wyjątkowo. Trochę słodko, ale jednocześnie bardzo męsko. Ten zapach jest bardzo charakterystyczny. Jak mąż używał to po zapachu potrafiłam wyczuć że skrada się za mną bezszelestnie!
Opakowanie jest wygodne, wysuwany sztyft koloru niebieskiego.
Jest wydajny, wystarcza na długo nawet przy codziennym użytkowaniu.
Jedynie co mogę zarzucić to fakt, że pod koniec zostaje dość dużo produktu, którego nie sposób już zużyć. Na tej śrubie zostaje sporo sztyftu. Ale to nie tylko dotyczy akurat tego dezodorantu, bo większość w sztyfcie tak ma.
Mój mąż polubił. Zużył już kilka opakowań. Jest zadowolony. Sztyft porządnie zabezpiecza przed potem i co ważne nie niszczy jego koszul. A świetny zapach jest wisienką na torcie.

Nie jak z reklamy ;)

Dzięki reklamom produkty Old Spice zawsze kojarzyły mi się dość negatywnie, jako produkty dla typowych "samców alfa". ;) Niechętnie więc patrzyłam na ukochanego, gdy wkładał je do koszyka. Szybko przekonałam się, że to ja się myliłam. Dezodoranty te okazały się świetne. Przetestował on kilka zapachów i żaden nie okazał się bublem.

Po pierwsze - bardzo fajnie pachną. Nie jest to typowo duszący, męski zapach. Nie jest też za delikatny. To coś w sam raz, pomiędzy.

Dezodorant świetnie spełnia też swoje zadanie, czyli długo chroni przed potem. Ma też wygodną formę sztyftu, dzięki czemu łatwo się go nakłada.

Wad nie znaleziono. :)

Super.

Lubię te dezodoranty w sztyfcie zwłaszcza w okresie letnim. Posiada fajny zapach. Jest bardzo wydajny. dobrze się rozmasowuje. Hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Ulubiony sztyft mojego męża

To zdecydowanie ulubiony sztyft mojego męża. Dzieki niemu skóra mojego meza zachowuje świeżość przez cały dzień , nie czuje od niego potu tylko delikatny zapach antyperspirantu. Zreszta to dzięki mnie mój mąż zaczął używać tej marki. Ja miałam do niej zaufanie bo wcześniej używał jej mój ojciec i był z niej bardzo zadowolony .
Sztyft jest wydajny, utrzymuje świeżość pachy przez 24 godziny. Dobrze sie sprawdza do każdego rodzaju męskiej skóry.
No i marka Old Spice mimo swojej renomy zawsze była w dobrej cenie .

Zapach mojego faceta!

Old Spice kojarzył mi się zawsze z zapachem dla starszego mężczyzny. Miłym zaskoczeniem okazało się , że tak nie jest i że pasuje do mojego faceta. Sztyft bardzo wydajny i co najważniejsze spełnia swoją rolę.

Klasyka gatunku! :)

Muszę powiedzieć, że Old Spice kojarzył mi się do tej pory "old skulowo":) Postanowiłam jednak zaryzykować i sprezentować mojemu mężowi zestaw, z przymrużeniem oka ponieważ zawsze uwielbia reklamy tej marki.
Jak się okazało produkt bardzo mile w sumie nas oboje zaskoczył- design opakowania! megaaaaaaa:)
Dezodorant nie daje uczucia lepkości, fajnie(czytaj męsko) pachnie

Testujący tata

otrzymałam cały zespół Old Spice w konkursie wizazowym, Zestaw podarowałam tacie (miał być prezent gwiazdkowy, ale nie wyszło). Zestaw pięknie zapakowana z charakterem:) Szczególną uwagę przykuł uwagę dezodorant. Ojciec stwierdził, ze jest to najlepszy dezodorant jaki ma. Oprócz ładnego opakowania dezodorant jest skuteczny i ma świetny zapach.

Bardzo mi pasuje :-)

W ramach testowania na Wizaz.pl otrzymałem zestaw kosmetyków Old Spice Wolfthorn. W charakterystycznym pudełku, z mężczyzną odsłaniającym tors z produktami, znajdują się: dezodorant w sztyfcie, żel do kąpieli i woda po goleniu.
Ostatnio używałem antyperspirantów w kulce, ale zawsze przeszkadzała mi ich wodnista postać, która wolno wysychała. W porannym biegu przygotowań do wyjścia to dyskwalifikowało produkty. Z przyjemnością, więc wróciłem do dezodorantu w sztyfcie i nie zawiodłem się.
Pierwszy kontakt z Old Spice Wolfthorn to opakowanie i tutaj niezmiennie od lat - kolor czerwony, wiec nie sposób tego produktu pomylić z innym. Po otworzeniu zaskoczył mnie zapach. Wyczułem nutę cytrusów, landrynek i przez chwile szukałem skojarzenia... jest!!! - "cytrusowe żelki do jedzenia". Na skórze jednak bardziej wpada to w cytrusy, jest przyjemne, świeże i delikatne - nie drażni otoczenia ;-) Co ważne, deo szybko wysycha i zaraz po użyciu mogę założyć koszulę. Kolejna zaleta - po kilku użyciach nie zauważyłem białych śladów na ubraniach.
Po tygodniu używania kosmetyk zostaje na mojej półce na stałe.

Rewelacja i 100% satysfakcja!

Chciałabym podzielić się w imieniu brata wrażeniami o zestawie Old Spice, Wolfthorn. Przede wszystkim Old Spice to produkty, które mają wyrobioną markę i zawsze taki zestaw ucieszy każdego faceta. Dobrą robotę robią ciekawe kampanie reklamowe, jak i oczywiście same produkty, które kojarzą się z jakością. W swojej recenzji mój brat szczególnie wyróżnił dezodorant w sztyfcie za jego skuteczność w walce z potem, a także za męski zapach, od którego (cytuję tu słowa brata) prężą się muskuły, czujesz zew z naturą i dzikość w sercu :)
Reasumując produkt skuteczny, trwały i godny polecenia. Dziewczyny, w końcu problem z prezentami dla facetów z głowy. Wystarczy fajny zestaw Old Spice.

Cudeńko dla każdego faceta

Zestaw kosmetyków Old Spice otrzymałam w ramach testu konsumenckiego na Wizażu i szybciutko podarowałam go swojemu mężczyźnie. Tak jak się spodziewałam - był zachwycony! Opakowaniem, zapachem, trwałością! :) Najbardziej spodobał mu się dezodorant, który chwalił za skuteczność działania.