Old Spice, Wolfthorn, Deodorant Stick (Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn)

Old Spice, Wolfthorn, Deodorant Stick (Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn)

Dezodorant w sztyfcie Old Spice to wyrazisty, męski zapach, który odświeża i dodaje energii. Łatwy w użyciu aplikator. Nie zostawia białych śladów.

w sztyfcie
ochronne
płyn
dezodoranty i antyperspiranty
zapachowa

Pachnie tak dobrze, że chce się go zjeść:)

Mój mąż używa Old Spice i zawsze jest z niego zadowolony
Od dawna chciałam kupić ten deodorant, ponieważ wiele dziewczyn go uwielbia

Nie mam problemu z poceniem się, więc bardzo ważne jest dla mnie, aby te produkty nie plamiły moich ubrań.
Używam go od około miesiąca i jest ekonomiczny w użyciu

Pojemność : 50 ml
Opakowanie: zwykłe opakowanie, posiada nasadkę ochronną:
Można go kupić w Rossmannie,Hebe,SuperPharm
Cena:cena około 17 zł
Skład: daleki od ideału

Owocowa ochrona przed poceniem.

TikTok sprawił, że kupiłam ten dedykowany mężczyznom antyperspirant dla siebie. Tak, wiele kobietek deklaruje, że stosuje ten specyfik i ja się już nie dziwię.
Antyperspirant kupiłam w drogerii Hebe za kilkanaście złotych. 50 ml pojemności. Produkt w sztyfcie (to moja ulubiona forma).
Zakochałam się w tym kosmetyku od pierwszego powąchania. Antyperspirant pachnie mega owocowo i na pewno "nie-męsko". Dziwi mnie fakt, że nie jest on dedykowany kobietom.
Naniesiony na oczyszczoną skórę pod pachami chroni przed poceniem przez cały dzień.
Sam sztyft jest niebieski, przezroczysty.
Fajnie się "układa" pod pachami - nie ma śladów na skórze, ani - co ważne - na ubraniach.
Jestem zadowolona z zakupu, bo to aktualnie mój numer jeden, jeśli idzie o ochronę przeciwko poceniu.
Produkt pachnie ładnie, przyjemnie i - jak już wspomniałam powyżej - owocowo.
Bardzo wygodne i poręczne opakowanie.
Ochrona dobra, satysfakcjonująca.
Jestem zadowolona z zakupu i na pewno kupię ponownie.
Super na każdy dzień!

Działa bez zarzutów

Po produkt sięgnęłam zachęcona opiniami na stronie wizaz. Produkt oczywiście znałam od dawna, ale nigdy po niego nie siegnelam, ponieważ jest skierowany do mężczyzn. Dezodorant jest w wygodnej formie sztyftu, a sam profukt posiada niebieski kolor i owocowo tropikalny zapach, który zdecydowanie przypadł mi do gustu. Mimo swojego koloru nie zostawia śladów na ubraniach. Działa bardzo dobrze, zdecydowanie ograniczył moje pocenie się oraz wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, co jest dla mnie najważniejszą cechą w tego typu produktach. Produkt mnie nie podrażnij, a jego aplikacja jest komfortowa. Polecam!

Nie tylko dla mężczyzn

Produkt kupiłam z polecenia przyjaciółki, która zapewniła, że oprócz działania, ma również świetny zapach. Na początku nie byłam zbytnio przekonana, ale zmieniło się to w momencie, gdy powąchałam go w drogerii. Pachnie bardzo przyjemnie, owocowo, trochę cytrusami.
Działa - jak każdy old spice, czyli bardzo dobrze. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Nie zostawia białych śladów, ogólnie ma bardziej żelową, niż kremową konsystencję, co moim zdaniem jest dużym plusem.
Obecnie używam go codziennie od kilku miesięcy i nadal całkiem sporo go zostało. Będzie to chyba mój ulubiony dezodorant.

Zapach dobry również dla kobiet i fajne działanie

Po odkryciu że męskie maszynki do golenia są tańsze i działają lepiej niż damskie, postanowiłam przetestować też inne męskie produkty. Wybór padł na antyperspirant. Problem w tym, że choć uwielbiam męskie zapachy, to sama nie chciałam pachnieć jak facet. Na sobie wolę słodkie i owocowe nuty, a większość męskich produktów ma typowo męskoe, specyficzne nuty zapachowe... Spędziłam więc w Rossmanie dłuższą chwilę, wąchając różne produkty w alejce z antyperspirantami. W końcu trafiłam na Oldspice Wolfthorn i to był strzał w dziesiątkę! Ten sztyft nie ma tych typowo męskich nut zapachowych, pachnie po prostu owocowo. Ja wyczuwam tu cytrusy i ananasa. Także swobodnie można go uznać za zapach typu unisex. Co do działania to też jestem zadowolona. Jego zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż jakikolwiek damski dezodorant jaki miałam, a pachy są dłużej świeże. Po całym dniu w upale spisuje się na piątkę z plusem. Jestem ciekawa czy będzie brudził ubrania, choć myślę, że nie bo jest przezroczysty ( ale o tym przekonam się jesienią, bo narazie noszę same bluzki i sukienki na ramiączkach). Moje jedyne zastrzeżenie co do niego to to, że zaraz po aplikacji troszke dziwnie czuć go na skórze, zostawia jakby delikatnie lepką warstewkę, ale po czasie to dziwne uczucie znika.

Również dla kobiet :)

Kupiłam ten produkt w drogerii Rossmann. Nie było mojego ulubionego antyperspirantu wiec musiałam kupić coś nowego.

Ładne i wygodne opakowanie zachęca do kupna. Zapach od razu po otwarciu jest wyczuwalny. Pachnie jak las pełen jagód i borówek :)

Ale do rzeczy. Działanie.
Ten produkt sprawdził mi się świetnie. Nie robi plam, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dodatkowo można używać go od razu po goleniu i nie ma podrażnień.

Mój niespodziewany ulubieniec :)

Nie tylko dla mężczyzn

Dezodorant nie pozostawia po sobie śladu na ubraniach, a jego przyjemny, długo utrzymujący się, cytrusowy zapach tylko potęguje jego pozytywy. Ograniczenie pocenia się też jest wyczuwalne. Co do wydajności to opakowanie starcza na naprawdę dłuuugo.
Jako fanka wszelkich cytrusów daję mu najwyższą notę, nawet w kobiecych zapachach nie ma tak cudnej nuty.

Super zapach

Old Spice, Wolfthorn, Deodorant Stick (Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn) Zapach jest charakterystyczny i trwały. Produkt jako antyperspirant jest skuteczny. Czasami potrafi zostawić ślady na ciemnych ubraniach.

Uniwersalny

Uniwersalny produkt, dlatego, że używać go może mężczyzna jak i kobieta. U nas to się sprawdza. Żaden damski produkt nie ma takiej skuteczności - ten nie zostawia ani żółtych ani białych ani jakichkolwiek innych śladów na odzieży.
Pięknie i uniwersalnie pachnie, cytrusowo i świeżo.
Wygodny w użytkowaniu, nie zostawia mokrej warstwy, skóra nie poci się nadmiernie. Kamufluje nieprzyjemne zapachy przez cały dzień.
Jest to ulubieniec od lat. Bardzo wydajny, cena w porządku.

Czerwone ślady

Dezodoranty Old Spice mają bardzo dużo plusów, ale niestety również duży minus. Używałam tego produktu i mój chłopak również. Produkt łatwo się wydobywanie, szybko zasycha i nie pozostawia żadnych śladów, a dodatkowo ma ładny zapach. Jednak po jakimś czasie stosowania zaczęły się pojawiać pod pachami czerwone ślady. Niestety mój chłopak ma ten sam problem i kilka osób, które pytałam również to zaobserwowały. Dlatego niestety produkt muszę skreślić mimo dużej ilości plusów.

Bardzo polecam

Świetny zapach, nie przeszkadza, jest bardzo skuteczny, długo chroni przed potem. Używam już od dawna i narazie nie mam zamiaru zmieniać dezodorantu. Nie zostawia też plam. Cena jest ok, według mnie mogłaby być lepsza.

nie dla mojego

Kupiłam mojemu mężowi, jednak nie jest do końca zadowolony. Sztyft sam w sobie działa i zostawia na długo ładny zapach, ale zostawia też specyficzną powłokę. Opakowanie jest ok, produkt jest wydajny o ile się nie złamie :(