Syoss, Full Hair 5D, Keratin Primer Conditioner (Odżywka do włosów przerzedzających się i płaskich)

Stworzony przy udziale i przetestowany przez fryzjerów. Nowy Syoss formułą Kreatin Primer wzmacnia i odbudowuje strukturę każdego włókna włosa. Dla włosów pięknych jak z salonu. Full Hair 5 Odżywka do włosów zwiększający objętość i gęstość. Dla włosów przerzedzających się i płaskich. Wzmocnienie w 5 wymiarach: 1. gęstość, 2. widocznie większa objętość, 3. siła,4. przeciwdziałanie utracie włosów*, 5. aktywna stymulacja włosów u nasady.Łagodnie pielęgnuje i wygładza włosy dla ułatwionego rozczesywania.

Słabiaczek!

Otóż, kupiłam ów produkt w komplecie z szamponem. Dodam jeszcze, że nabyłam niemiecki oryginał (ponoć są lepsze) i było to moje wielkie rozczarowanie.. Szampon okazał się nawet ok, tak na 3 gwiazdki, ale odżywka to kompletna porażka. Jedyny plus jaki zauważyłam, to że troszkę lepiej się rozczesują. Niestety po spłukaniu nie są zbyt miękkie i przyjemne, jakie powinny stać się po użyciu odżywki do włosów. dawałam jej szansę kilkanaście razy, trzymałam raz krócej, raz dłużej, dawałam raz wiecej, raz mniej ale niestety moich oczekiwań nie spełniła, a jej działanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji podczas suszenia i układania włosów. Po wysuszeniu nie stawały się ani przyjemne, ani lśniące, tylko raczej hmmmm ... sklejone strączki. Najbardziej zdziwił mnie fakt, że moje nawet nawet gęste włosy stawały się optycznie cieńsze, czyli wprost przeciwnie do tego co obiecuje producent.
Bardzo gęsta konsystencja utrudnia wydobycie odżywki z opakowania.

Kiepska

Próbowałam dać szansę tej odżywce, ale nie mam do niej cierpliwości. Przede wszystkim właśnie dzięki niej moje włosy zaczęły wyglądać płasko i przetłuszczały się bardziej niż zwykle. Musiałam stosować ją tylko na końcówki, bo jeśli zbliżała się do nasady włosów, robiła z nich płaski placek.

Dodatkowym minusem było dla mnie umieszczenie tak gęstej konsystencji w butelce. Wydobycie jej jeśli zostało mniej niż połowa butelki, jest bardzo niewygodne.

Ta gęsta konsystencja sprawia, że nawet tuż po umyciu miałam wrażenie, że włosy nie są czyste i świeże. Uczucie to potęgowało się w ciągu dnia, a wieczorem włosy wyglądały już okropnie.

Daje 2 gwiazdki, bo rzeczywiście odżywiła mi końcówki. Być może będzie nadawać się dla kogoś z bardzo suchymi włosami.

Nie mam pojęcia, skąd biorą się negatywne głosy na temat tej odżywki. To bardzo dobry kosmetyk, z mnóstwem pielęgnujących substancji, keratyną, gliceryną, ekstraktami.

+wygładza;
+regeneruje włosy;
+wzmacnia;
+włosy są po niej miękkie;
+naprawia uszkodzenia, stosowana poprawnie. To świetna odżywka dla włosów suchych i zniszczonych, ale pod czepek i do trzymania około pół godziny. Jako odżywka ułatwiająca rozczesywanie pewnie się nie sprawdzi, bo nie jest przeładowana silikonami, ale robi wiele dobrego dla włosów.
+aktywne, działające substancje w składzie.

-nieco wzmaga przetłuszczanie;
- mała wydajność.

Koniec z Syossem

Odżywka ma dodawać objętości, a moje włosy są po niej płaskie i oklapnięte.
Do tego wzmaga ich przetłuszczanie się, nie mogę jej używać na całej długości włosów, a zdecydowanie wolę balsamy, którymi mogę działać na cały włos oraz na skórę głowy. Używałam jakiś czas temu innej odżywki tej marki i było to samo.
Odżywka jest gęsta, ma praktycznie konsystencję kremu, nie spływa i nie spłukuje się do końca. Zapach ma ładny i jest wydajna. Trochę wygładza włosy i pomaga je rozczesać, ale to jest kosztem obciążania.
Zamarudzę jeszcze nad opakowaniem: tak jak pisałam, odżywka jest całkowicie niepłynna, ma konsystencję gęstego kremu i trudno ją wydobyć z opakowania, nawet kiedy jest jej jeszcze bardzo dużo. Trzeba mocno ścisnąć butelkę, która jest dość sztywna. Nawet kiedy postawiłam ją "na głowie", część kosmetyku pozostaje przyklejona do jej dna. O niebo lepsza byłaby miękka tuba lub butelka z pompką.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Bardzo dobra, polecam

Bardzo dobra odżywka dla moich włosów, używam jej przy każdym myciu nakładając od wysokości ucha po końce. Bardzo gęsta i dzięki temu wydajna, łatwo rozprowadza się na włosach i spłukuje. Ma przyjemny zapach ( jest to zapach sztuczny, ale mi się podoba). Włosy po jej użyciu bardzo łatwo się rozczesują, są miękkie, wygładzone, błyszczące i sypkie po wyschnięciu. Nie obciąża włosów, wpływa na gęstość i objętość włosów, ma dobry wpływ na końcówki, które nie rozdwajają się. Obecnie jestem w trakcie używania drugiego opakowania
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: pół roku (około)
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe i w trakcie drugiego

nie dla moich włosów

Nie wiedzieć czemu, moja poprzednia recenzja została skasowana, więc piszę drugi raz.
Nigdy wcześniej nie stosowałam produktów syossa, raczej słyszałam negatywne opinie, ale w końcu przez przypadek stałam się posiadaczką tej odżywki.
Na początku nawet nie było najgorzej, szału nie robiła, ale szczególnie nie szkodziła. Jednak po jakimś czasie, moje włosy się zbuntowały. Po każdym zastosowaniu odżywki były ciężkie, oklapłe, bez życia i jakby znajdowała się na nich warstwa odżywki, mimo że została dobrze spłukana.
Odżywka ma mocny, intensywny zapach, który długo czuć na włosach, z czasem przestało mi się to podobać a zaczęło męczyć.
Podsumowując nie zrobiła na mnie szału, więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Średnia

No na kolana to ona mnie nie powaliła, ot odżywka jak odżywka. Konsystencja dość gęsta, nakładanie jej byłoby wręcz przyjemnością, gdyby nie chemiczno- paskudny zapach produktu. Ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy. Jednak na tym plusy się kończą. Producent obiecuje "full hair" i inne "volume boosty", co niestety jest czczą obietnicą, jak się układały, tak się układają. Odżywka zatem nie spełnia zadania, do którego została zaprojektowana. A szkoda, bo dobrych kosmetyków w tej kategorii jest naprawdę mało na rynku.

Używam tego produktu od: 3ch miesięcy

Dobra ale nie pomaga w objętości

Odżywka jest dość wydajna, jest gęsta ale nie za gęsta. Nie spływa z włosów. Zapach nie jest najładniejszy trochę chemiczny. Włosy są po niej gładkie, błyszczące, łatwo się rozczesują. Nie obciąża włosów ale jakiegoś efektu wielkiej objętości nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Lubię

Odżywka miła i przyjemna, godna wypróbowania. Jest supergęsta, nie spływa z włosów, rozprowadza się ją dobrze, a rozczesuje łatwo.
Używam po każdym myciu, czyli co drugi dzień. Trochę ciężko ją zmyć - zawsze po myciu zostają mi jakieś resztki na włosach. Jednak jako że odżywkę nakładam od połowy długości, nie powoduje przez to większego przetłuszczania.
Specjalnej poprawy czy zwiększenia objętości nie zauważyłam, moje włosy po rozpuszczeniu są ładne, puszyste, ale szybko opadają i są takie zwyczajne.
Wielki plus - moje włosy są po niej mega gładkie, końce kosmyków są nieprzesuszone i mało co rozdwojone - normalnie to u mnie dziwne po półtorej miesiąca od ścięcia. Niektórzy nie umieją się nadziwić, bo mam takie lejące i miękkie włosy :) Z chęcią wypróbuję pozostałe odżywki Syossa, chociaż to pewnie będą odległe czasy (końca nie widać). Nie daję maksymalnej oceny, bo niby obiecuje coś tam o objętości, ale raczej to mit.

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego