Wella, Performance, Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Performance, Hairspray (Lakier do włosów)

Profesjonalny spray do wykańczania fryzury - bardzo mocny. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów uczesań. Daje się łatwo wyczesać z włosów, nie pozostawiając śladów. Produkt ekskluzywny. Przeznaczony wyłącznie dla salonów fryzjerskich.

Genialny , nie skleja , mocno utrwala

Najlepszy lakier z profesjonalnych, infinium loreala ma na noc do tego lakieru. W drogeriach natura kosztuje 25 zl za tak duze opakowanie, prawie za darmo jak na te jakosc .nadaje delikatny polysk, wlosy sa elastyczne

bezapelacyjnie najlepszy!!!

nie skleja włosów, nie obciąża ich bez względu na ilość jaką zastosujecie, idealnie podtrzymuje wszelkie stylizacje, nie wysusza, nie pozostawia białego nalotu, nie moczy kosmyków nawet jeśli spryskacie z bliska, szybko schnie i bardzo bardzo łatwo go wyczesać, ładnie pachnie, jest mega wydajny. same zalety, zero wad (-:
najlepiej kupić go hurtowni fryzjerskiej, bo w salonie zapłacicie z 10 razy więcej...

Najlepszy lakier do włosów!

To zdecydowanie najlepszy lakier do włosów jakiego używałam. Poznalam go dzięki mojej fryzjerce. Początkowo bardzo spodobał mi się jego zapach, w drugiej kolejności zauważyłam, że nie uczula mojej wyjątkowo wrażliwej skóry głowy. Polecam do codziennego stosowania, jest wydajny (mnie duża, profesjonalna tuba starcza na około 4 miesiące codziennego stosowania). Kupuję go w sklepie z akcesoriami fryzjerskimi, jednak wiem, że jest dostępny w wielu miejscach.