Oriflame, True Perfection, Perfecting Day Moisturiser (Upiększający krem nawilżający na dzień)

Natychmiast zwiększa nawilżenie, które utrzymuje się przez 24 godziny. Nadaje skórze gładszy, zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Wzbogacony ekstraktem z albicji jedwabistej, wspomagającym zapobieganie zmarszczkom (składnik zgłoszony do opatentowania).
80% kobiet na świecie uważa, że stres i życie w pośpiechu negatywnie wpływają na kondycję ich skóry. Aby temu przeciwdziałać, nasi naukowcy odkryli sposób na zachowanie pięknej cery niezależnie od tempa życia - ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego. Bogaty w aminokwasy i minerały, ten naturalny i silnie działający składnik pomaga skórze zachować promienny wygląd.
Kompleks InstantGlow: Innowacyjny kompleks z perełkami rozpraszającymi światło, dzięki którym skóra od razu wygląda piękniej.
Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego: neutralizuje zanieczyszczenia w komórkach skóry, wyrównując jej koloryt, wygładzając i potęgując blask w ciągu 2 tygodni.
Upiększający krem nawilżający na dzień True Perfection perfekcyjnie nawilża, wygładza i regeneruje.

Pozytywnie zaskakujący

Zawsze omijałam szerokim łukiem kosmetyki z katalogów Oriflame, czy Avon. Wydawało mi się, że one nie mogą być dobre. A tu taka niespodzianka! Po recenzjach na KWC postanowiłam zaryzykować.
Już od pierwszego użycia mnie zachwycił.
Plusy:
- ładny zapach
- lekka konsystencja, nie zapycha twarzy, skóra oddycha i pozostaje nawilżona,
- nie pojawiły się żadne problemy ze skórą (pryszcze, wągry, zaskórniki)
- bardzo wydajny
- ładne opakowanie

Lubię

Kupiłam jakiś czas temu całą serię True Perfection i jestem w trakcie jej stosowania.

Oto, co mogę powiedzieć na temat kremu na dzień:
+ miły zapach
+ lekka konsystencja
+ nie obciąża skóry
+ nawilża
+ wygładza
+ wydajny

To jest jeden z kremów, z którymi moja cera naprawdę się polubiła. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że nawet po kilku godzinach od wykonania makijażu moja twarz nie błyszczy się! Już dawno nie używałam bibułek matujących ani nie robiłam poprawek pudrem, bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Dla mojej skóry jest idealny i skuteczniejszy niż kosmetyki Oriflame typowo przeznaczone dla cery tłustej.

Rewelacyjny!

Świetny krem na dzień :-) na pewno zostanie zemną na dłużej, fajnie matuje, błyskawicznie się wchłania, po około dwóch miesiącach stosowania widać poprawę stanu skóry (wcześniej miałam problem z niewielkimi przebarwieniami).
Jest też niesamowicie wydajny.
Jak dla mnie bomba :-)

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy

Krem idealny

Początkowo korzystałam z próbek, z ciekawości. Po pewnym czasie stwierdziłam, że to krem idealny dla mnie. Większość kremów mi nie podpasowała, była za ciężka lub podrażniała. I wtedy przyszedł ideał.
Nie trzeba go nakładać dużo na twarz, jest lekki, pięknie pachnie. No i w końcu pozbywam się czerwonego noska.
Warto połączyć kurację z kremem na noc.

Plusy:
Nie podrażnia
Nawilża
Neutralizuje zaczerwienienia
Pięknie pachnie
Jest wydajny
Jest lekki

Minusów brak. Nawet za tę cenę, zdecydowanie warto!

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Mój Ci on! Ideał!!!!!!

Po miesiącu używania mogę bez wachania stwierdzam, że nowe kremy True Perfection na stałe zagoszczą w mojej kosmetyczce.
Krem na dzień jest dla mojej tłustej cery idealny pod każdym względem. Ma kremową konsystencję, ale jest bardzo lekki, wchłania się błyskawicznie do matu. Najbardziej zaskoczyło mnie, że twarz jest matowa przez cały dzień a przecież producent nie obiecuje nam, że jest to kosmetyk matujący. To przy mojej przetłuszczającej się skórze jest duży wyczyn. Krem jednocześnie dobrze nawilża, skóra jest gładka i taka aksamitna w dotyku. Ale zaznaczam, że nawilżenie jest delikatne, dla mnie w sam raz, ale wydaje mi się, że nie do końca sprawdzi się u dziewczyn z suchą cerą. Obietnice producenta są w pełni spełnione, z każdym dniem cera wygląda piękniej, promienniej, po prostu zdrowo. Plusem jest też zapach, choć intensywny, to naprawdę piękny, świeży, kwiatowy.
Nie ma bata, ten krem ze mną zostaje!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka