Oriflame, True Perfection, Renewing Night Care (Regenerujący krem na noc)

Oriflame, True Perfection, Renewing Night Care (Regenerujący krem na noc)

Regeneruje skórę nocą. Wzbogacony ekstraktem z albicji jedwabistej, by zapobiegać zmarszczkom (składnik zgłoszony do opatentowania). Kwas glikolowy pomaga wygładzać zmarszczki mimiczne i poprawiać strukturę skóry, odsłaniając jej gładszą, bardziej miękką warstwę.
80% kobiet na świecie uważa, że stres i życie w pośpiechu negatywnie wpływają na kondycję ich skóry. Aby temu przeciwdziałać, nasi naukowcy odkryli sposób na zachowanie pięknej cery niezależnie od tempa życia - ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego. Bogaty w aminokwasy i minerały, ten naturalny i silnie działający składnik pomaga skórze zachować promienny wygląd.
Kompleks InstantGlow: innowacyjny kompleks z perełkami rozpraszającymi światło, dzięki którym skóra od razu wygląda piękniej.
Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego: neutralizuje zanieczyszczenia w komórkach skóry, wyrównując jej koloryt, wygładzając i potęgując blask w ciągu 2 tygodni.
Regenerujący krem na noc True Perfection perfekcyjnie nawilża, wygładza i regeneruje.

Bardzo fajny

Bardzo fajny krem na noc. Fajnie nawilza i wygladza cere, ma bardzo przyjemny zapach. Zuzylam jedna sztuke i musze kupic nastepna, o ile jest jeszcze w sprzedazy.
Polecam.

Świetny

To mój nowy krem na stałe :-) doskonale nawilża, poprawia stan skóry, dobrze się wchłania, a rano skóra jest mięciutka i wypoczęta, jak najbardziej polecam :-)
Jedynym minusem jest cena, choć często można go spotkać na promocji :-)

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Piękniejsza cera

Kremy True perfection używam już od miesiąca, najpierw w próbkach a teraz kupiłam pełnowymiarowe słoiczki. Od razu stały się moimi ulubieńcami.
Krem nocny nawilża intensywniej od swojego dziennego brata. Szybko się wchłania, nie obciąża mojej tłustej cery, piękno pachnie-kwiatowo i świeżo.
Wspaniale nawilża i odżywia, skóra od razu jest bardziej promienna. Rano twarz jest bardzo gładka pełna blasku i życia. Wszystkie obietnice producent spełnia w 100%. Mam nowe ulubione kremy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka