Avon, Pędzel do różu

Avon, Pędzel do różu

Pojemność 1 szt

Ścięty pędzel do nakładania różu. Wykonany ze sztucznego, dwukolorowego włosia.
Długość pędzla - 17 cm.

Bardzo fajny!

Mam wielki sentyment do tego pędzla, jest to pierwszy z pędzli firmy Avon i jeden z pierwszych pędzli do makijażu w ogóle. Dostałam go kiedy byłam jeszcze absolutnie totalnym laikiem, a doceniam go do teraz kiedy awansowałam na laika zwykłego. Pędzel od Avon'u to tani, dobry produkt wysokiej jakości, praktycznie niezniszczalny - a nie szczypię się z nim. Włosie, mimo wielu już myć, nie wypada, nie odkształca się, nie wywija i nie rozczapirza. Pędzel nie robi plam, nabiera mało produkt przez co nie można zrobić sobie krzywdy - nadaje się zarówno do różu i bronzera. Ba, świetnie rozprowadza rozświetlacz. Jest więc bardzo uniwersalny, doszukać się można wielu jego zastosowań. Poza tym jest tani, miły i ładny. Nie można chcieć więcej.

Plusy:
- pędzel uniwersalny - zarówno do różu bronzera jak i rozświetlacza
- bardzo trwały produkt (mimo wielu prań i przewozów dalej wygląda jak nowy)
- włosie jest miękkie, nie wypada, nie rozczapirza się
- pędzel nabiera wystarczającą ilość produktu i równomiernie rozporwadza go po skórze, ciężko nim zrobić sobie plamy
- tani produkt o świetnym wyglądzie
- dostępność
-cena

Minusy:
- wydawać się może że jest dość mały, zbyt elastyczny jednak przy dłuższym z nim obcowaniu.. można się przyzwyczaić

lubie go

Fajny pędzel. Bardzo dobrze można nałożyć nim sobie róż bez martwienia się o to, że narobimy sobie nieestetycznych plam. Bardzo delikatny. Nie odkształca się po myciu i jak na razie a mam go 6 msc nie zgubił ani jednego włoska

Niedrogi i solidny

Pędzla Avonu używam już około roku. Po praniu jest jak nowy, nie gubi włosia.

Włosie jest miękkie, nie drapie twarzy. Za to doskonale nakłada wszelkiej maści róże (oczywiście nie kremowe). Ścięta końcówka pozwala precyzyjnie nakładać róż na kości policzkowe. Nadaje się również do konturowania.

Porażka

Ten pędzel ma tak wiotkie włosie że nie można nim nabrać produktu, no chyba że mówimy o produktach pudrowych ale wtedy możemy sobie nim zrobić plamy ponieważ włosie jest ułożone w kształt kopytka. Jeśli przyłożymy taki pędzel do twarzy to powstaje nam równa plama w kształcie pędzelka.
Próbuje znaleźć dla niego zastosowanie ale zawsze się na nim zawiodę.
Przeważnie w pędzlach jeśli włosie jest miękkie to jest to plus dla pędzla jednak w tym wypadku jest tutaj duży błąd w projekcie pędzelka co spowodowało że moim zdaniem nie nadaje się on do niczego.

Fajny

Bardzo fajny pędzel do konturowania. Dobrze rozciera się nim bronzery czy róże. Jest po prostu ładny, dobrze się go myje, szybko schnie, ma super miłe włosie. Same plusy.

Ulubieniec ostatnich miesiecy.

Plusy:
+ bardzo miekki
+ swietnie naklada sie nim roz sypki jak i w kamieniu
+ estetycznie wykonany
+ nie gubi wlosia
+ pieknie naklada produkt na policzki
+ delikatny
+ wygodny w uzywaniu

Minusy:
- brak

Miękki w złym znaczeniu

Ten pędzel ma kilka zalet;

-jest tani
-ładny
-solidnie wykonany
-nie gubi włosia

Niestety powyższe zalety nie sprawiają, że jest to pędzel dobry. Włosie jest miękkie, ale nie w takim znaczeniu jakbym chciała. Włosie w kontakcie ze skórą ugina się, przez co nałożenie różu staje się prawie niemożliwe. Trudno nim rozblendować produkt, powstają plamy i makijaż wygląda po prostu nieestetycznie. Nie polecam.

lubię

Szukałam ściętego pędzla do nakładania różu i zakupiłam ten. Jest miękki, miły w dotyku, dobrze się go myje, nic złego się z nim nie dzieje mimo codziennego używania i częstego mycia. Dobrze nakłada się nim także bronzer. Pozostanę przy nim, odpowiada mi, nie jestem profesjonalistką więc nie potrzebuję pędzla za 100zł. Polecam serdecznie :)

Bardzo dobrze się sprawdza

W zasadzie to jest mój pierwszy i ostatni pędzel do różu. Nie mam mu nic do zarzucenia, więc go nie zmieniam. Używam go od paru lat - jest wytrzymały, ani odrobinę się nie zużył, Ma bardzo przyjemne, miłe w dotyku włosie, ścięta końcówka świetnie nakłada bronzer na kości policzkowe.

+ Wytrzymałość - parę lat jak nowy
+ Włosie
+ Aplikacja

Bardzo dobry.

Jestem zadowolona z zakupu tego pędzla. Sprawdza się bardzo dobrze i nie widzę u niego minusów. Jest miękki, nie drapie, włosie nie wypada, dobrze się go myje. Łatwo nałożyć nim róż, chociaż ja nakładam nim jeszcze rozświetlacz i bronzer. Pędzel nie jest za duży, ale mi to nie przeszkadza, u mnie się sprawdza.

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

Świetny pędzel-super delikatny, miękki i przyjemny dla skóry. Nakładam nim bronzer, spełnia swoje zadanie w 100%. Nie odkształca się podczas mycia, włosie nie wypada. Po prostu jest najlepszy, żadnych wad :D

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Świetny

Pędzel okazał się świetny do nakładania rozświetlacza.
Z różem nie próbowałam :)

Cena troszkę wygórowana, aczkolwiek zawsze można go nabyć w promocji :)