Oriflame, The ONE, Kajal Eye Liner (Kredka do powiek)

Oriflame, The ONE, Kajal Eye Liner (Kredka do powiek)

Pojemność 2,5 g

Nadaje oczom zmysłowy, koci charakter. Intensywne pigmenty zapewniają bogatszą głębię koloru. Stożkowa końcówka ułatwia rysowanie kreski.
Odcienie:
Smoky Charcoal
Carbon Black
Midnight Blue

Nie dla mnie

Ostatnio wśród znajomych zrobił się wielki szał na tę kredkę, pomyślałam :Ok jest fajna promocja na nią więc spróbuje"
Po użyciu kilak razy sprawdzałam czy aby napewno jest ona do oczu, bo według mnie jedynie do czego się nadaje to chyba do malowania po kartce, albo robienie sobie zmywalnych tatuazy na ciele :<
Po pierwsze, zdecydowanie za grube- i kredka i opakowanie, źle się trzyma w dłoni, przez co wykonanie jest mniej precyzyjne.
Po drugie linie są niedokładne i z przeświatmi- trzeba malować kilka razy by kreski były czarne.
No i niestety cena to kosmos, dobrze, ze nie kupiła w regularnej cenie bo bym żałowała tylu wydanych pieniędzy.
Jedyny plus, to taki, że chyba wystarczy mi na lata, bo nie zamierzam jej używać w innym celu jak make up na helloween.

Nie dla mnie

Wstyd się przyznać ale nie potrafię się umalować tym Kajalem. Mam kolor Smoky Charcoal jest to ciemny grafit teoretycznie idealny do jasnych karnacji. Co z tego skoro jest bardzo bardzo nietrwały a makijaż mimo wygodnie zakończonego &quot;dziubka&quot; jest nieprecyzyjny. Kreska wychodzi za gruba i ciężka do rozblendowania, kajal marze się w koło i odbija wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Po kilku godzinach nie ma po nim śladu na oku.Trudna aplikacja i niska trwałość dyskwalifikują go z mojej kosmetyczki.