Oriflame, Love Nature, Peel-off Mask Grape (Maseczka złuszczająca z ekstraktem z winogron)

Złuszcza zrogowaciałe komórki naskórka, by odsłonić świeżą, miękką i promienną skórę. Ekstrakt z pestek winogron działa rewitalizująco.

Dużą zaletą jest zapach

Zalety:
- ma bardzo gęstą żelową konsystencję, która dość szybko zasycha na twarzy
- bardzo przyjemny, lekko słodki zapach winogronowy
- łatwo się ściąga ze skóry
- wygładza skórę, skóra jest troszkę rozjaśniona ale te działania sa bardzo delikatne

Wady:
- nie nawilża, nie oczyszcza z zaskórników, nie zmniejsza niedoskonałości
- szybko się kończy

Średni

No nie wiem w czym ma w sumie ta maseczka pomóc, ale jako, że ją dostałam w gratisie przy którymś tam zamówieniu, to ją używam.
Może cera jest wygładzona, ale tylko na jakieś 20 minut. Robiłam maseczkę wczoraj na wieczór, teraz rano nie widzę żadnej różnicy.

Zapach ładny (no, ujdzie), ale po nałożeniu bliżej nosa jest nie do zniesienia- ostry, intensywny. Fajna zabawa jest wtedy, gdy ściąga się go z twarzy ; ) .

bardzo dobry

Po zastosowaniu twarz jest przyjemnie wygładzona. Maseczki tego typu mają działanie peelingujące, jest to zatem świetna alternatywa dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na peelingi mechaniczne. Ponadto produkt bardzo przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam