L'Oreal Professionnel, Infinium, Hairspray Extra Strong (Lakier do włosów (nowa wersja))

Infinium - profesjonalny suchy lakier do włosów, nadający fryzurze bardzo mocne utrwalenie.
Idealny do upięć, koków lub wyraźnie wymodelowanych fryzur. Dzięki swym właściwościom technologicznym jest Ułatwia rzeźbienie fryzury i wygładzanie tapirowanych kosmyków. Nadaje objętość i puszystość. Idealny do zaakcentowania pojedynczych pasemek włosów. Nowa formuła lakieru wysycha w jedną sekundę i pozostawia fryzurę bez osadu. Lakier Infinium jest łatwy w rozczesywaniu. Zapewnia przedłużone działanie oraz ochronę przed wilgocią. Dzięki swym właściwościom technologicznym jest przystosowany do wszystkich technik kreacji fryzur.przystosowany do wszystkich technik kreacji fryzur.

Super utrwalenie, które trwa

Ten lakier Loreal to dla mnie produkt, do którego lubię wracać bo jest po prostu bardzo dobry. Spełnia swoje główne zadanie- bardzo dobrze utrwala, lepiej niż nie jeden lakier dostępny tylko w salonach fryzjerskich, nie tworzy skorupy, nie skleja, świetny do utrwalenia wyprostowanych włosów jak i do finezyjnych upięć. Nie obciąża włosów, nie niszczy ich a wręcz po jego zastosowaniu włosyładnie błyszczą i wyglądają zdrowo. Jest bardzo wydajny, chwila i cała fryzura jest utrwalona, przyjemnie pachnie i pięknie się prezentuje.

zużyć nie mogłam

Lakier ten zakupiłam u mojego fryzjera w salonie, ponieważ spodobało mi się jego działanie i zapach.
Jednak teraz już wiem, że na moje skromne potrzeby jest to za duża butla i mi się znudził.
Mam go już rok i zużyć nie mogę....
Niemniej, lakier dobrze utrwala włosy, przy tym ich nie sklejając, jest niesamowicie wydajny, ładnie pachnie.

Super

Lakieru używam okazjonalnie, ale odkąd mam ten, to coraz częściej. Wielki plus za zapach, a raczej jego brak. Nie dusi, nie drażni gardła. Nie skleja włosów, łatwo się daje rozczesać i nie tworzy białego nalotu. Do tego jest mega wydajny, szczególnie używany przez jedną osobę. Jest to produkt profesjonalny więc niedostępny w zwykłych drogeriach, i niestety jest w wielkich opakowaniach, co jest uciążliwe kiedy impreza jest wyjazdowa.

Najlepszy

Lakieru używam ponad miesiąc i wciąż jest jakby się nie kończył. Utrwala, cudownie pachnie, nie skleja. Włosy wciąż są gładkie, miękkie i lśniące. Po niektórych lakierach mam efekt przetłuszczonych włosów - tutaj nic takiego nie ma miejsca. Kupiłam go przy okazji usługi fryzjerskiej. Zapłaciłam 35zł.

Najlepszy

Jest to najlepszy lakier do włosów, jaki kiedykolwiek używałam. Pięknie pachnie, jest lekki, nie skleja włosów, bardzo dobrze utrwala, nie przeciąża włosów (a wręcz dzięki niemu zyskują na świeżości). Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko na plus :)

edit: dopiero zauważyłam sugerowaną cenę - jest bardzo wysoka, nie wiem czy kupiłabym lakier za taką kwotę. W lokalnej drogerii Sekret Urody lakier ten w regularnej cenie kosztuje 19,90 i tyle za niego zapłaciłam :)

Najlepszy lakier jaki używałam.

Nie pamiętam gdzie pierwszy raz o nim usłyszałam i co mnie skusiło aby go zakupić ale ten zakup zmienił moje życie. Jest to najlepszy lakier jaki miałam okazje używać. Dodatkowo zauważyłam, że jest używany w wielu salonach fryzjerskich. Używają go nawet fryzjerzy gwiazd co czasami widać na filmikach.

Dobry lakier

Lakier również otrzymałam w prezencie. Po pierwsze zapach - lakiery do włosów mają to do siebie że mają intensywny wręcz "śmierdzący" zapach. Na ten akurat nie mogę narzekać, zapach jest nie uciążliwy. Nie skleja włosów , tylko ładnie utrwala fryzurę na parę ładnych godzin . Kolejnym plusem jest to że nie zostawia białego polotu na włosach co w lakierach jest dość częste. Jest wydajny bo mała jego ilość spokojnie wystarczy na utrwalenie. Na pewno jeden z lepszych lakierów do włosów.

Nie skleja włosów

Otrzymałam ten lakier w prezencie od mojego fryzjera z okazji świąt (taki miły gest). Zacznę od tego, że ja lakierów do włosów używam rzadko, raczej przed jakimś wyjściem czy spotkaniem. Lakier dobrze utrwala fryzurę, nie sklejając włosów, ale zauważyłam, że zostawia lekki ślad na włosach i to jest jego właściwie jedyny minus. Lakier jest wydajny, opakowanie solidne, ładne.

Bardzo fajny lakier

Bardzo fajny lakier, bardzo dobrze trzyma włosy, ma bardzo ładny zapach, duża pojemność, starcza na bardzo długo. Nie zniszczył mi włosów, a fryzura po nim utrzymała mi się cała noc. Jedyny minus , ale to jak przy każdym lakierze, zbierający się osad na lustrach w łazience.

Dobry lakier

Rewelacyjny lakier lepszego chyba jeszcze nie miałam. Podstawa, to to, ze nie skleja włosów, można nim pryskać a i tak ich nie sklei. Cudowny zapach, który pozostaje długo na włosach, nie przesusza ani włosów, ani skory jak inne. spryskuje nimi loki i trzymają mi się cały dzień.Po prostu rewelacyjny a do tego bardzo dobra cena

Bardzo dobry

Świetny lakier. Moje włosy, dosyć cienkie świetnie się z nim dogadują. Ładnie utrwala, nie obciążając ich, nie sklejając.Włosy nie są szorstkie , co niestety zdaża się przy uzyciu innych drogeryjnych lakierów. Jest to dla mnie bardzo istotna zaleta, ponieważ nie zamienia loków w sztywne druty , włosy pozostaja miękkie i sprężyste nawet na drugi dzień.

Używam tego produktu od: około 3 tyg.

Nie utrwala...

Jestem bardzo zawiedziona tym produktem, lakieru używam rzadko, ale w ostatnich miesiącach miałam bardzo dużo oficjalnych imprez i postanowiłam kupić sobie jakiś lepszy (no i tu się pomyliłam niestety) lakier, żeby na pewno utrwalał moje fryzury. Jedna wielka lipa, bo on wcale nie utrwala, lakier za kilka złotych z kiosku wydaje się być lepszy od tego.
Robiłam sobie loki, warto zaznaczyć, że moje naturalne włosy są bardzo kręcone, używałam naprawdę dużo tego lakieru, a tu efekt gorszy niż bez lakieru - po godzinie loki się rozkręcały i wracały moje naturalne, trochę jednak inaczej skręcone i to było widoczne.
Ten produkt na pewno ma swoje plusy, ale czy są one w ogóle ważne, skoro nie spełnia on swojej podstawowej roli? Nie utrwala włosów, nic a nic.
Brzydko pachnie, ale za to nie skleja włosów, po 2 godzinach mamy włosy jak myte, nic nie trzeba wyczesywać. Osiada na okularach wybitnie gęsto.

Minusy:
-nie utrwala fryzury,
-drogi,
-słabo dostępny.

Plusy:
-ładne opakowanie,
-nie skleja włosów.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania