Tecni.Art, Dual Stylers, Bouncy & Tender (Dwufazowy żel do włosów kręconych)

Tecni.Art, Dual Stylers, Bouncy & Tender (Dwufazowy żel do włosów kręconych)

Dual Stylers Bouncy & Tender - dwufazowy żel - krem nadający sprężystość i delikatność włosom kręconym.
Efekt: Podkreśla sprężystość loków oraz pozostawia je miękkie w dotyku. Chroni włosy przed wilgocią i puszeniem.
Siła utrwalenia: 2 w skali od 1 do 6
Sposób użycia: Aby uzyskać odpowiednią proporcje kremu i żelu, naciśnij tubę w miejscu zaznaczonym na odwrocie. Wymieszaj obie konsystencje w dłoni. Zaaplikuj na długości i końce wilgotnych włosów. Wysusz włosy przy pomocy suszarki odbijając włosy u nasady.

dwufazowa, zapachowa
w tubie
Struktura
lekkie
żel
Utrwalenie
średnie

nareszcie loki są podkreślone

Mam baaardzo kręcone włosy, jeśli ich nie wyprostuję zawsze zmieniały się w ogromny puch. Fryzjerka poleciła mi ten żel i co raz częściej rezygnowałam z prostownicy - nareszcie ich skręt jest podkreślony! Na razie nie testowałam innych produktów tego typu, może nie mam dużego porównania, ale żel L'oreal zapewnia wszystko czego potrzebuję do stylizacji włosów.

po prostu żel

Niestety produkt ten zawiódl mnie. Działa jak zwyczajny, lekki żel do włosów. Owszem, skręt jest podkreślony, ale zwykły żel też tak potrafi. Próbowałam na wiele sposobów i ilości i efekt zawsze niezadowalaljący. Zła jestem, bo koszuje niemalo.

Używam tego produktu od: m-ca

Objawienie

Nigdy wcześniej Loreal nie stworzył produktu, który odpowiadałby moim włosom (a wręcz przeciwnie - Prodigy), w związku z czym do kupna tego jakoś się nie rwałam :P I nie kupiłabym, gdyby nie wizyta u fryzjerki. Nałożyła mi go w sporej ilosci przed suszeniem, mimo że broniłam się rękami i nogami :) I, w sumie, jakieś winko powinnam pani przesłać w podzięce, bo oto stał się cud: perfekcyjne, gładkie, jedwabiste loki. Trzymają się bez szwanku mimo wilgoci i wiatru, puchu brak. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mogę myć głowę co trzeci a nie standardowo co drugi dzień, a mimo to włosy wyglądają świetnie.
Dual wyparł dotychczasowego faworyta - Tigi (poczeka do lata, bo lżejszy), cały zestaw pianek, kremów modelujących, itd. pójdzie w kosz, bo efekt po nich jest nieporównywalny. Zwłaszcza jesienią (i, daj Boże, zimą) gdy moje włosy dostają szajby i zazwyczaj wyglądałam jak zarośnięty pudel :PPP

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca