Avon, Foot Works, Healthy, Intensive Callus Foot Cream (Krem intensywnie zmiękczający skórę stóp (nowa wersja))

Krem intensywnie zmiękczający skórę stóp. Zawiera złuszczający kwas mlekowy, nawilżającą glicerynę i witaminę E. Idealny do suchej, szorstkiej i stwardniałej skóry. Działanie: Redukuje zgrubienia na stopach, nadając im supermiękkość i gładkość. Niezwykle skuteczna formuła znacznie poprawia wygląd suchej skóry. Sposób użycia: Wmasuj w stwardniałe i popękane miejsca. Używaj dwa razy dziennie.

Fantastyczny!

Mam taki nietypowy problem, że na grzbiecie lewej stopy mam jakby otarcie. Such plama twardej łuazczącej się skóry na szczęście nie duża, ale jednak szpeci moją stopę. Próbowałam kremów z kwasami, aptecznych wynalazków i nic. Aż kupiłam ten krem, nawet nie myśląc o zmianie, po prostu do pielęgnacji. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy zmiana zmalała! Nie zniknęła do końca, ale skóra została zmiekczona i nawilżona, przestała się łuszczyć. Zmiana nabrała różowego koloru i prawie jej nie widać, nie rzuca się w oczy. Myślę, że nie ma co więcej pisać, dla mnie to krem-cudotwórca. Ma kremową gęstą konsystencję, fakt, że trochę się lepi, ja nakładam go teraz tylko na tę zmianę i mi to nie przeszkadza. Ma przyjemny miętowy zapach i lekko chłodzi. Wygodniejsza byłaby tubka na zatrzask, ale to mały pikuś przy tym, co robi ten krem. Pierwszy raz użyłam go jeszcze w starej wersji i będę mu wierna jeszcze długo. Polecam wszystkim borykającym się z suchą szorstką skórą

Sprawdził się.

Krem zamknięty jest w małym, poręcznym opakowaniu. Jest tłusty, ale wchłania się dość szybko, dobrze się go rozprowadza na stopach. Ma bardzo ładny, miętowy zapach. Krem delikatnie zmiękcza i nawilża skórę, poprawia jej wygląd. Nie jest to jakiś duży efekt, ale dla mnie wystarczający. Wydajność tego kremu jest przeciętna, ale za tę cenę warto go wypróbować.

Standardowy

Mocno nawilża
za dużo nie ma co nakładać kremu,bo będziemy się ślizgać
Pachnie miętą
zmiękcza skórę ale szału nie robi
opakowanie przeciętne
dziwne uczucie na rękach,ale rzez chwile
ok 7 zł

Brrrr

Nie lubię go. To czego nie mogę ścierpieć to efekt mokrych stóp! I to przez kilka godzin! Wchłania się baaaaardzo długo, jest ciężki. A jak nakładam skarpetki mam wrażenie, że stopy mam całe mokre aż jest mi zimni od tego ciaglego uczucia. :/ Mam go bardzo długo, ale uzywam go tylko w przerwach az skonczy mi sie moj ulubieniec z Eveline. Nic dobrego ze skora stop nie robi.

Lepszy, niż wersja z algami morskimi

Produkt otrzymujemy w białej tubce o pojemności 75 ml. Ma zamknięcie odkręcane, czego nie lubię w tego typu produktach - zdecydowanie bardziej praktyczne jest otwarcie na zatrzask.
Na przodzie produktu jest rysunek - trzy stopy oraz nazwa produktu w języku angielskim.
Krem do stóp niedawno mi się skończył. Miał przyjemny, mentolowy zapach. Tak samo jak poprzednio stosowany przeze mnie balsam do stóp, miał tłustawą formę, ale w odróżnieniu od niego, po aplikacji kremu intensywnie zmiękczającego skórę stóp, nie występowało zjawisko nazywane przeze mnie "poceniem się stóp" - tzn. krem się bardzo dobrze wchłaniał, a stopy nie były mokre. Używałam go codziennie po kąpieli, a następnie zakładałam na stopy skarpetki - przed pójściem spać już je ściągałam, bo krem już był w całości wchłonięty. ;)
A jak działał? Nawilżał i zmiękczył skórę stóp. Może nie jest to efekt wow, ale osoby nie oczekujące dużych rezultatów powinny być zadowolone. Mnie zadowolił. W odróżnieniu od poprzedniego produktu, po tym było widać, że działa. Nawilżenie oceniam w skali od 1 do 5 na 4-.
Największym minusem tego kremu jest wydajność - ale działanie i niska cena rekompensuje to. Póki co, testuję nowe produkty, ale możliwe, że do tego kremu jeszcze wrócę.
Podsumowując, z produktu jestem zadowolona - ładny, odświeżający zapach, zadowalające działanie. Nie wiem tylko, czy z bardzo problematycznymi stopami zestaw by poradził - nawilżenie nie było jakieś najlepsze, ale moje stopy w zupełności zadowoliło ;).
Szkoda tylko, że trzeba je odkręcać (zatrzask byłby lepszy) i że produkt nie ma większej wydajności ;) - ale niska cena to rekompensuje.
Myślę, że warto dać mu szansę - nawet jeżeli się nie sprawdzą, to na szczęście kosztują niewiele.

Piękne stopy w 60 sekund

Regularne stosowanie daje naprawdę zadowalające efekty.
Peeling delikatnie, acz skutecznie usuwa martwy naskórek, pozbywa się niedoskonałości i zgrubień na stopach.
Bardzo przyjemnie pachnie i nie jest drogi.
Aplikacja jest łatwa i przyjemna, nie wymaga większego wysiłku.
Wymarzone stopy już w kilka chwil. :)
Polecam!

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Dość dobry

Plusy:
+ delikatnie złuszcza
+nieco wygładza
+ miękka tuba, latwo wyciska się
+konsystencja gęsta, nie spływa podczas wmasowywania w stopy
+swieży zapach, jakby mentol

Minusy:
-oczekiwałam większego wygładzenia,
- bardzo szybko się kończy, niewydajny
-opakowanie na zakrętkę- lepszy byłby zatrzask

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jak dla mnie ok

Krem kupiłam z myślą o odciskach, które porobiły mi się od nowych butów na koturnie. Do tej pory zbytnio nie miałam problemów ze stopami, zawsze były gładkie i miękkie, dlatego jest to pierwszy krem, którego używam.
Krem ma całkiem przyjemny, odświeżający zapach i czuję lekkie ochłodzenie na stopach po jego nałożeniu, co jest bardzo relaksujące. Zauważyłam, że odkąd go stosuję stopy zaczęły się regenerować, a nie używam go 2x dziennie zgodnie z zaleceniami producenta, tylko raz z powodu długiego czasu wchłaniania. Z odciskami zmagam się już od dość długiego czasu i nie mogę się ich pozbyć, ale z tym kremem jestem na dobrej drodze, gdybym tylko miała więcej czasu. Pomimo tłustej konsystencji nie przeszkadza mi to, ponieważ gdy go dobrze wmasuję to i rąk nie muszę myć, bo się nawet w dłonie wchłania. Dodam, że jako konsultantka mam na niego sporo zamówień, czyli dość sporo osób go sobie przypodobało. Polecam, cena katalogowa najczęściej nie jest wysoka, także warto spróbować. :)

Super!

Używałam już różnych kremów,w tym z yves rochere wypróbowałam dwa, ale tylko lekko nawilżały i dawały przyjemny zapach. Tan krem:

+ Ładnie pachnie
+ Nie tylko nawilża, ale i natłuszcza (zlikwidował grubszą skórę na pięcie)
+ Długo zostaje na skórze, co dla niektórych moze być minusem, ale mi jak najbardziej odpowiada, bo stosuję go zazwyczaj na noc i idę spać w skarpetkach. Rano jeszcze go czuć ;p

Jedynym minusem może być:
- jest dosyć lepki

Dobry, ale nie bez wad

Krem kupilam na promocji w jednym z katalogow, a niedlugo potem otrzymalam taki sam, wiec mialam 2 kremy, wiec rowniez duzo czasu na testy. Krem jest ok, jednak moglby byc lepszy.

Minusy:
- słabo nawilża
- zmiękcza, ale mam większe oczekiwania w stosunku do takich kremów

Plusy:
- przyjemnie chłodzi
- fajny miętowy zapach
- konststencja dosc gesta
- dobrze sie rozprowadza na stopach
- wydajny
- tani
- prawie zawsze dosteony
- cena.

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy

Naprawdę dobry

Szukałam czegoś na zgrubienia na stopach. Padło na ten krem. Był to strzał w 10!

Plusy :
- doskonałe nawilżenie
- zmiękczenie zgrubień
- bogata konsystencja
- świeży miętowy zapach
- mega duża wydajność
- super cena
- zawsze dostępny

Jedyny minus, za który odjelam gwiazdkę, krem jest strasznie tłusty i klejacy.

Poza tym super. Napewno nie skończy się na jednym opakowaniu. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy