Glam, GlamSPONGE (Gąbka do makijażu)

Glam, GlamSPONGE (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Czarna gąbka wykonana z "żelowego" (hydrofilowego) tworzywa syntetycznego (nie zawiera latexu, jest więc hipoalergiczna) pozwalająca na nakładanie na mokro podkładów, korektorów, pudrów, róży do policzków i brązerów. Aplikacja na mokro prawie całkowicie ogranicza wchłanianie kosmetyku do jej wnętrza ale przede wszystkim pozwala na uzyskanie niesamowicie naturalnego efektu makijażu, nawet w wypadku aplikacji bardzo ciężkich podkładów.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsza

Gąbka jest miękka i fajnie rozprowadza podkład i korektor. Nie mam porównania z poprzednią wersja ale ta jest super. Nie traci koloru i nie zużywa się bardzo szybko.

Kiepska.

Kiepska z tego względu, że zbiera nam podkład z buzi zamiast go ładnie wygładzać i delikatnie ściągać nadmiar.
Robiłam do niej kilka podejść na zmianę z Real Techniques, no i niestety;muszę jej powiedzieć NIE.
Jest zbyt porowata i zapewne tu leży przyczyna.
Nie polecam.

fajna alternatywa do pędzla

używam wtedy, kiedy moje pędzle suszą się po kąpieli ;)
zużywa trochę więcej produktu, dlatego nie używam na co dzień
nie robi smug, zostawia po sobie bardzo ładne wykończenie
łatwo się ją czyści, używam szarego mydła ;)
wymieniam co 3 miesiące z racji higienicznych.

taka sobie

Wady:
- jest dosyć zbita i twarda
- dosyć dużo porów,przez co czasami miałam wrażenie, że wpija za dużo podkładu
- troche trudno ją domyć
- odbarwiła się, z koloru czarnego na szary

Zalety:
+ dobrze wtapia podkład na twarzy
+ używałam ją ok. 7 miesięcy, co przy cenie 19 zł jest bardzo pozytywne

Moja ulubiona :-)

To jest moja ulubiona gąbka do nakładania podkładu, korektora i pudru pod oczy.
Jest miękka, po namoczeniu zwiększa swoja objętość. Dość łatwo można usunąć, resztki podkładu. Po rozprowadzeniu podkładu za pomocą tej gąbeczki twarz wygląda ślicznie, nie pozostawia smug na twarzy. Czubek idealnie rozprowadza korektor pod oczami.

Bardzo dobra gąbka :)

Fakt, może to nie jest prawdziwy BeautyBlender, ale moim zdaniem gąbka doskonale daje sobie radę.
Gąbkę testuję już od miesiąca i jestem zadowolona. Efekt jaki osiągamy jest fantastyczny. Gąbka nakłada delikatną warstwę podkładu, można nią stopniować krycie. "Puchnie" do sporych rozmiarów. Jest bardzo miękka i przyjemna podczas aplikacji. Nie drażni mojej skóry.
Myję ją regularnie i nie pękła w żadnym miejscu.
Ogólnie ładnie domywa lekkie podkłady, ale gdy chciałam domyć Revlon CS trochę się namachałam, ale się da. :)
Takiego efektu nie uzyskamy aplikując podkład pędzlami czy palcem.
Gąbka po umyciu wygląda trochę jak kluska, ale można ją uformować i wyschnie dochodząc do jej pierwotnego wyglądu, a wysycha dość szybko.

Rozczarowanie

Gąbka miała być zamiennikiem beauty blendera, niestety zupełnie nie jest. Po niecałych dwóch tygodniach używania, rozpadła się. I to chyba najlepiej pokazuje jej użyteczność - niska cena zupełnie tego nie rekompensuje. Przez czas kiedy była w całości, była przyjemna w użyciu, jednak w dotyku czuć było, że jest bardzo "sztuczna".

Spodziewałam się, czegoś lepszego

Mam wersję fioletową - "bałwanka"
ZALETA - niestety jedna
1. Podkład nią nakładany wygląda super! Nie potrafiłam się później przestawić na palce. Mam teraz porównanie z równie tanią gąbeczką z rossmana - i krycie glam sponge jest delikatny (testowane na loreal true match i revlon cs do cery suchej). Uzyskujemy gąbeczką efekt rozświetlenia - dla mnie na plus.

WADY
2. Wypija bardzo dużo podkładu. Palcami nie użyłabym jednej pompki podkładu nawet lekko kryjącego. Dopiero po kilku użyciach zreflektowałam się, aby najpierw nałożyć na buzię i potem rozetrzeć.
3. Trudno się ją domywa. Jestem w szoku, ze po przecięciu środek jest czysty po 1,5 miesiąca używania. Na wkurzałam się mega i w między czasie nie potrafiłam go doprać i został ślad po podkładzie. Jak widać, tylko na zewnątrz. W środku, chociaż już kilka dni nie używałam tej gąbki jest wciąż lekko wilgotna. Podkład nie wsiąknął głębiej. Więc, gdzie podziewał się ten cały syf, z którym się męczyłam przy wypłukiwaniu? Miałam taki sam problem z Revlon CS, jak i L'oreal True Match.
4. Przy pierwszym myciu już mi pękła D: Nie mam w ogóle długich paznokci, ugniatałam palcami. W ciągu miesiąca przybywało pęknięć.
5. Nie tyle co kolor zszedł z zewnątrz, ale zmieniła się też struktura. Gąbka stała się szorstka, twarda, nieprzyjemna, jakbym nie doprała z mydła. W środku mega mięciutka. Nawet po zmoczeniu nie była już tak miękka.

CENA - kosztowała mnie tylko 12 zł sama gąbka, ale wysyłka to drugie tyle. Może kiedyś kupię czarną wersję, jeśli podzielę się z kimś kosztami wysyłki. No i przez pęknięcia wolę dalej nie używać tej gąbki.

Cudowny efekt, niska żywotność

Efekt jaki da gąbeczka daje na skórze i szybkość wykonywania nią makijażu jest rewelacyjna!

Niestety mimo użytkowania zgodnie z instrukcją bardzo szybko mi się zniszczyła (popękała, zrobiła się jakaś taka twarda i nie do końca przyjemna)

Kiedy zużyję ją do końca na pewno kupię nową (ze względu na efekt) i postaram się nią myć nowym sposobem wymyślonym przez jej twórczynie czyli płynem do naczyń zmieszanym z olejem kokosowym) i zobaczę jak pójdzie

Słabo moim zdaniem

Zacznę od tego, że nie miałam tego prawdziwego, osławionego beauty blendera i nie wiem jak ma się do niego glam sponge. Mogę tylko porównywać z gąbeczką z niemieckiej drogerii DM ( firma Ebelin) i niestety glam sponge wypada blado.
\\\\n
\\\\nFakty są takie że gąbka jest miła w użyciu, podkład wygląda ok z tym, że cechą tych produktów jest to że mniej je widać,ale i krycie jest mniejsze. Cena w porównaniu z bb jest bardzo dobra, ale .... nie za tą trwałośc. Zdaje się że już kilka dziewczyn o tym pisało że gabka bardzo szybko sie niszczy mimo mycia szarym mydłem. Niszczy się do tego w bardzo brzydki sposób a mianowicie staje się twarda, skamieniała i tym samym jej zywot sie kończy.
\\\\n
\\\\n Ogólnie nie polecam.

absolutny hit !

Polowałam na BeautyBlender, ale cena mnie zniechęciła. Tutaj za 20 zł mam doskonały produkt.Ta gąbka jest po prostu rewelacyjna. :)

* bardzo łatwo, szybko i przyjemnie nakłada się nią podklad
* dzięki niej fluid wygląda na twarzy naturalnie, bez efektu maski
* szybko się ją myje (robię tak jak Hania czyli myje co dwa dni w szarym mydle)
*po 3 miesiącach codziennego używania gąbka nie ma żadnych dziurek, nie zmieniła kształtu
* \'nie pije\' dużo podkładu

Nie wyobrażam sobię, aby teraz nakładać podkład palcami. Ta gąbeczka jest o niebo lepsza. :)

Rewelacja

Miałam kiedyś gąbkę z H&M ale glam sponge ja pobija w 100%. Dostałam ją od chłopaka w lutym i do dziś mam ją cała nie popękaną, mięciutką. Nic mi się z nią złego nie dzieje, myje tak jak Hania zaleca w szarym mydle co dwa dni a pomiędzy płuczę pod wodą. Aplikacja podkładu oraz korektora tą gąbką to czysta przyjemność, równomiernie rozprowadza produkt. Fakt lekko spija podkład ale to urok każdej gabki, wydaje mi się że ta z HM bardziej wpijała. Po co mi beauty blender za 70 zł skoro mam idealną gąbkę POLSKIEJ firmy za 20 zł :). Niebawem będę musiała zamówić nowa ale tylko ze względów higienicznych. Kocham ten produkt i polecam każdemu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1