Glam, GlamBRUSH T13 (Pędzel do podkładu)

Glam, GlamBRUSH T13 (Pędzel do podkładu)

Pojemność 1 szt

Pędzel T13 to syntetyczny pędzel idealny do nakładania podkładów w płynie, podkładów w kremie, podkładów mineralnych oraz bronzerów i róży w kremie (w kamieniu i sypkich również). Zastosowanie syntetycznego włosia oraz charakterystyczny płaski kształt główki pędzla sprawia, że jest on typowym "flat toperem" czyli pędzlem do wklepywania i rozcierania produktu na skórze. Jest wyjątkowo miękki i przyjemny w użyciu. "Ostra" krawędź pędzla pozwala na idealne wpasowanie się włosia pod kości policzkowe.

Wymiary: długość całego pędzla: ok. 18 cm; długość włosia: ok. 2,5 cm; wymiary powierzchni płaskiej pędzla: ok. 4 x 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepszy!

Kupiłam go zalana pozytywnymi informacjami na jego temat. Długo się wahałam, bo zawsze wydawało mi się, że nie można dobrze nałożyć podkładu pędzlem.
W jakże wielkim byłam błędzie...
Historia z tym pędzlem zaczęła się od pewnego problemu. Otóż trafił mi się jakiś wybrakowany egzemplarz, który musiał być źle sciśnięty. Włosie zaczęło bardzo z niego wypadac już po pierwszych kilku użyciach/myciach. Jednak od razu napisałam do sklepu i bez najmniejszego problemu dostałam zwrot. Dlatego, nie ukrywam, irytują mnie opinie osób, które twierdzą, że ten produkt to bubel.
Oczywiście, jak każdemu, mogł się danej osobie przytrafić wadliwy pędzel. Jednak nie rozumiem dlaczego ktoś nie zgłosi tego do sklepu tylko wylewa na forum wiadro pomyj na producenta....
Mimo, że miałam falstart z tym produktem, to teraz, po wymianie na nowy jestem bardzo zadowolona.
Pędzel jest najlepszym do podkładu jaki miałam. A szczerze zwątpiłam, że kiedyś będę miała taki efekt na twarzy po tej metodzie aplikacji. Dla mnie jest to niemały fenomen. Włosie nie smuży, równomiernie rozkłada podkład kilkoma dosłownie pociągnięciami. Nie zjada tez zbyt dużo produktów. Z tego też względu łatwo się czyści. Ja po każdym użyciu myję go olejkiem pod prysznic Balea (coś w rodzaju Isana) i ta metoda sprawdza mi się świetnie.
Można też wykorzystać go do konturowania na mokro. Uzywam go do rozprowadzania rozświetlająco-brązującej bazy pod makijaż i w tej sytuacji równie świetnie mi się sprawuje.
Wygląd pedzla jest równiez bardzo ładny-prosty i elegancki. Cena niewysoka.
Serdecznie polecam! Najlepszy jaki miałam do tego typu zadań.

Kocham go!

Mam wersję złotą.
Jest to pędzel wielozadaniowy,ale mimo to jest świetny,bo zazwyczaj tego typu pędzle są przeciętne,a ten jest Extra!
Do podkładu-świetny,chociaż rzadko go używam,gdyż jest ciut za mały.
Do pudru jest w porządku.
Do korektora poprawny.
Nawet do "bakingu" sprawdzi się.
Najbardziej kocham go do konturowania zarówno na mokro jak i na sucho.
Do różu i rozświetlacza spisze się całkiem ok.
Cena 45 zł,ale naprawdę warto!
Jest dosyć zbity,ale nie na tyle aby był mocnym flat topem.
Mam go ok.3 miesiące,póki co włosie nie wypada,nie jest szorstki,jest dosyć lekki w ręce.
Bardzo podoba mi się,że trzonek jest biały ze złotą skuwką bardzo elegancko to wygląda,dodatkowo napis jest grawerowany.
Polecam,zwłaszcza dla początkujących.

WSPANIAŁY

(NOWA WERSJA GOLD)

PLUSY:
+ wielofunkcyjność (podkład, korektor, "bejkowanie" pudru pod oczami, bronzer, rozświetlacz
+ bardzo dobra jakość włosia
+ duża, solidna rączka

MINUSY:
BRAK

Mam nową wersję

Mam ten pędzel w nowej wersji.
Służy mi do konturowania twarz i jestem z niego bardzo zadowolona. Swietnie dogaduje się w GlamPop KONTUR .
Jest miękki i odpowiednio zbity. Po pół roku użytkowania wygląda jak z fabryki . Nie zgubił nawet jednego włoska.
Nie używałam go do podkładu, bo mam inne pędzle i gąbki.

Uniwersalny

Pędzel ma gęsto zbite, miękkie włosie. Bardzo fajnie się nim pracuje, podkład można nim nawet wklepywać ponieważ włosie się nie ugina. Jest trwały i pomimo mycia, nie staje się mniej miękki i delikatny. Poza podkładem, daje radę z różem, rozświetlaczem i bronzerem. Po prostu uniwersalny :)

Kpina

Kpina, zart, wściekłość. Aż zdjęcie wstawię. Gówno się nim zrobi. Połowa włosów wyleciała i wylatuje dalej. Innym pędzlom jakoś się to nie przytrafia. Tylko do pudru. Żenada, że Red lipstick go w ogóle reklamowała, jestem na nią wsciekła, zmarnowałam 50 zł. I jak już ten puder, jedyną rzecz, którą potrafi, nim nakładam, to zostawia masę włosów na twarzy.

uniwersalny

lubię ten pędzel, nakładam nim podkłady kremowe i płynne ale nie lejące, bo takich nie używam... sprawdza się doskonale, nie robi smug, można nim dotrzeć do każdego zakamarka twarzy ;) fajnie można wklepać nim korektor pod oczy, dobrze się czyści, ma przyjemne włosie, nie kujące, używam na zmianę z T10 ;)

Bardzo dobry i do tego uniwersalny

Pędzel ten mam już od roku, więc myślę, że po takim czasie mogę już wyrazić swoją pełną opinię o nim.

Generalnie pędzel spełnia wszystkie moje oczekiwania, tj.:

+ świetnie nakłada się nim podkłady płynne, mineralne, jak i te w kompakcie.
+ nie absorbuje dużej ilości produktu
+ można nim "dojechać" w każdy zakamarek twarzy, nadaje się również do rozcierania korektora pod oczami
+ rewelacyjnie sprawdza się jako pędzel do konturowania oraz do nakładania różu czy rozświetlacza
+ myję go często, a ani trochę nie zmienił się jego kształt czy funkcjonalność. Nawet napis na rączce ani drgnął, co jest ewenementem wśród pędzli ;)
+ pędzel jest mięciutki, średnio zwarty

Wad w zasadzie nie widzę. Pół gwiazdki zostawiam na ewentualne jakieś inne "łał" ;)

Ilość zużytych opakowań: posiadam jeden

Lubie go

Zakupiłam pędzel ze strony glam-shop wraz z innym pędzlem poszukując czegoś nowego, zastępcy do wykończonego już Hakuro H50. Co mogę powiedzieć o tym pędzlu glambrush. Na pewno baardzo się polubiliśmy. Codziennie służy mi on do aplikacji kremu bb oraz korektora pod oczy. Udało mi się wstemplować nim podkład mineralny. Włosie jest bardzo miękkie i mięsiste. Dzięki temu podkład zostaje na powierzchni. Sam pędzel pięknie wygląda z tą lakierowana białym trzonkiem. Polubiłam bardzo spłaszczony kształt dzięki czemu mogę dotrzeć w nim w miejsca gdzie nie mogłam dotrzeć hakuro. Zastanawiam się jak by sobie radził z nakładaniem brązera, bo spłaszczona forma nadaje mu wielofunkcyjność. Po myciach nie rozczapierzył się, dalej mi służy. : )

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka