18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Glam, GlamBRUSH T12 (Pędzel do pudru, bronzera i różu)

Glam, GlamBRUSH T12 (Pędzel do pudru, bronzera i różu)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 35,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pędzel T12 jest dużym, skośnym pędzlem wykonanym z niefarbowanego, naturalnego włosia kozy. Jest typowym pędzlem wykańczającym - nadaje się do nakładania pudru, bronzera czy różu. Naturalne włosie szybko i sprawnie rozciera - skośny kształt ułatwia manewrowanie pędzlem po dużych obszarach twarzy.

Wymiary: długość całkowita pędzla: ok. 20 cm; długość włosia po krótszej stronie: ok. 3 cm; długość włosia po dłuższej stronie: ok. 4 cm; wymiary powierzchni górnej: 5 x 3,5 cm.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Duży i użyteczny

Jestem w posiadaniu tego modelu od dwóch lat. Pędzel był myty po każdym użyciu, jednak nie widać po nim śladów użytkowania poza lekkimi zarysowaniami na srebrnej części trzonka.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Uwielbiam!

Jak na tak tani pędzel jakość jest całkiem w porządku. Równomiernie nakłada bronzer, nie tworzy smug, plam. Włosie z niego nie wypada. Nie drapie. Odpowiednio pielęgnowany zdecydowanie będzie spełniał swoje zadanie. Jest dość duży, dlatego trzeba mieć trochę wprawy w nakładaniu produktów, żeby się nim posługiwać i się z niego cieszyć. Nie rozczapierza się. Już po pierwszym myciu "zapach włosów kozy" znika, co według mnie jest ogromnym plusem. To dość duży pędzel i raczej nie dla początkujących. Bardzo ładnie się domywa. Szybko schnie. Osoby, które doskonale radzą sobie z konturowaniem będą z niego zadowolone. :) Moim zdaniem warto przetestować.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kolejne G... z kolekcji Glam

Kolejny tragiczny pędzel z kolekcji Glamszczot. Wielki, nieporęczny, śmierdzi kozą na odległość. Sztywny, drapie, nierównomiernie rozprowadzs każdy produkt. Jakby tego było mało, niemiłosiernie wypada z niego włosie. Cała twarz w białych patykach gwarantowana. Jakość poniżej krytyki. Kolejny bubel ląduje w koszu.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  429
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  147
  recenzji

  267
  pochwał

  9,57

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  412
  pochwał

  8,77

Zobacz cały ranking