Plantica, Odżywka `Witamina`

Plantica, Odżywka `Witamina`

Odżywka przeznaczona jest do włosów cienkich i delikatnych.Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
Wzmacnia ich delikatną i osłabioną strukturę.
Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.
Trwale nawilżając chroni je przed nadmiernym przesuszeniem.
Zawiera:

+ Ładny zapach
+wydajna
+ułatwia rozczesywanie
+ niska cena

nie zauważyłam by nawilżała włosy, a po to ja kupiłam.
Nie widzę rowniez wzmocnienia włosów.

nie robi nic czego nie robi inna odzywka.
Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Fajna, ale...

trochę gorsza od wersji ryżowej czy pszenicznej, mianowicie - słabiej pielęgnowała. Ale jak za taką cenę, to nie była najgorsza, bo trochę nawilżała, była wydajna, ładnie pachniała i ułatwiała rozczesywanie. Używałam jej jako odżywki bez spłukiwania i nie obciążyła mi nadmiernie włosów. Fajne opakowanie.

Lepiej sprawdza się stosowana na przemian z jakimiś treściwszymi maskami.

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Dosyć dobra

Odżywkę tą zakupiła moja mama i postanowiłam też ją wypróbować, jako że przez dosyć długi okres czasu nie stosowałam odżywek bez spłukiwania. Zawsze miałam wrażenie, że obciążają włosy. Ta jednak nic takiego nie robi. Włosy są nadal lekkie, nawet jak czasem nałożę trochę zbyt dużo. Nie trzeba jej wiele nakładać. Stosuję ją od ramion do końca długości włosów po końcówki. Dzięki temu są dobrze nawilżone. Mam wrażenie, że nawet lepiej niż gdy stosowałam tylko olejki. Mogła by być trochę bardziej treściwa, bo wydaje się lekko wodnista. Zapach jest neutralny. Jest to jedyna odżywka bez spłukiwania, która naprawdę mi służy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

depilacja metody

niezła

Zakup mojej mamy, która z uporem maniaka kupuje odżywki Ziaji.
Akurat ta przypadła mi do gustu ze względu na to, że ma być dla włosów cienkich i delikatnych. Nie pomogła zbytnio, ale też nie zaszkodziła.
Ja zawsze miałam ładne, gładkie i bardzo śliskie włosy. Nie stosuję bez spłukiwania, bo obciąża niestety moje cienkie i delikatne włosy.
Ale za to nie łamią się tak bardzo jak kiedyś i nie strzelają podczas szczotkowania. Nie jest moim faworytem, ale od czasu do czasu po nią teraz sięgam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo fajna

Kolejna odżywka z tej serii, która przypadła mi do gustu :).

Używam jej bez spłukiwania, ale w minimalnych ilościach (ziarnko grochu, mam włosy do ramion), wcześniej rozgrzewam w dłoniach i takim sposobem unikam obciążenia włosów. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajna. Po użyciu włosy są ładnie nawilżone, sypkie, gładkie.

Nie daję jednak 5 gwiazdek, bo mam wrażenie, że jest ciut mniej treściwa niż mój faworyt z tej serii Czarna Rzepa, a coś w tym musi być, bo mój narzeczony używał tej i Czarnej Rzepy właśnie, ostatecznie woli Witaminę, bo twierdzi, że jest lżejsza :).

dobra

Odżywka dosc dobra, jak na tę cenę. Lubię ją nałożyc na końcówki, bo fajnie je wygładza. :)
Troszkę przetłuszcza mi włosy, nie wiem czemu. Nigdy nie miałam problemu z tym. ;/
Ale ogólnie, jest całkiem, całkiem, fajna konsystencja, nie spływa, ładnie pachnie. :)
Mimo, iż mam włosy bardzo gęste, ładnie się po niej układają, są zdrowe i lśniące!
Jest wydajna.

Polecam. :)

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

uwielbiam

Bardzo dobra odżywka, za niską cenę. Ja akurat spłukuję, bp mam przetłuszczające się włosy.
Ale ogólnie włosy są po niej miękkie, miłe w dotyku, ładnie pachnie. Chociaż nie raz ja zdradzałam dla droższych i wydawało mi się ze lepszych to ciągle do niej wracam. Póki co dla mnie najlepsza.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Jak na ziaje kiepsko...

Kupiłam zachęcona jakąś recenzją na YT, niestety w moim przypadku to kompletny niewypał. Stwierdzam to z bólem serca bo jestem ogromną fanką produktów Ziaji. Odżywka praktycznie wogóle nie działa, włosy nie są ani miększe, ani bardziej odżywione, żadnej różnicy po zastosowaniu nie czuć. Gdy nałożyłam ją bez spłukiwania obciążyła jedynie włosy. Cena może minimalna i cudów nie powinnam się spodziewać ale jednak zawód ogromny... Przestałam używać, może ją komuś oddam lub wyrzucę.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

średnia

Kupiłam ją z myślą o używaniu jej jako odżywki ze spłukiwaniem. Sądziłam że będzie to leciutka odżywka bez silikonów (mój błąd - nie doczytałam składu, postanowiłam jednak spróbować). Trochę się zawiodłam. Jako odżywka ze spłukiwaniem ma zerowe działanie, nawet nie ułatwia rozczesywania, zaś nałożona bez spłukiwania (oczywiście nie na całe włosy, od ucha) sprawia że są obciążone, przyklapnięte i szybko się przetłuszczają :( nie wiem, może to tylko moje włosy, kiedy ktoś szuka ujarzmienia to może mu się to spodobac (mam koleżankę która szuka ciągle sposobów na zdyscyplinowanie swoich zbyt puszystych włosów, ja mam jednak odwrotne wymagania). Ja na pewno nie kupię, może się jednak spodobac osobom które mają inny typ włosa i inne oczekiwania :)

uwielbiam :)

kupiłam ją w osiedlowym sklepiku - potrzebowałam czegokolwiek, bo poprzednia odżywka mi się skończyła, a bez niej moje włosy strasznie się puszą i trudno rozczesują. nie było niczego innego, więc wzięłam tą. i w ten sposób odkryłam rewelacyjną odżywkę za niską cenę.
używam jej po umyciu włosów na kilka minut i spłukuję. potem kiedy są już suche nakładam trochę na końcówki. efekt? gładkie, miękkie włosy. w dodatku ogromny + za zapach. nie obciąża włosów, jeśli nałoży się ją w rozsądnej ilości.

dobry nawilżacz

Idealna, lekka odżywka, dająca dwie mozliwości aplikacji w zależności od kondycji włosów. Nałożona w ilości orzecha laskowego na włosy długości za łopatki w zupełności wystarcza - trzeba tylko równomiernie rozprowadzić i wgnieść / wsmarować, aby nie utworzyły się przetłuszczone stronki. Kiedy włosy potrzebuja solidnego odzywienia nakładam ja w bardzo dużej ilości (jak maskę, ilość wielkości śliwki) na 3 minuty i spłukuję. Oczywiście nigdy nie nakładam na skóre głowy gdyż mam włosy przetłuszczające się.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

rządzi:)

świetna odżywka za 4 zł:D Kolejny dowód na to jak swietną firmą jest Ziaja. Produkt ten posiada wszystkie cechy dobrej odżywki: pielęgnuje, wygładza włosy, są miękkie i delikatne, błyszczące. Co najważniejsze nie obciąża:D Zawsze ją spłukuję, ale np po Plantice Jojoba miałam szybko "przyklapnięte" i jakby nieświeże włosy. Polecam gorąco

Używam tego produktu od: od 2-3 miesięcy z przerwami