Glam, GlamBRUSH O10 (Pędzel do cieni)

Glam, GlamBRUSH O10 (Pędzel do cieni)

Pojemność 1 szt

Pędzel O10 to klasyczny mini pędzel do rozcierania - idealnie nadaje się do rozcierania cieni na powiekach oraz do nakładania korektora. Dzięku jego małym rozmiarom idealny jest do bardzo precyzyjnego rozcierania, do dolnych powiek oraz orzcierania dla osób o małych oczach. Wykonany jest z nie farbowanego włosia kozy.

Wymiary: długość pędzla: ok. 17 cm; długość włosia: ok. 1,2 cm; szerokość włosia: 0,7 cm, grubość ok. 0,35 cm.

straszny drapak

Ten pędzel to jest niestety porażka, czy raczej była, bo Hania go już wycofała ze swojej kolekcji, i słusznie. Tak jak bardzo lubię Hanię, to mam kilka jej pędzli i niestety jakościowo odbiegają one chociażby od Hakuro. Ten jest jednym ze słabszych z jej kolekcji. Całe szczęście zakupiłam go, kiedy było tzw. czyszczenie magazynu, więc kosztował niewiele, jakieś 10 zł, ale co z tego, skoro teraz najchętniej bym go wyrzuciła, jednak żal i tych 10 zł.
Przede wszystkim, okropnie drapie. Nie uważam, żebym miała specjalnie wrażliwe powieki, ale tego pędzla to się po prostu nie da używać, wrażenie jest tak nieprzyjemne. Włosie jest bardzo słabej jakości, i nie jest to kwestia pielęgnacji, bo był taki od samego początku. Jedyne co oceniam na plus, to pomysł - dobry kształt, gęstość włosia, ale musiałoby być ono zdecydowanie lepszej jakości. Hania podjęła dobrą decyzję, aby go wycofać, myślę, że złych opinii trochę było na jego temat.

Słabe włosie, dobry kształt

Słaby punkt kolekcji Glam Brush.

Pędzelek na pewno w zamyśle ma dobry kształt do precyzyjnego nakładania czy rozcierania cieni ale...

zabrakło tu pomysłu na odpowiednie włosie - to jest niesamowicie sztywne - co utrudnia rozcieranie, drapiące - co sprawia, że aplikacja cienia jest nieprzyjemna. Mój pędzelek dodatkowo się rozczapierzył, włoski odstają, nie udało mi się ich ujarzmić, one zyją własnym życiem.

Nie jest ten pędzel moim faworytem, oj nie - chętnie bym się go pozbyła prawdę mówiąc, szkoda mi miejsca.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Ideał :)

Dla mojego małego oka z opadającą powikeą jest idelany, pięknie rozciera, nie odbarwia się,zachwouje formę po praniu, jets miły dla powieki, niska cena pięknie wygląda i co najważniejsze jets wielofunkcyjny :)

Używam tego produktu od: 5 misięcy

Nie

W życiu nie kupię więcej żadnego pędzla Glam. Kupiłam parę i z żadnego nie jestem zadowolona. O10, to drapak, jakich mało. Nie da się nim umalować powiek, bo wrażenie jest okropne. Po myciu robi się tak rozłazły, że nie można go użyć. Brush guardy są za duże, pozostaje jedynie zawijanie w chusteczkę, które mało pomaga. Jestem zła na siebie, że dałam się nabrać i wydałam pieniądze.