NYX Professional Makeup, Eyebrow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

NYX Professional Makeup, Eyebrow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

Żel do brwi o wodoodpornej formule pomoże ładnie podkreślić kształt twoich brwi oraz utrzymać je w jednakowej pozycji przez cały dzień. Dostępny jest w pięciu odcieniach z których każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie.

żele do brwi

Super produkt

Świetny, długotrwały produkt, którym idealnie można namalować brwi. Dobrze dobrane kolory, wygodne opakowanie, które pozwala na łatwe dozowanie produktu. POLECAM! ❤️

Nie na lepszego!!!

Przetestowałam wiele produktów do brwi, od kredek po pomady, cienie z woskiem, żele oraz wszystko inne co wymyślono do brwi. Od tanich po drogie, ale ten żel jest idealny. Jestem blondynką i ciężko dobrać dobry produkt do brwi o chłodnych odcieniach jasnego brązu.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

dla szukających idealnego mazidła do brwi

ten żel dostałam jakoś w promocji i próbowałam wyrzucić go ze 3 razy, bez wypróbowania. po prostu używam do brwi kredek, no i nie ufam kosmetykom poniewierającym się na posadzce w sklepie (co niejednokrotnie widziałam w marketach w US). spróbowałam i oto moje uwagi:
- produkt nie do zdarcia, nawet trudno zmyć z dłoni, próbując kreskę,
- zbyt szybko zasycha, sklejając włoski i jeśli w porę nie zareagujemy, sytuacja jest nieciekawa,
- ładna kolorystyka - mam kolor dla blondynek, wygląda na zbyt jasny, ale nałożony na brew daje ładny, naturalny efekt, nie wpada w pomarańcz, ani w ten straszny ciepły brąz,
- jest wodoodporny, nie ściera się. ja dotykam brwi wielokrotnie podczas dnia, mam taką już domenę, a jednak żel nie migrował, nie rozmazał się.
pojemność produktu jest ogromna, a zatem wystarczy na długo. mimo, iż to fajna rzecz, nie kupię ponownie, (gdyż tradycyjnie stosuję moje kochane kredki), ale polecić mogę.

Póki co najlepszy!

Posiadam odcień blonde.
Jest idealny do jasnych brwi. Co bardzo mi się podoba to kolor żelu, bo jest zimny, wygląda bardzo naturalnie.
Po raz pierwszy kupiłam go na wakacje. Przetrwał kąpiele w morzu i pobyt w aquaparku, więc jestem nim naprawdę zachwycona. Mam bardzo rzadkie brwi i dużo muszę dorysowywać, więc inne produkty w starciu z wodą zawsze się zmywały. Żel z Nyx jest za to nie do zdarcia, najłatwiej go zmyć olejkiem lub płynem dwufazowym.
Jedyny minus to to, że wysycha. Jest bardzo wydajny i nie potrafię go szybko zużyć mimo codziennego stosowania, dlatego szkoda, że schnie. Poza tym drobnym minusem nie widzę żadnych wad.

Aż za dobry

Produkt to żel/pomada wyciskana z tubeczki. Bardzo gęsta, mocno napigmentowana, ale jednocześnie kremowa. Bez problemu rozprowadza się na brwiach, można rysować pojedyncze wnioski, efekt naturalny dzięki kompozycji kolorystycznej. Sam produkt jest ogromnie wydajny. Nie byłam w stanie wykorzystać go całego, bo zasechł mi po ok. 2 latach. Trwałość niesamowita. Często nie byłam w stanie zmyć produktu z ręki. Ogólnie polecam ogromnie, bo jest to produkt wręcz zbyt dobry, a cena niezbyt duża, szczególnie biorąc pod uwagę wydajność i fakt, że starcza dosłownie odrobina produktu żeby namalować brwi.

Fajny

Kupiłam z ciekawości i jest niesamowicie trwała, średnio mi się podoba konsystencja bo jak dla mnie jest zbyt wodnista i przy wydobywaniu produktu na dłoń możemy wylać za dużo wiec z wydajnością jest średnio, natomiast dobrze się z nim pracuje nie zasycha zbyt szybko ani za wolno jest idealny jeśli ktoś zaczyna przygodę z tego typu produktami :)

Godny uwagi :)

Super produkt do szybkiego wyrysowania brwi, mega trwały, wodoodporny i w przyzwoitej cenie. W gamie jest 5 odcieni, z czego miałam dwa w odcieniu BLONDE i BRUNETTE, uważam że każdy znajdzie coś dla siebie. Ma dość gęsta szybko zastygająca konsystencje i trzeba nauczyć się nim pracować,ale po dwóch trzech aplikacjach nabiera się wprawy. Jedną wadą jest chyba opakowane, ponieważ wciskając go z tubki często można wycisnąć za dużo i produkt się marnuje, a z drugiej strony nie wiem w jakim innym opakowania można by było go wyprodukować. Jestem pewna że będę do niego wracać i z czystym sercem mogę go polecić :)

Warto przetestować

Dobry zamiennik Aqua Brow od MUFE w super cenie.
Bardzo pozytywnie zaskuje trwałość, trzyma się idealnie nawet w upalne dni.
Troche za gęsta i tępa konsystencja, ciężko się nim pracuje. Szybko wysycha i nie rozmazuje sie. Lepiej nie wyciskać na dłoń,z trudem się zmywa. Praktyczna i poręczna tubka. Dla mnie numer dwa po Aqua Brow od MUFE, napewno wart przetestowania za 30zł. Dostępny stacjonarnie w Douglas.

Świetny ale to opakowanie...

Mam z natury bardzo jasne brwi więc od zawsze ich umiejętne podkreślanie było dla mnie ważne. Z powodu porównań do MUFE Aqua Brow kupiłam ten żel w odcieniu 03 Brunette. Kolor jest dla mnie idealny i mimo tego, że dość często przechodzę z brązu na różne odcienie rudości sprawdza się przy każdym z tych odcieni włosów. Żel jest mega trwały, można nim pięknie podkreślić brwi, jednocześnie zachowując ich naturalny wygląd i świetnie się w nich trzyma niezależnie od pogody. Jedynym mankamentem tego produktu jest opakowanie. Żel zastyga niemal na kamień i żeby wycisnąć go z tubki trzeba się naprawdę namęczyć. W okresie jesienni-zimowym kładę go na grzejnik, przed użyciem żeby trochę się rozgrzał i wtedy nieco łatwiej mi się do niego dobrać ale wygodne nadal to nie jest...

Mój hit

Naczytałam się pozytywnych recenzji na temat tegoż cuda, więc w końcu pastanowiłam spróbować. I nie zawiodłam się. Używam koloru Blonde. Formuła jest rzeczywiście żelowa, zastygająca. Po zastygnięciu nie do zdarcia. Nie straszny mu deszcz, upał, wilgoć czy tłusta cera. Pracuje się nim wyjątkowo łatwo, można priórkować, więc da się osiągnąć bardzo ładny i naturalny efekt. Ponieważ posiadam wyjątkowo liche, a przy tym niesforne brwi, lubię próbować różnych formuł i przeróżnych kosmetyków do brwi. Mam nawet osobną kosmetyczkę na "rzeczy do brwi". Ten żel skradł mi jednak serce i teraz stosuję go jako próbę ślepą do porównywania z innymi produktami do brwi

Twardy! ale trwały

Pierwszy przymiotnik jaki mi przywodzi na myśl.... twardy!
Bardzo trudno go wycisnąć z tubki, a nie jest przeterminowany.
Bez Duraline ani rusz.
Natomiast oceniając jego cechy z Duraline mogę mówić o samych plusach.
Super odcień Blonde! bez rudości.
Trwałość na szóstkę z plusem,
możliwość łatwego domalowania nawet tam gdzie brwi nie rosną,
wydajność też super.
Gdyby nie ta konsystencja, to byłby mistrzem.

Naprawdę świetny produkt do brwi

Cena 35 zł myślę, że jest w porządku względem bardzo dobrej jakości produktu i pojemności jednego opakowania. Samo opakowanie na plus - lekka, poręczna tubka, zajmuje mało miejsca w szufladzie.
Niestety ciężko mi o porównanie do Aqua Brow od MUFE, ponieważ nie miałam z nim styczności. Nyx Eyebrow Gel jest moim pierwszym produktem do brwi w formie żelu.
Ja zamówiłam go w kolorze Brunette. I okazał się idealny, ponieważ jest to chłodny odcień na jakim mi zależało, a o co naprawdę ciężko w produktach do brwi!
Produkt jest przede wszystkim świetny dla osób o cienkich/przerzedzonych brwiach. Można nim precyzyjnie wymodelować ich kształt, dorysować pojedyncze włoski.
Jeśli chodzi o efekt jaki chcemy uzyskać tym produktem, to zależy już tylko od nas samych. Można nim naturalnie podkreślić brwi, jak i zrobić typowe instabrows.
I jak obiecał producent - żel jest rzeczywiście wodoodporny, co za tym idzie - trwałość na szóstkę. Jak się go nałoży, tak zostaje. Dlatego warto mieć jakąś podkładkę, na którą wyciśniemy produkt przed nałożeniem, bo ze skóry ciężko go zmyć :)
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to że produkt bardzo szybko zasycha. Osobie, która nie ma wprawionej ręki w malowaniu brwi może się ciężko nim pracować. Łatwo nałożyć za dużo produktu i zrobić sobie nieestetyczne smugi/grudki na brwiach, a jak zaschnie... to próbuj szczęścia żeby to wyczesać :D Sama dopiero po kilku użyciach wyczułam w jaki sposób go nakładać.
No i kwestia wydajności - naprawdę niewielka ilość żelu potrzebna, aby wymodelować brwi. Bez problemu starczy nam jedno opakowanie na parę miesięcy. Tylko tak jak wspomniałam - bardzo szybko zasycha, zazwyczaj muszę wyciskać dodatkowe "porcje" produktu. To jest na minus, bo niepotrzebnie się marnuje.
Produkt jest naprawdę dobry. Jeśli ktoś nie jest pewny zakupu - uważam, że warto dać mu szansę i wypróbować. Osobiście polecam. Dla osób z mało wprawioną ręką w makijażu brwi tylko ta jedna uwaga, że produkt trzeba nakładać zdecydowanie i szybko ze względu na błyskawiczne zasychanie. Jednak gdyby ktoś miał z tym wyjątkowy problem, to można spróbować mieszać żel z Duraline od Inglota :)