NYX Professional Makeup, Eyebrow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

NYX Professional Makeup, Eyebrow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

Żel do brwi o wodoodpornej formule pomoże ładnie podkreślić kształt twoich brwi oraz utrzymać je w jednakowej pozycji przez cały dzień. Dostępny jest w pięciu odcieniach z których każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie.

żele do brwi

Bardzo trwały.

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami w sieci i nie żałuję. Mam kolor Blonde i Ash Brunette, które mieszam ze sobą i uzyskuje idealny dla siebie odcień. O idealne brwi nie muszę się martwić nawet gdyby ktoś wylał na mnie wiadro wody, ponieważ nie mogłam zmyć produktu z brzegu dłoni, gdy zasechł po zakończonej aplikacji. Ma dobrą konsystencję i jest bardzo mocno napigmentowany. Nie trzeba zbyt wiele wysiłku żeby narysować sobie pojedyncze włoski; wystarczy wprawna ręka i cieniutki pędzelek. Cena, jak za taką pojemność i wydajność jest niska. Do tego fajne opakowanie, z którego możemy wydusić dosłownie wszystko. ;) Polecam.

najlepszy do brwi

Bardzo przywiązuje uwagę do makijażu swoich brwi, próbowałam wielu kosmetyków i różnych marek, różnych cieci, kredek czy flamastrów aż wreszcie natrafiłam na swojego ulubieńca wszech czasów- wodoodporny żel do brwi marki nyx, używam odcień 01 blonde mimo, że jestem ciemną blondynką to kolor idealnie trafiony, konsystencja zbita, żelowa, cudownie nakłada się ją ściętym pędzelkiem hakuro. Wystarczy odrobina żelu aby podkreślić naturalnie brwi, jedno opakowanie wystarczyło mi na pół roku codziennego użytkowania, pomalowane brwi wytrzymają cały dzień bez żadnych poprawek. Kosmetyk kupuję w douglasie za 33,90. Malowanie brwi tym produktem to sama przyjemność, bardzo serdecznie polecam

Taki sobie

Mam mieszane uczucia...Jest zdecydowanie za gęsty, za szybko zastyga, nie da się dobrze rozetrzeć, przez co nie da się zrobić przejścia, a brwi wyglądają na ufajdane błotem...Jako tako sprawdza się przy rysowaniu pojedynczych włosków (może lepiej bym go oceniła w tej kwestii, gdybym nie miała badziewnego pędzelka). Na + jest porażająca trwałość i wydajność. Nie miałam innych produktów tego typu, więc nie mam porównania, nie wiem, czy powinnam go polecić. Jeśli ktoś szuka czegoś taniego, i ma cierpliwość do takich rzeczy, może spróbować.

Świetne

Świetny jest ten produkt. Odkąd go mam to moje must have w toaletce.
Żel ma bardzo ładną konsystencje.
Ostatnio w deszczowe dni dużo chodziłam po mieście i mimo deszczu, który padał mi na twarz brwi się nie rozpłynęły. Wszystko trzymało się tak jak zaraz po nałożeniu.
To ostatnio jeden z moich ulubionych produktów.
Naprawdę bardzo ładnie podkreśla brwi. Opłaca się go kupić, bo jest mega wydajny. Ja mieszam ze sobą dwa kolory i rysuję brwi idealne
Cena jest bardzo przystępna i jak najbardziej adekwatna do jakości.

Rewelacja

Moje brwi nie potrzebują już nic więcej . Wcale nie ma konsystencji żelu. Jest bardzo gęsty przez co tez bardzo wydajny. Mój kolor to Espresso , pomimo tego że brwi z natury mam jaśniutkie i cienkie ten żel wygląda niesamowicie :) Nakładam go skośnym pędzelkiem do eylinera. Używam go juz z 2 miesiące a opakowanie mam prawie pełne - wystarczy naprawde niewiele aby pokryc moje brewki. Cena nie jest wysoka jak na takie cudeńko ok 35 zł na allegro. Ja dałam się skusić na zakup przez którąś wizażystke z youtuba :) nie z Polski

Polecam gorąco

Dziś dostałam NYX w kolorze 01 blonde .Całkiem fajnie to wygląda na brwiach ,na pewno jest wodoodporny bo ciężko było mi go zmyć z ręki jak zaaplikowałam na próbę.Na pewno też będę musiała z nim poćwiczyć bo nałożenie na brwi wymaga jednak wprawy ,ale to przed nami.Poza tym kolorek jest bardzo ładny i świetnie pasuje do blondynek .Cieszę się ,że się skusiłam się pozytywnymi opiniami i kupiłam go .Podsumowując całkiem przyjemny produkt ,mam masę prób za sobą z tymi produktami do brwi ,kredki ,cienie ,woski i inne, puki co NYX jest na pierwszym mse . bo ratuje moje nieregularne jasne brewki.Polecam:)

Używam tego produktu od: 02.2016
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

moje kwc, wszystko inne poszło w odstawkę

Rewelacyjny produkt. Żel ma świetną formułę, idealny jak dla mnie kolor, odznacza się niebywałą trwałością i jak na swoją jakość i wydajność jest dostępny w kuszącej cenie. Wybrałam kolor blonde, patrząc na swatche z obrazka, byłam przekonana że odcień blonde będzie za jasny lub za rudy, zwyczajnie niedobrany do mojego naturalnego koloru. Z kolei reszta wydawała się zbyt ciemna. Ale tyle pozytywnych recenzji nie mogło się mylić i musiałam spróbować, postanowiłam wziać na próbę najjaśniejszy odcień. Od razu jak przesyłka do mnie dotarła sprawdziłam kolor na dłoni i stwierdziłam, że jest strasznie sraczkowaty, ale co się okazało idealnie dobrany do mojego naturalnego koloru, hehe. Wygląda na to, że mam sraczkowate włosy :D Odkąd mam żel cała reszta począwszy od cieni z catrcie, cieni z elf,kończąć na cieniu color tatto z maybelline (który był dla mnie za szary, a widać to strasznie było na zdjęciach) poszła w odstawkę. Na razie mam jeszcze sporo żelu z Nyxa w tubce, więc reszty pewnie szybko używać nie będę. Co więcej nie kusi mnie już nawet pomada z anastasia beverly hills, bo po co przepłacać :>?

Dodam tylko, że mój kolor włosow to ciemny blond i idealnie mi ten żel podpasował. Natomiast nie jest tak jasny jak to wygląda na obrazku, więc jak ktoś szuka czegoś bardzo jasnego może się zdziwić.

Mały minus dla producenta za dostępność. Stacjonarnie nie widziałam tych żeli, a babka w douglasie, gdzie przecież jest marka nyx, nie miała pojęcia o czym do niej mówię. To już nie pierwszy raz jak pytam ekspedientkę w sklepie kosmetycznym o jakiś produkt, a ona nie wie o co chodzi i patrzy się jak na kosmitkę.

Podsumowując produkt na medal! Wodoodporny, w idealnym kolorze, imitujący doskonale naturalne brwi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ideał!

Dzięki temu produktowi podkreślanie moich brwi przybrało nowy wymiar. Teraz wyglądają idealnie, a przy tym naturalnie. Żelem można narysować pojedyncze włoski. Ogólnie pracuje się z nim bardzo przyjemnie i bezproblemowo. Jest wodoodporny i trzyma się na brwiach bez zmian aż do demakijażu. Wydajność również bardzo dobra. Do tego cena nie jest wygórowana. W porównaniu z NYXem, żel Aqua Brow wypada blado - zarówno pod względem działania, jak i oczywiście ceny.

Jest tylko jeden minus tego żelu. Po ok. 2/3 opakowania przysycha i używanie go nie jest już tak łatwe i przyjemne.

Poza tym odcień blond mógłby być ciut jaśniejszy.

Ale mogę temu żelowi wybaczyć te drobne niedoskonałości :)

Różne konstystencje??

Kupiony na promocji za 30 zł więc cena bardzo ok,produkt jest naprawdę dobry i trwały mam odcien o3 i o4 i wszystko byłoby super gdyby nie jego konstystencja która jest bardzo gęsta, wiem że są różne komuś się trafia bardzo plynna, komus cos jak aqua brow a ja mam dużo bardziej zbita od aqua brow jest taka jakby sucha przez co ciężko się nakłada ponieważ wysycha z prędkoscią światła nie ma mowy zeby zrobić na początku brwi delikatną mgiełkę koloru ponieważ to co nałożę na srodek brwi i staram się stopniowo zmniejszac ilośc produktu idąc do początku brwi błyskawicznie zasycha i trzeba ciągle dokładać ,tak samo na pędzelku niby jest duzo produktu a jak chce cos pomalować to okazuje się ze żel jest zaschnięty jak skała.

Wydaje mi się że może trafiły mi jakieś felerne sztuki

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe

Cudo! :)

Cóż.... Dzięki temu produktowi kredki do brwi i cienie do brwi straciły sens bytu w mojej kosmetyczce.

Dziewczyny... dzięki temu produktowi jesteście w stanie osiągnąć mocny efekt idealnie podkreślonych brwi, a przy tym wyglądający naturalnie. Można dorysować sobie włosek po włosku dzięki czemu efekt jest cudowny.

Nie rozmazuje się, jest bardzo trwały, szybko się nakłada.

Cena jest świetna, bo podobne produkty takie jak aqua brow z MUFE lub pomade brow z ANASTASIA BEVERLY HILLS są dużo droższe.

Będę je niedługo testować, więc zobaczymy czy są lepsze od NYX, bo cena jest zupełnie inna.

Póki co: must have! ;)

Idealne brwi , w końcu !!!

Mój na zawsze : NYX EYEBROWN GEL BLONDE !!!

Długo szukałam zamiennika MUFE i znalazłam.

Używam kolor blonde w Nyxie i jasny blond nr 10 w MUFE aqua brow. Dla mnie to ten sam produkt... ever.

Kolory są identyczne , konsystencja również.
Nakładam go skośnym pędzelkiem przeczesuję spiralką i mam idealne brwi przez cały dzień, bez żadnych poprawek .
Produkt jest wodoodporny , może padać deszcz, mogę pływać i się spocić dalej mam brwi w idealnym stanie.

Kiedyś, przez długi czas używałam kredki z catrice 040 , teraz jak mam te farbki wiem, że do niczego innego już nie wrócę, ... żadne woski cienie i kredki to już nie dla mnie.

Żałuję tylko tego , ze Nyxa nie odkryłam wcześniej niż MUFE , wtedy wydałabym mniej pieniędzy , .... no ale jak miałabym wiedzieć że Nyx to takie cudo jak nie miałabym porównania. ? :)

Jak za cenę 30zł warto chociaż spróbować i się przekonać samemu jak to cudo działa . !!!

Mój KWC w kategorii produktów do brwi !!

Używam tego produktu od: 5 miesiący