Christian Dior, Mousse Purete Nettoyante [Purifying Foaming Cleanser] (Pianka do oczyszczenia twarzy dla skóry normalnej lub mieszanej)

Dla tych, którzy preferują odświeżające produkty do zmywania makijażu, ta niezwykle miękka i perłowa pianka szybko i łatwo usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia skóry. Zapewnia jej uczucie komfortu oraz doznanie optymalnej świeżości. Głęboko oczyszczona wyciągiem z irysa skóra wygląda na czystą, matową i odświeżoną, zadziwiająco zrelaksowaną.

Rewelacja

Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo niby jak pianka ma odmienić moją skórę. Ostatecznie mile mnie zaskoczyła. To prawdziwy skarb w mojej pielęgnacji i demakijażu. Polecam :)

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Odmienił moją pięlegnację

Hmm od czego tu zacząć? Ta pianka odmieniła moje podejścię do kosmetyków \'\'luksusowych\'\'do pięlegnacji twarzy,kiedyś sceptycznię podchodziłam do wydawania na żel do twarzy większe sumy ale teraz wiem że to był błąd . Piankę zakupiłam na początku września. Potrzebowałam dobrego produktu do oczyszczenia twarzy i on okazał się strzałem w 10. Na początku powiem że producent pomylił się trochę pisząc że to pianka raczej przypominą krem-żel o bogatej konsystencji .Przetestowałam wiele produktów do oczyszczenia twarzy ale po użyciu tego produktu po prostu wow. Nie tylko oczyścił cerę z brudu który cały dzień osiada się na twarzy ale widać i czuć że jest oczyszczona,jest to pierwszy produkt po którym nie muszę jeszcze 2krotnie przecierać twarz płynem micelarnym,oczywiścię nie można się spodziewać że usunie pryszczę bo to nie jest jego rolą. Nie wysusza nie ma uczucia ściągnięcia,nie podrażnia,nie wyskakują po nim niespodzianki,skóra jest przyjemna w dotyku,a następnego dnia po użyciu cera jest lekko rozświetlona i wydaje się wypoczęta tak jak obiecuje producent.Jeżeli chodzi o matowienie to się nie wypowiem gdyż moja skóra nie ma tendecji do błyszczenia. Konsystencja kremowo-perłowa,nie wielka ilość potrzebna aby całą twarz oczyścić,dobrze się rozporwadza i bez problemy zmywa. Zapach nawet przyjemny ciężko go określić.Nie powoduje czegoś takiego że użyty w nadmiarze będzie powodował przesuszenie skóry albo nie przyjemne uczucie ściągnięcia. Ja osobiścię stosuje go 2-3 razy na tydzień bo nie odczuwam potrzeby aby częściej ale myślę że przy stostowaniu codziennienym demakijażu nie zrobi krzywdy cerze.OGÓLNIE zastrzeżen nie mam ,dostępny w perfumeriach,cena 125 może wydawać się wysoka ale patrząc tak ogólnie przy stosowaniu 2 razy na tydzień będzie produkt starczył na 4 miesiące. Na pewno po niego wrócę, szczerze polecam! Następnym razem przetestuje wersję do skóry suchej.

Ilość zużytych opakowań: może 1/4