Kiko Make Up Milano, Universal Fit Hydrating Foundation (Podkład nawilżający)

Kiko Make Up Milano, Universal Fit Hydrating Foundation (Podkład nawilżający)

Nawodnienie i miękkość dla wszystkich rodzajów skóry. efekt zaskakująco naturalny Universal Fit idealnie wtapia się w skórę. Rysy twarzy stają się gładsze i skóra wydaje się miękka nawet cały dzień. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Uniwersalny Fit ma 10 odcienie kolorów, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wszechstronny i nadaje się do każdego odcienia skóry.
Podkład Hipoalergiczny - stworzony w celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych.
Nie zatyka porów. Bez parabenów. Bezzapachowy.

fluidy
nawilżające, ujednolicające
w tubce

Średniak

Produkt ma przyjemną, lekką konsystencję. Sprawdzi się dla osób, które nie wymagają od podkładu dużego krycia. Delikatnie nawilża skórę, nie matuje cery.
Utrzymuje się całkiem dobrze, jednak w czasie dnia należy go przypudrować

Nie dla wymagających

Podkład uniwersalny, więc nie spęłni oczekiwań kobiet wymagających.
Średnie krycie i u mnie krycia nie da się budować. Przy większych zmianach skórnych sobie nie poradzi, ale nie taka jego rola.
Przyjemna formuła, taka medium, ani gęsta, ani lejąca.
Minusisko ogromne za dozownik, a raczej jego brak. Łatwo wycisnąć za dużo produktu.
Bez odpowiedniego nawilżenia potrafi uwidocznić suche skórki.
Na codzień zupełnie mnie zadowala, a przy większych niespodziankach wspomagam się korektorem z Essence i dobrze razem współpracują.
Trzyma się porządnie dzień biurowy, ale potrzebuje utrwalenia rano i czasami pudrowania po kilku godzinach.
W sklepach firmowych duży wybór odcieni.
Nie oczekiwałam od tego podkładu cudów. W codziennym użytkowaniu spełnia moje oczekiwania.

średni

Bardzo zawiodłam się na tym podkładzie, oczekiwałam naprawdę czegoś niesamowitego po tejże firmie. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się kupić podkładu, który byłby tak bardzo widoczny na skórze, tworząc tzw "tapetę" Ma bardzo dobre krycie, nawilża, ale w świetle dziennym wygląda na mojej twarzy bardzo źle. Nie kupię ponownie

Godny polecenia.

Kupiłam go w promocji za 9,90 zł, właściwie skuszona tylko tym - nigdy wcześniej nic o tym podkładzie nie wiedziałam
I ? Nie zawiodłam się !
Jest lekki, bardzo dobrze dopasowuje się do skóry, szybko zastyga, nie ciemnieje.
Poza tym ma ładny zapach, i fajną delikatną konsystencję. U mnie szybko tworzy mat na twarzy, nie mam nawet potrzeby jej pudrowania - dodatkowo jest duża gama kolorystyczna co jest na plus. Nie zapycha.
Dla mnie idealny na co dzień, kryje dostatecznie - nie mam problemów z zaskórnikami więc nie wymagam od niego nic więcej, poza tym nie tworzy efektu maski i nie ciemnieje.

+ lekka konsystencja
+ nie ciemnieje
+ ładnie pachnie
+ nie tworzy efektu maski
+ idealny na co dzień

- odrobinę podkreśla suche skórki
- cena bez promocji jest trochę wysoka
- nie nadaje się na większe wyjścia , ale w zasadzie nie taka jest jego funkcja.

Znam o wiele lepsze

Produkt nie jest zły, ale niestety ma dla mnie jedną ogromną wadę i przez to nie kupię go ponownie. Za tę cenę nie spodziewałam się wiele, ale bardzo szkoda, że się u mnie nie sprawdził. Może dlatego, że testowałam już znacznie więcej o niebo lepszych produktów, dlatego jestem wymagająca. Jeżeli ktoś nie jest, to będzie zadowolony.

PLUSY
- cena
- żółte tony, kojarzy mi się trochę z Estee Lauder
- dobra pigmentacja
-wygodne opakowanie
- nie przemieszcza się, ma w miarę przyzwoitą trwałość
- średnie krycie
- nie uczula i nie pogarsza stanu cery
- nie wchodzi w pory

MINUSY
- największą wadą jest to, że się momentalnie waży. Próbowałam z bazą, bez, z kremem, bez niczego - zawsze się mazał, robił nieestetyczne plamy i nawet 10 minut po aplikacji wyglądał nieestetycznie, tak, jak podkłady wyglądają po wielu godzinach
- zbyt leisty, mało treściwy
- najjaśniejszy jest dla mnie wciąż za ciemny, ale dot. to prawie każdego podkładu, jaki testowałam
- nie nawilża i ma dosyć matowe wykończenie

Dla suchej skory

Posiadam 2 kolory, ktore mieszam wg potrzeby:
-warm beige 15
-neutral 30
Podklad nie podkresla suchych skorek, nie daje matowego efektu, ale skora wyglada na zdrowa i koloryt jest ujednolicony. Krycie mozna budowac. Niska cena jak i duzy wybor kolorow zacheca mnie do ponownego zakupu.

Bardzo przyjemny podklad

Posiadam w kolorze Warm Beige 60. Podklad latwo sie rozprowadza, ma ladny cieply kolor (zreszta paleta kolorow jest dosc szeroka, mysle ze kazdy jest w stanie znalezc odpowiedni dla siebie kolor), srednio kryje, ale za to ma bardzo ladne rozswietlajace wykonczenie, skora wyglada na nawilzona, nie ma efektu maski. Do tego jest dosc trwaly, uzywam go na codzien, nie wyciera sie w ciagu dnia. Bardzo przyjemny podklad do codziennego uzytku, godny polecenia.

Przyjemniaczek

Posiadam odcień 15 Warm Beige, czyli najjaśniejszy w tonacji żółtej. Mimo wszystko jest trochę za ciemny, ale na lato będzie idealny.

Produkt oceniam bardzo pozytywnie.
Lekki i niewyczuwalny na twarzy, fajny na wiosnę/lato.
Podoba mi się jego naturalne, lekko świetliste wykończenia, więc nie przypudrowuję go.
Wydajny.
Łatwy w aplikacji.
Dużo dostępnych kolorów i jasnych i ciemnych w różnych tonacjach.
Nie oksyduje.
Nie przemieszcza się na twarzy.
Nie ściera się.
Nie roluje.
Na pewno mając go na twarzy się nie ośmieszymy :)
Kupiłam za 25 zł w drogerii Kiko Milano i uważam, że ta cena jest w sam raz.
Na twarzy wygląda naturalnie...
... a mimo to krycie ma prawie średnie, ja mam przebarwienia i uważam, że daje radę.
Opakowanie estetyczne, ładne, nic się z tej tubki nie ulewa.

Mam cerę mieszaną i właściwie nie odczuwam potrzeby używania bibułki. Przypominam, że go też nie pudruję :)

Ja polecam. Większość produktów Kiko się u mnie nie sprawdziło, ale ten jest ok :)

Superowy :)

Całkiem fajny produkt w przystępnej cenie i ma dobry skład. Troszkę gorzej z dostępnościă, dlateggo odejmuje pół gwiazdki. Bez problemu utrzymuje się na buzi przez cały dzień bez poprawek. Znalazłam dla siebie idealny odcień. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Za tą cene? Fajny!

Kupilam produkt z ciekawosci, dawno baaaardzo dawno nie sięgałam po podkłady drogeryjne.
Jakoś brak mi do nich zaufania i wole zapłacić troche wiecej i miec podklad dobrej marki.

Ten produkt bardzo mnie zdziwił, poza tym ze troche zciemnieł nie widze minusów.
Podkład łatwo sie rozprowadza, wygląda dobrze nalozony palcami, ale równie fajnie kiedy traktujemy go pędzlem ( choć lepiej flap topem niz pedzlem jezykowym)
Pozostawia fajne satynowe( w strone rozswietlającego) wykończenie i bardzo dobrze się trzyma, ma się wrazenie że produkt lekko zastyga, nie zachowuje sie jak podkład typowo nawilżający. Zastyga ale niewiele to zmienia w jego wykończeniu, wykończony pudrem sypkim Bobbi Brown trzyma sie ok 7 godzin i wygląda ładnie( mam cere sucha). Na cerze suchej nie jest specjalnie wymagający, współpracuje z wszystkimi kremami jakie mam, z filtra moze spływac.

Fajny produkt za niewielkie pieniądze.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo dobry

Bardzo fajny podklad

Plusy, brak minusow :)

+ nawilza
+ srednio kryje, ale wystarczajaco
+ dlugo sie utrzymuje
+ nie tworzy efektu maski
+ nie ciemnieje
+ nie zatyka porów
+ dosyc dlugo sie utrzymuje
+ nie powoduje alergii
+ bardzo duzo kolorow i odcieni
+ wygodne opakowanie, higieniczne
+ latwo i z umiarem sie wyciska, nie za duzo :)
Ja nakladam pedzelkiem

Polecam, naprawde dobry podklad. slaba dostepnosc, ja kupilam w Hiszpanii.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo dobry podkład

Jestem w trakcie drugiego opakowania i z pewnością do niego wrócę, z wszystkich podkładów przeze mnie używanych to właśnie ten najbardziej zbliżył się do ideału :)

Podkład nie wysusza, daje efekt nawilżonej, świeżej, rozświetlonej cery.
Dobrze kryje, ale bez efektu maski.

Dobra cena, 25 złotych w salonach Kiko.

Mógłby być co prawda nieco trwalszy, ale nie jest to duży minus.