Dermo Pharma, Maska kompres 4D na stopy

Dermo Pharma, Maska kompres 4D na stopy

Pojemność 1 szt

Rewolucyjna maska kompres S.O.S, nasączona aktywnymi składnikami odżywczymi, idealnie dopasowuje się do kształtu stóp, równomiernie rozprowadza skoncentrowaną formułę oraz skutecznie działa w kierunku wnętrza skóry. Eliminuje głębokie przesuszenie, szorstkość, regeneruje mikrouszkodzenia skóry pięt, przywraca naturalną barierę ochronną, intensywnie nawilża i stymuluje odnowę naskórka. Używaj maski regularnie aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Profesjonalny zabieg na stopy do samodzielnego wykonania w domu.

Używa produktu od: próbka

Użyłam raz i więcej nie będę

Nastała moda na skarpetki, więc postanowiłam spróbować. Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Lepsze efekty widziałam po użyciu zwykłego kremu do stóp. Moje stopy nie są "zmasakrowane" i potrzebowały zwykłego nawilżenia i odżywiania. Użyłam raz i będę szukać dalej.

+ładnie pachnie
+dostępność
-duże, ceratowate, niewygodne skarpetki
-chwilowy efekt, rano stopy były jakbym z nimi nic nie zrobiła

krotkotrwaly efekt

Produkt kupilam w promocyjnej cenie 5,50 i mysle ze nie jest wart wiecej niz te pieniadze.
Maska jest zamknieta w ceratkowych skarpetkach, ktore nie daja komfortu stosowania. Cerata jest dosc sztywna i nie daje uczucia wielkiego relaksu.
Dzialanie natychmiastowe. Zaraz po zdjeciu skarpetek, stopy sa miekkie i wygladzone. Niestety nastepnego dnia rano, efektu juz nie ma. Stopy wracaja do stanu przed aplikacja maski.
Jednym slowem wiele halasu o nic, za 5,50 wole kupic pelnowymiarowy krem do stop ktory wystarczy mi na miesiac.

Używam tego produktu od: 1 dzien