Golden Skin Care, Hialuronowe Nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu

Golden Skin Care, Hialuronowe Nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu

Intensywnie nawilżające serum zawiera silnie skoncentrowany kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste PhytoCellTec Argan. Uzupełniają one ubytki w tkance skórnej, poprawiając jędrność i elastyczność skóry oraz zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie serum zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz regenerację komórek skóry. Lekka formuła. Wygodna pipetka, ekonomiczna aplikacja.
Skoncentrowana formuła zawiera:
- Kwas hialuronowy - dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, nadając jej sprężystość i gładkość oraz opóźniając procesy starzenia się skóry.
- Komórki macierzyste PhytoCellTec Argan - działają ochronnie i witalizująco na komórki macierzyste skóry, dzięki czemu głęboko ją regenerują i odżywiają. Przyczyniają się do redukcji zmarszczek i hamują powstawanie nowych.
- Hydrokompleks - składa się z substancji silnie nawilżających, które zwiększają i stabilizują poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność oraz przeciwdziałając wysuszaniu skóry.
Przeznaczenie: każdy rodzaj cery, szczególnie sucha, odwodniona, pozbawiona elastyczności, jędrności i blasku.

Za taką cenę - mały mistrz!

Na samym początku mojej recenzji pragnę zaznaczyć, że piszę ją po pierwsze z perspektywy kobiety lat dwudziestu pięciu (bez widocznych zmarszczek), a po drugie, że moja cera jest sucha i naczynkowa, raczej nieczęsto się przetłuszczająca.

Serum kupiłam w Naturze, kiedy uznałam, że zabieram się ostro za przeciwzmarszczkową pielęgnację mojej cery. Wiadomo, że jak za dwadzieścia lat zmarszczki się pojawią, to nawet krem za milion złotych mi nie pomoże. Lepiej zapobiegać niż leczyć, jak mawia stare porzekadło!

Postanowiłam na początek wypróbować coś naprawdę taniego, bo skoro nigdy wcześniej kosmetyku tego typu nie używałam, to bałam się, że kupię coś za miliony monet co okaże się dla mnie wybitne, ale tak naprawdę będzie miało porównywalne działanie z czymś dziesięć razy tańszym. Firmę Marion całkiem lubię, parę ich kosmetyków fajnie mi się sprawdziło, więc pomyślałam: czemu nie?

Serum znajduje się w szklanej (uwielbiam!) buteleczce o pojemności 20ml. Od razu mogę wam powiedzieć, że taka pojemność nie starcza na długo. Ja używam tego produktu dwa razy dziennie – rano na czoło, wieczorem na czoło, policzki i szyję oraz od czasu do czasu pod oczy. I cieszę się jednym opakowaniem góra trzy tygodnie. Do tego mamy również szklaną pipetkę, którą bez problemu możemy nabierać sobie zadowalającą ilość produktu.

Trochę o konsystencji. Ta jest bezbarwna, wodnisto-olejkowata. Jest lejąca jak woda, ale jednocześnie natłuszcza jak olejek. Doskonale się jednak wchłania i o ile nie przesadzi się z ilością, to na skórze nie pozostaje tłusty film. Ma przyjemny zapach. Nie wiem, z czym konkretnie mi się on kojarzy, ale mój nos nie narzekał! Pod makijaż sprawdza się różnie. Niektóry podkłady (jak Rimmel czy Catrice) go lubią, inne (Revlon) już nie za bardzo.

Co do działania, to na pewno bardzo fajnie nawilża. Skóra jest gładka i przyjemna w dotyku po jego użyciu. Nie zostawia żadnej lepkiej warstwy, choć zapach jest wyczuwalny przez dłuższą chwilę. Bardzo fajną rzeczą, którą zauważyłam jest to, że niweluje mi to jedną chamską zmarszczkę jaką mam na czole (ciągłe marszczenie wreszcie dało o sobie znać!). Przy regularnym stosowaniu zmarszczka ta jest znacznie mniej widoczna. Dodatkowo „atakowanie” czoła produktami bogatymi w kwas hialuronowy i kolagen dało bardzo zadowalający mnie efekt. Zmarszczka jest wyraźnie spłycona i nie rzuca mi się tak w oczy. Zdaję sobie sprawę, że nie zniknie ot tak, ale najważniejsze dla mnie jest teraz to, żeby nie zaczęła się pogłębiać.

Podsumowując – mowa tu o kosmetyku za parę złotych, który choć nie jest fenomenalnie wydajny, to jednak działa tak, jak powinien. Jego używanie jest przyjemne, spełnia obietnice producenta, niweluje oznaki starzenia. Słowem – czego chcieć więcej? Bardzo się cieszę, że nie zaczęłam swojej przygody z serami do twarzy od czegoś za setki złotych, bo ten maluch jest naprawdę super!

Polecam oczywiście!

Przyjemne

Bardzo podobała mi się buteleczka i obiecane nawilżenie, więc wrzuciłam do koszyka w Biedronce. Okazało się, że nie tylko pięknie wygląda na półeczce, ale też bardzo fajnie działa na buzi!
Serum jest wodniste, błyskawicznie się wchłania i pozostawia ledwo wyczuwalną lepką warstwę na skórze. Po użyciu (w połączeniu z wodą różaną, kremem i czasem olejkami) wyraźnie czułam, że buzia jest świetnie nawilżona.

Używa produktu od: próbka

nie było źle

To było moje pierwsze zakupione serum po przeczytaniu książki "Sekrety urody koreanek". Kupione chyba w Stokrotce. Nie lubię pipetek od pierwszego wejrzenia, wiec się nie będę wypowiadać. Serum dobrze nawilża, niestety bardzo szybko się skończyło, a i ja więcej go nie ujrzałam w tym sklepie wiec tak się rozstaliśmy.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Złota wydmuszka

Kupiony z ciekawości w B
ładny zapach
opakowanie jak zapowiedź luksusu
konsystencja wodna
od razu się wchłania
i mam wrażenie, że nie robi nic
ani skóra nie jest jakoś nawilżona, rozjaśniona
nieporozumienie

Najlepsze serum

Kupiłam produkt zaciekawiona niską ceną. Byłam w szoku, że serum za 11 zł może tak nawilżać. Minusem jest wydajność. Jedno opakowanie starcza mi na ok 2 tygodnie. świetne jako lekka baza pod makijaż. Polecam.

Kosmetyk godny polecenia :)

Serum znajduje się w szklanej buteleczce. Kosmetyk ten nakłada się za pomocą pipety, co zapewnia wygodną i ekonomiczną aplikację.
Konsystencja jest wodnista, kolor całkowicie bezbarwny, a zapach lekko słodki (szybko się ulatnia). Serum błyskawicznie się wchłania i nie zostawia zupełnie żadnej warstwy na skórze (jest więc doskonałym kosmetykiem pod makijaż).
Po nałożeniu uczucie ściągniętej skóry znika. Używając go od dłuższego czasu zauważyłam, że rzadziej mam też uczucie napiętej skóry. Skóra staje się gładka i wygląda zdrowiej.
Po minucie po nałożeniu serum można zaaplikować krem lub wchłaniającą się maseczkę. Dzięki pierwszemu kosmetykowi działanie kremu/maski będzie jeszcze lepsze. Dobrze mieć taki kosmetyk, który zarówno dobrze działa pojedynczo, jak i wzmacnia działanie innych ;)
Serum jest wydajne i przyjemne w użyciu. Dodatkowo jego cena także jest bardzo przyjemna ;)

nie robi nic

serum starczylo mi na ok. miesiac uzywania, na samą szyję i nie zauwazylam zadnej roznicy. ani tuz po aplikacji ani na koniec uzywania. produkt ma wygodną pipete, ładne opakowanie, pachnie neutralnie ale nie zrobiło nic
dodam ze mam 20 lat wiec moja skora szyi nie ma zmarszczek, nie jest tez bardzo sucha, chcialam o nia po prostu dodatkowo zadbac

Polecam. I koniecznie spróbujcie do rąk !!!

Na początku używałam zgodnie z przeznaczeniem, do twarzy. Dramatycznego odmłodzenia nie zauważyłam, ale było ok. Dla mnie ważne było, że serum nie zapycha porów. Konsystencja dosyć leista, szybko się wchłania i jest bardzo wydajne. Pipetka się nie zacina (nawet ją sobie zostawiłam po skończeniu kosmetyku).
Przebojem okazało się używanie tego serum do rąk. Koniecznie pod krem albo wymieszane z kremem. NIE SOLO. Skóra gładziutka jak jedwab.

Ogólnie bardzo polecam spróbować. Za taką cenę, z takim składem!

Za taką cenę to super :)

Na to serum wpadłam przez przypadek w biedronce.Nie byłam do końca przekonana co do tego produktu ale przyznam ,że sprawuje się całkiem nie źle .Może nie ma jakiś spektakularnych efektów ale dobrze nawilża,pięknie pachnie,nie zapycha i nadaje się pod makijaż.Za taką cenę nie ma co narzekać.

Dobry

Kojejna nowość w mojej kosmetyczce :) jest to serum golden skin care z Marion. Użylam go parę razy i jestem pozytywnie zaskoczona. W mgieniu oka się wchłania pozostawiając skórę bardzo miekką, zmniejsza też widoczność porów.

Bardzo przyjemne

Serum kupiłam przez przypadek, skusiła mnie niska cena i myśl, że jak się nie sprawdzi to nie będę bardzo żałować. Jednak sprawdza się super! Serum ma delikatny przyjemny zapach i lekką wodnistą konsystencję. Wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia na skórze żadnego filmu. Skóra jest gładka, nawilżona i miękka. Jeśli się nie maluję używam go przed kremem. Jest doskonałą bazą pod makijaż - podkład ładnie się na nim trzyma i nie błyszczy tak szybko, jak kiedy nałożę go na krem. Kiedyś na próbę próbowałam go używać bez kremu, jednak uczucie nawilżenia po pewnym czasie znika i skóra staje się za sucha, ale z kremem/podkładem jest super. Jest delikatne- nie podrażnia moje wrażliwej cery i nie uczula. Jest dość mało wydajne - na cał twarz potrzeba pełnej pipetki, ale przy tej cenie kosmetyku to nie problem :-).

Delikatny

Nie byłam do niego przekonana, bo posiadam skore tłustą i jeszcze serum nawilżające nie jest jej potrzebne, ale chciałam cos dobrego zrobić dla swojej skore po całym dniu makijażu i kremów matujących. Serum o dziwo jest lekkie, dobrze sie wchłania. Moim zdaniem nie nadaje sie to bardzo suchej skory. Serum delikatnie nawilżało i dawało mojej skórze czas do regeneracji. Opakowanie jest nawet w porządku, ale wydajność jest bardzo słabe, po prawie 3 tych buteleczka jest pusta.