Golden Skin Care, Hialuronowe Nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu

Golden Skin Care, Hialuronowe Nawilżenie, Serum do twarzy, szyi i dekoltu

Intensywnie nawilżające serum zawiera silnie skoncentrowany kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste PhytoCellTec Argan. Uzupełniają one ubytki w tkance skórnej, poprawiając jędrność i elastyczność skóry oraz zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie serum zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz regenerację komórek skóry. Lekka formuła. Wygodna pipetka, ekonomiczna aplikacja.
Skoncentrowana formuła zawiera:
- Kwas hialuronowy - dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, nadając jej sprężystość i gładkość oraz opóźniając procesy starzenia się skóry.
- Komórki macierzyste PhytoCellTec Argan - działają ochronnie i witalizująco na komórki macierzyste skóry, dzięki czemu głęboko ją regenerują i odżywiają. Przyczyniają się do redukcji zmarszczek i hamują powstawanie nowych.
- Hydrokompleks - składa się z substancji silnie nawilżających, które zwiększają i stabilizują poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność oraz przeciwdziałając wysuszaniu skóry.
Przeznaczenie: każdy rodzaj cery, szczególnie sucha, odwodniona, pozbawiona elastyczności, jędrności i blasku.

nie robi nic

serum starczylo mi na ok. miesiac uzywania, na samą szyję i nie zauwazylam zadnej roznicy. ani tuz po aplikacji ani na koniec uzywania. produkt ma wygodną pipete, ładne opakowanie, pachnie neutralnie ale nie zrobiło nic
dodam ze mam 20 lat wiec moja skora szyi nie ma zmarszczek, nie jest tez bardzo sucha, chcialam o nia po prostu dodatkowo zadbac

Polecam. I koniecznie spróbujcie do rąk !!!

Na początku używałam zgodnie z przeznaczeniem, do twarzy. Dramatycznego odmłodzenia nie zauważyłam, ale było ok. Dla mnie ważne było, że serum nie zapycha porów. Konsystencja dosyć leista, szybko się wchłania i jest bardzo wydajne. Pipetka się nie zacina (nawet ją sobie zostawiłam po skończeniu kosmetyku).
Przebojem okazało się używanie tego serum do rąk. Koniecznie pod krem albo wymieszane z kremem. NIE SOLO. Skóra gładziutka jak jedwab.

Ogólnie bardzo polecam spróbować. Za taką cenę, z takim składem!

Za taką cenę to super :)

Na to serum wpadłam przez przypadek w biedronce.Nie byłam do końca przekonana co do tego produktu ale przyznam ,że sprawuje się całkiem nie źle .Może nie ma jakiś spektakularnych efektów ale dobrze nawilża,pięknie pachnie,nie zapycha i nadaje się pod makijaż.Za taką cenę nie ma co narzekać.

Glov

Dobry

Kojejna nowość w mojej kosmetyczce :) jest to serum golden skin care z Marion. Użylam go parę razy i jestem pozytywnie zaskoczona. W mgieniu oka się wchłania pozostawiając skórę bardzo miekką, zmniejsza też widoczność porów.

Bardzo przyjemne

Serum kupiłam przez przypadek, skusiła mnie niska cena i myśl, że jak się nie sprawdzi to nie będę bardzo żałować. Jednak sprawdza się super! Serum ma delikatny przyjemny zapach i lekką wodnistą konsystencję. Wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia na skórze żadnego filmu. Skóra jest gładka, nawilżona i miękka. Jeśli się nie maluję używam go przed kremem. Jest doskonałą bazą pod makijaż - podkład ładnie się na nim trzyma i nie błyszczy tak szybko, jak kiedy nałożę go na krem. Kiedyś na próbę próbowałam go używać bez kremu, jednak uczucie nawilżenia po pewnym czasie znika i skóra staje się za sucha, ale z kremem/podkładem jest super. Jest delikatne- nie podrażnia moje wrażliwej cery i nie uczula. Jest dość mało wydajne - na cał twarz potrzeba pełnej pipetki, ale przy tej cenie kosmetyku to nie problem :-).

Delikatny

Nie byłam do niego przekonana, bo posiadam skore tłustą i jeszcze serum nawilżające nie jest jej potrzebne, ale chciałam cos dobrego zrobić dla swojej skore po całym dniu makijażu i kremów matujących. Serum o dziwo jest lekkie, dobrze sie wchłania. Moim zdaniem nie nadaje sie to bardzo suchej skory. Serum delikatnie nawilżało i dawało mojej skórze czas do regeneracji. Opakowanie jest nawet w porządku, ale wydajność jest bardzo słabe, po prawie 3 tych buteleczka jest pusta.

Strzał w dziesiątkę!

Przekopałam się przez sterty różnych serum czy kremów. Ten kupiłam przypadkiem i okazał się strzałem w dziesiątkę!

+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania
+ świetny jako baza pod makijaż
+ nie zapycha (a mam tłustą strefę T i suche policzki)
+ przestałam mieć problem z suchymi skórkami - teraz peeling 2 razy w tygodniu jest zupełnie wystarczający
+ wygodne dozowanie
+ przyjemny zapach
+ cena!!!

- niska wydajność (chociaż przy tej cenie nie stanowi to dla mnie problemu)

Lekkie i delikatne

To nie jest jakieś super skoncentrowane mocne serum. Więc nie dla kogoś, kto oczekuje efektu "wow". Ma wodnistą lejącą konsystencję, która bardzo szybko się wchłania, nie zostawia żadnej warstwy. Nie jest tłuste. Nawilża i odświeża skórę i nie zauważyłam, by coś jeszcze robiło. Ale dla mnie jest to świetne serum na co dzień pod krem. Tym bardziej, że kupuję je za niecałe 10 zł - tej ceny jest warte.

KOSZMAR

Serum kupione w drogerii internetowej, przy okazji jakiejś promocji.
Konsystencja wodnista, lekko klejąca ciecz. Na mojej skórze jedynym widocznym efektem działania są wypryski: mnóstwo drobnych krostek.

szału nie robi, ale do przyjęcia

Zawsze coś, produkt taki sobie. Ale dobre i to. Szybko się wchłania i też dość szybko się zużywa-mało wydajny, ale jak za taką cenę.
Nie powaliło mnie na kolana, raczej nie kupię go kolejny raz, ale warto było spróbować.
Raczej jestem na nie.

Badziewie

Plusy:
- ładne, szklane, matowe opakowanie, które możemy użyć do innego kosmetyku
- cena - śmieszne pieniądze, jak u większości produktów z tej firmy
- zapach świeży lecz mało wyczuwalny
- wydajność

Minusy:
- na mojej cerze nie robi absolutnie nic
- konsystencja wody

Oczywiście, biorąc pod uwagę tak niską cenę, myślę, że warto wypróbować, bo może akurat u kogoś się sprawdzi, a takich pieniędzy się nie żałuje.

Dla mnie rewelacja!

Zaczęły się już u mnie pojawiać pierwsze zmarszczki na czole i wokół ust. Stosuję serum rano i wieczorem, po jakichś dwóch tygodniach używania tego serum, zmarszczki z czoła znieknęły całkiem, wokół ust się wyraźnie spłyciły. Żelowa konsystencja bardzo szybko się wchłania, więc dodatkowo stosuję zwykły krem nawilżający. Zapach bardzo przyjemny, cena niziutka - zwłaszcza przy takich efektach.