Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - serum do rąk i paznokci

Eveline, Argan Gold Edition, Waniliowy krem - serum do rąk i paznokci

Innowacyjna formuła Waniliowego kremu serum do rąk i paznokci zostałaoparta na BioHyaluron Complex, który głęboko nawilża, regeneruje i uelastycznia skórę sprawiając, że staje się ona aksamitnie gładka. Zapewnia doskonałą pielęgnację zarówno skóry dłoni jak i paznokci. Regularne stosowanie wzmacnia strukturę naskórka i opóźnia procesy starzenia oraz chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Krem-Serum błyskawicznie się wchłania i natychmiast przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze dłoni.Formuła zawiera: bioHyaluron Complex™ o działaniu nawilżającym i wygładzającym, olejek arganowy, masło shea, olejek z kiełków pszenicy, kompleks witamina A+E+F, D-panthenol, alantoinę, naturalną betainę. Produkt testowany dermatologicznie.

Idealny

Rewelacyjne nawlizenie ,cudowna konsystencja, niebiański zapach. Jest to mój ulubiony krem do rąk sprawdza się w stu procentach,pomógł mi gdy moje dłonie były bardzo przesuszone i od tej pory nie rozstaje się z nim Nidy jest jednym z moich ulubionych kosmetyków bardzo polecam go wszystkim kto ma problem z dłońmi do codziennej pielęgnacji

Oj, to nie to...

Miałam do wyboru kilka kremów do rąk z Eveline, w końcu wybrałam ten - cena była dość przystępna, więc postanowiłam go wypróbować. Niewątpliwie podoba mi się jego waniliowy zapach, dość długo się utrzymuje. Ale co do właściwości, to niestety ten krem mnie rozczarował. Spodziewałam się naprawdę cudownych właściwości (już samo określenie "krem-serum" robi swoje), a jednak poza nawilżeniem (zresztą raczej nie na długo) i wygładzeniem dłoni robi naprawdę niewiele. Nie zauważyłam wzmocnienia paznokci czy głębszej regeneracji. Poza tym szybko się wchłania i nie tłuści dłoni.
Ale już go nie kupię...od kremu, który ma być jednocześnie serum, oczekiwałabym czegoś więcej...

Ładny zapach, zero nawilżenia

Od serum wymagam bardziej intensywnego działania. Niestety ten produkt działa gorzej niż niejeden, zwykły krem do rąk.

Zalety:
+ma ładny, intensywny, długotrwały zapach wanilii,
+szybko się wchłania,
+nie zostawia lepkiej, tłustej warstwy.

Wady:
-nie nawilża,
-nie regeneruje,
-nie wygładza,
-nie uealastycznia,
-nie poprawia stanu paznokci,
-słaba wydajność.

Ogólnie nie robi nic, oprócz perfumowania dłoni. Nie polecam.

2/5

Kupiłam go skuszona nieziemskim zapachem. Niestety, krem nie nawilża i nie regeneruje dłoni tak jak jak zapewnia producent. Szybko się wchłania i nie pozostawia dłoni nawilżonych. Zapach jest ładny tylko w opakowaniu, na dłoniach nie jest już taki sam. Cena stosunkowo wysoka do jakości. Nie polecam.

Krem do rąk waniliowy

Hmm pierwsze co mi przychodzi do głowy to niebiański zapach i brak nawilżenia. Kupiłaby go ponownie tylko ze względu na ten zapach, a tak poza tym to w ogóle nie regeneruje moich dłoni.

Jedyny skuteczny na pękające paznokcie

Od 3 lat problem z nawilżeniem paznokci, spowodowany problemem autoimmunologicznym. Zawsze pod lakier: odżywki bazowe (Nail Tek lub odżywka z jedwabiem) lub lakier bazowy. Do zmywania - zmywacze bezacetonowe. Po zmyciu lakieru, zawsze: oliwki do pielęgnacji paznokci lub preparaty dermatologiczne. I, nadal pękające paznokcie i łuszczące się końce płytek. Do czasu. Miesiąc codziennego stosowania Eveline Krem-serum waniliowy ( na dłonie, ale ze szczególnym namaszczeniem paznokci i skorek) i... mam paznokcie, jak 20 lat temu. Całe, gładkie, sprężyste, po prostu zdrowe i normalnie wyglądające.

Nie dla mnie

Zalety:
- jego największą zaletą jest przepiękny delikatny zapach waniliowy który jest lekko słodki i wspaniale relaksuje
- wygładza skórę
- ma lekko wchłaniającą się konsystencję, nie zostawia tłustej warstwy na powierzchni naskórka

Wady:
- małe opakowanie
- nie wydajne
- krem nie nawilżą, nie odzywia
- uczucie nawilżenia znika z chwilą wchłonięcia kremu a szkoda bo mogłobyć tak kusząco waniliowo

bardzo lubię

Jego główna zaleta to to, że szybko się wchłania - po nałożeniu dłonie są gładkie ale nic a nic się nie lepią, a tak miałam z większością kremów, których używałam.
Bardzo słodko i intensywnie pachnie, co dla mnie jest jego zaletą, ale nie musi być.
Bardzo polecam.

Chętnie wracam

Maniaczka kremów do rąk właśnie ocenia najsłodszy krem jaki zna :D Zawsze sięgam po nowości z tej kategorii i nigdy jakoś nie zdarzyło mi się kupić ponownie tego samego kremu,ponieważ mam ich jeszcze dużo do przetestowania.To jedyny krem do którego wróciłam i zakupiłam drugi raz.Uwielbiam słodkie mocne zapachy a ten krem wygrywa w tej kategorii.Jest najsłodszy i bardzo mi to pasuję.Bardzo szybko się wchłania i bardzo miło rozprowadza na skórze.Przez producenta jest to luksusowy krem i opakowanie na pewno o tym mówi.Zwraca uwagę na drogeryjnych półkach.Jak na taki świetny krem który dobrze nawilża warto dać takie grosze (jest bardzo tani i często w promocji).Jedną gwiazdkę odejmuję bo jest niewydajny-bardzo szybko się kończy w przeciwieństwie do innych.Może dlatego ze tak często go używam i chcę nim pachnieć :D

Dobry, ale mdlący zapach

Produkt umieszczony jest w estetycznej tubce, z bardzo ciekawą szatą graficzną.

Krem-serum ma poręczne opakowanie, nadaje się do torebki, nie zajmuje dużo miejsca.

Jeżeli chodzi o zapach to z początku nawet mi się podobał, ale z biegiem czasu zaczęłam go nienawidzić. jest niesamowicie słodki i mdły. Przypomina zapach budyniu waniliowego. Na moje nieszczęście dość długo utrzymuje się na skórze.

Produkt ma odpowiednią konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy.

Jest dość wydajny.

Porządnie nawilża i odżywia. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że regeneruje.

Ogólnie jestem zadowolona z produktu, ale ten zapach... Nawet osoby w moim otoczeniu pytają co tak słodko "pachnie" jak budyń.

Niestety więcej go nie kupię tylko z powodu zapachu.

Wsmomnienie dzieciństwa :-)

Krem - serum do rąk według mnie jest produktem niezastąpionym.
Obietnice producenta:
Co mówi producent? (opakowanie, www)
Innowacyjna formuła Luksusowego kremu+ serum do rąk i paznokci Argan & Vanilla zwalcza siedem najważniejszych problemów skóry dłoni i paznokci. Błyskawicznie przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze, a ciepły aromat wanilii zapewnia skórze chwile odprężenia i relaksu. Już od pierwszego zastosowania dłonie stają się aksamitnie gładkie i długotrwale nawilżone.
Rich Nourishing Complex™ kompleksowo regeneruje i intensywnie odżywia skórę dłoni, przywracając im piękny i atrakcyjny wygląd na cały dzień. Olejek arganowy doskonale odżywia i regeneruje, kwas hialuronowy nawilża, olejek z kiełków pszenicy przeciwdziała procesom starzenia, wyciąg z lukrecji redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, naturalna betaina nadaje uczucie jedwabistej gładkości, d-panthenol i allantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia.

Wzbogacony o kwas hialuronowy,

ZWALCZA 7 PROBLEMÓW SKÓRY DŁONI I PAZNOKCI
• intensywnie nawilża i odżywia
• wygładza i przywraca elastyczność
• błyskawicznie redukuje szorstkość
• wzmacnia paznokcie
• zmiękcza skórki
• redukuje przebarwienia
• odmładza

Co podoba mi się w kremie?:)
Uważam że serum Wanilia i olejek arganowy jest czymś niezastąpionym przynajmniej dla mnie.
Jeżeli chodzi o opakowanie produktu, posiada ono poręczne opakowanie na klik, za co zdecydowany +
Opakowanie produktu z racji swojej wielkości mieści się w torebce :) co zdecydowanie mi się podoba:) i nie jest kiczowate, jeżeli chodzi o wygląd

Wg. mnie jest ona bardzo przyjemna i kremowa. Na pewno nie lejąca się. Krem szybko się wchłania w skórę dłoni, nie pozostawia tłustego i okropnie lepkiego filmu, co zapewne by mnie mocno drażniło.
Nawilżenie: Długotrwałe, aż do kolejnego mycia rąk. Dzięki nawilżeniu kremu, skóra staje się zdecydowanie gładka i miękka.
Zapach: Przywołuje mi na myśl wspomnienia z dzieciństwa. Pachnie jak mój ulubiony, bydyń waniliowy albo serek homogenizowany Danio:). Wyczuwam w nim oprócz olejku arganowego, coś w stylu zapachu migdałów. Moja mama natomiast twierdzi, że krem pachnie jak świąteczny sernik:).
Czyli ogólnie przyjemnie :-)

Pojemność:

- wydajne opakowanie
- cena
- wydajność

zdecydowany brak

W sumie zapach kremu spodobał się mojemu chłopakowi i dlatego go dostałam ;). Nie żałuję i wiem że na pewno będę go kupować stale. Zdecydowanie polecam :-) bo według mnie krem ten jest idealny ! :)

Używam tego produktu od: 14.02. 2016 <3 :)
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

Boski zapach!

Krem do rąk o przepięknym zapachu! Bardzo intensywnym! Gdy go zastosuję, od razu słyszę pytania: Co tak ładnie pachnie?, Jakich perfum używasz? Szybko tłumaczę, że to tylko krem do rąk, a wtedy widzę ogólne zaskoczenie. Tak, zapach jest niesamowity! Bardzo trwały - wypełnia nawet szafkę, w której przechowuję kremik :)
Inne zalety:
- nawilża i wygładza skórę dłoni, czyni ją miękką i przyjemną w dotyku,
- nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze,
- ma przystępną cenę.

Zdecydowanie polecam!!! :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku