So Blonde, Highlight Enhancing Shampoo - Platinum 2 Ash Blonde

So Blonde, Highlight Enhancing Shampoo - Platinum 2 Ash Blonde

Szampon ten podkreśla połysk naturalnych oraz koloryzowanych blondów, głęboko oczyszcza włosy zachowując ich wilgotność . Specjalna formuła zawiera proteiny z pszenicy i soi, które wzmacniają włosy i poprawiają ich kondycję oraz ekstrakt z rumianku i słonecznika podkreślający blask włosów a także chroniący ich kolor. Włosy stają się jedwabiste i podatne na układanie.
Szampon jest przeznaczony dla jasnych, platynowych i popielatych odcieni blondu.

Cena: 29 zł / 300 ml

Boski!

Idealny szampon! rzeczywiście usuwa żółty odcień, a na dodatek ROZJAŚNIA włosy. dzięki niemu nie mam odrostów. niestety bez odżywki nie da rady rozczesać po nim włosów.
od kilku miesięcy niedostępny ani w sklepach ani w internecie :(

Ilość zużytych opakowań: kilka

wysuszacz

Wogole nie usuwa zółtych zbyt mocno oczyszcza i moje wlosy myte codziennie sa wprost przesuszone...plącza sie i ciezko ich rozczesac.nie polecam .Zapach migdalowy moim zdaniem to szampon dla gestych i grubych wlosow

Używam tego produktu od:2 tyg

naprawdę działa jak należy

Niezwykle się cieszę z tego szamponu.Jak większość rozjaśnianych blondynek mam problem z żółknięciem włosów. Po ok. 2 tygodniach od rozjaśniania moje włosy zyskują odcień złotawo-rudawy zamiast perłowo-platynowego. Do tej pory jedyną szansą na odświeżenie koloru była powtórna koloryzacja.
Szampon, o którym piszę naprawdę skutecznie radzi sobie z żółtkiem na głowie :) Na moich włosach potrzebne były 4 mycia aby pozbyć się niechcianego złotawego odcienia. Zmiany były stopniowe więc trzeba mieć cierpliwość.
Jeśli chodzi o działanie pielęgnacyjne to szampon jest przeciętny, chyba trochę męczy włosy bo podczas spłukiwania piany trochę piszczą - dosłownie!!!
Na pewno będę go kupować.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

Eris film 1

Skuteczny

Tutuł recenzji może wydać się troche zwodniczy i dość dziwny, bo w sumie każdy szampon jest skuteczny- czyli myje.
Tutaj jednak inną skuteczność mam na myśli, ten szapon naprawdę zapobiega w dość znacznym stopniu (bo jeśli ktoś ma ku temu tendencję, to żaden szampon nie zapobiegnie w 100%) żółknięciu włosów.
W sumie szamponów o tym przeznaczeniu jest wiele, ale na moich włosach, wszytskie z wyjątkiem tego wykazywały ogromne tendencje do przesuszania i plątania włosów. Ten pod tym względem jest świetny! Co prawda nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych, ale od tego mam odżywkę, on za to pięknie nabłyszcza włosy, oraz chroni przed tym paskudnym żółtym odcieniem!
Bardzo polecam wszytskim blondynkom :)

zadna rewelacja

Wlasciwie to 2 i pol gwiazdki. Wlosy mam takie same po umyciu tym szmponem jak po kazdym innym. Mam farbowane wlosy, ktore po dwoch trzech tygodniach od farbowania zaczynaja zolknac. Mialam nadzieje ze ten szmpon cos zadziala. Niestety nie robi nic w tym kierunku. Wlosy sa co prawda blyszczace, miekkie, ladnie pachna...ale za wysoka cena jak dla mnie.