Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - opatrunek do rąk SOS

Eveline, Extra Soft, Regenerujący krem - opatrunek do rąk SOS

Regenerujący krem opatrunek do rąk to niezawodna, natychmiastowa pomoc nawet dla najbardziej przesuszonych, zniszczonych i szorstkich dłoni. Dzięki połączeniu niezwykle skutecznych składników aktywnych regeneruje i intensywnie odżywia skórę dłoni, błyskawicznie przywracając im miękkość i elastyczność. Lekka konsystencja sprawia, że krem łatwo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Formuła kremu zawiera kwas hialuronowy i UREA 5%, które głęboko i długotrwale nawilżają, uelastyczniają i nadają skórze aksamitną gładkość. Gliceryna - doskonale chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Receptura zawiera witaminę E, D - pantenol i alantoinę.

kremy do rąk
popękana, sucha
nawilżające, regenerujące
krem

Szybko się wchłania

Największym plusem jest szybkość wchłaniania. Co do reszty magicznych opowieści, to niestety się nie sprawdzaja.
Krem miał być cudownym kosmetykiem, a wg mnie to zwykły krem w małej poręcznej tubę. Mały przyjemniaczek do torebki. Nie jest cudem i na szczęście tez nie bublem.
To raczej doraźna pielęgnacja i kosmetyk do wypróbowania

Średni

Krem nawilża i regeneruje dłonie, ale nie zauważyłam długotrwałego efektu. Dosyć wolno się wchłania i pozostawia dziwne, tłuste uczucie na skórze. Obecnie stosuję go od czasu do czasu na noc.

jako doraźny krem ok ale nie na codzień

Jeżeli chodzi o używanie kremu na codzień dla mnie za bogaty, ale jeżeli chodzi o opatrunek, który użyty jestw nazwie to ok. W razie potrzeby warto go mieć szczególnie w okresie jesień-zima, kiedy to moze zaistnieć problem spękania, wysuszenia i mocnego podrażnienia dłoni

dobry krem do rąk na codzień

Dobry krem do rak do stosowania codziennego - mam bardzo suchą skórę dłoni i ten krem zdecydowanie sobie z tym poradził, znakomicie nawilża, nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach, którego uczucia nie cierpię!

koło ratunkowe

Przyznam, że to jeden z nielicznych kremów do rąk, który jednocześnie świetnie się wchłania i doskonale nawilża. Bez względu na porę roku zawsze trzymam w torebce małe opakowanie (30ml) - jest naprawdę poręczne.

Działa

Lubie go stosować zwłaszcza zimą, kiedy moje ręce są suche, popękane i potrzebują nawilżenia. Ten krem zawsze świetnie się do tego sprawdza. Dłonie są dobrze natłuszczone, miękkie i nawilżone już po pierwszym użyciu. Zapach jest bardzo delikatny. Wydajność też na plus.

Najlepszy jaki dotąd stosowałam

Skóra na moich dłoniach jest bardzo sucha, popękana, szorstka. Trafiłam na ten krem przez przypadek, kupiłam wersję małą do torebki. Pierwsze użycie - dość fajna konsystencja, wystraczy bardzo mała ilość, aby wystarczyła na dłonie. Zapach delikatny. Ważne jest też to, że bardzo szybko się wchłania i dłonie orazu są odżywione, o wiele lepiej wyglądają, znikają miejsca, które są wręcz " białe" , rewelacyjne nawilżenie. Jest to po prostu krem idealny. Najlepszy jaki do tej pory używałam i na pewno do niego będę wracać.

Bardzo dobrze działa

Zimą moje ręce stają się suche, szorstkie i popękane, większość kremów, których używałam nie dawała ta spektakularnego efektu jak regenerujący krem od Eveline.

Od pierwszego użycia, dłonie stają się miękkie w dotyku. Krem bardzo dobrze natłuszcza co jest jego największym plusem. Na pierwszy rzut oka widać, że dłonie stają się zregenerowane.

Ponad to krem ten pozostawia na dłoniach tłustą "powłoczkę" ochronną, która działa jak "opatrunek" i zapobiega dalszemu niszczeniu skóry.

Z dodatkowych plusów można wymienić to, że szybko się wchłania, działa natychmiast, jest bardzo wydajny i można go zakupić w niewielkiej cenie.

Jest to szybki ratunek dla rąk.

Średni

Zimą zmagam się z bardzo suchą skórą rąk. Musze nawilżać swoje dłonie nawet kilka razy w ciągu dnia. Z racji tej dość szybko zużywam kremy do rąk. Ten zachęcił mnie dobrą ceną, ciekawym opakowaniem oraz opisem. Posiadam wersję mniejszą(30ml) i to ją będę oceniać. Wiem, że w sprzedaży dostępna jest również większa pojemność 100ml.
Krem jest zamknięty w małej, zgrabnej tubce, z której możemy łatwo wydobyć odpowiednią ilość preparatu, a w razie potrzeby rozciąć i wydostać resztki. W związku z tym, że tubka jest mała mogę ją śmiało wrzucić do torebki i mieć zawsze przy sobie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca.
Zapach kremu jest przyjemny, nie jest mocny, ani sztuczny. Sam produkt ma gęstą i kremową konsystencję. Dobrze się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej powłoki na dłoniach. Na początku można odczuć delikatną warstwę, ale już po chwili wchłania się ona w skórę. Jeśli chodzi o poziom nawilżenia to jest ok, ale spodziewałam się czegoś więcej. Krem nawilża, ale nie jest to ultra nawilżenie. Dłonie po aplikacji produktu są miękkie w dotyku i wygładzone. Poziom nawilżenia utrzymuje się krótko. Aplikację kremu trzeba ponawiać wiele razy w ciągu dnia. Niby nie trzeba dużej ilości kosmetyku by nieco odżywić dłonie, ale częste nakładanie sprawia, iż produkt może się bardzo szybko zużyć. Nie jest to zły produkt. Po prostu moja skóra jest bardzo wymagająca i ciężko przywrócić jej odpowiednie nawilżenie. Generalnie, jeśli ktoś szuka kremu, który łatwo się wchłania, a przy tym zmieści się w każdej torebce i w miarę dobrze nawilża to ten krem będzie ok.

Odpada, jeśli ktoś ma arcydelikatne dłonie

Skóra moich dłoni w okresie jesienno-zimowym to prawdziwe utrapienie - sucha jak wiór, piecze, naskórek pęka i robi mi się małe ranki, zaczyna się to mniej więcej od października, ciągnie całą zimę, jeśli oczywiście o dłonie nie zadbam (ale później cierpię okrutnie ;))

Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wziąć ten krem, zazwyczaj czytam trochę przed kupieniem czegoś, chociaż skład, tutaj jednak dostałam zaćmienia, czerwony kolor i wielki napis SOS, dodatkowo z napisem "regeneracja", coś idealnego dla moich dłoni. Poza tym kosztuje grosze. No nie.

Krem jest w tubce, wygodnie, higienicznie, bez zastrzeżeń. Konsystencja taka typowo kremową, nie zbyt ciężka, ani treściwa, jak się spodziewałam. Krem wchłania się dobrze, gładko sunie po skórze, przez chwilę czuję lekki film na dłoniach. Taki można powiedzieć wdzięczny do stosowania.

Samo działanie jest dla mnie nie wystarczające. Owszem nawilża, ale tylko przez kilka minut czuję, że coś nalożyłam na dłonie, potem skóra domaga się kremu, dalej jest szorstka, spierzchnięta, szczypie. Krem ani nie regeneruje ani nie odżywia. Nałożony grubą warstwą na noc nie robi na skórze żadnego wrażenia, mogłabym się smarować i smarować, a skóra i tak krzyczałaby "zadbaj o mnie". Spija go momentalnie.

Dziś krem wylądował w koszu, dla moich bardzo wymagających dłoni (gdzie jeszcze mrozu nie ma) jest niewystarczający, ale zastrzegam: moje dłonie są arcydelikatne. Jeżeli macie tak sam problem jak ja to zainwestujcie w coś lepszego. Niska cena to nie wszystko.

Bez szału

Krem jak krem, nazwa sugeruje turbo nawilżenie, a w rzeczywistości działanie jest takie sobie. Krem jest dość gęsty, ale szybko się wchłania. Po wchłonięciu ręce nie są zbyt miłe w dotyku - trochę lepkie, średnio nawilżone. Po 1 umyciu rąk działanie kremu oczywiście totalnie znika. Zapach jest bardzo delikatny, a po wchłonięciu kremu prawie w ogóle niewyczuwalny. Wydajność w normie. Podsumowując: nic specjalnego.

Mój ulubiony

Bardzo przyjemnie się używa tego kremu do rąk. Ma ładne opakowanie, szczelne zamknięcie (nie otworzy się w torebce). Dłonie po użyciu są miękkie i ładnie pachną. Polecam serdecznie