Gosh, Lip Lacquer (Lakier do ust)

Gosh, Lip Lacquer (Lakier do ust)

Sprawdź ceny produktu

LIP LACQUER marki GOSH. Lakier do ust. Posiada delikatną konsystencję, którą łatwo zaaplikować. Zapewnia doskonałe krycie, piękny połysk i długotrwały efekt. Formuła została wzbogacona o kompozycję zapachową, olej arganowy i witaminę E. Produkt został umieszczony we flakonie inspirowanym lakierem do paznokci. Opakowanie wyposażono w skośny aplikator, który gwarantuje równomierną i dokładną aplikację. Lakier do ust dostępny jest w 8 kolorach o różnych stopniach krycia. Nie zawiera parabenów.

008 Dangerous Lips

Fajne opakowanie,
ładny zapach,
minusy:
ciężko dokładnie pomalować usta
lubi spływać
szybko się zjada- nie pozostawia nawet delikatnego koloru,
Na szczęście prezent- więc nie straciłam pieniędzy.

dobry

Mam odcień 004 Flirty Lips.

Jest to fajny, żywy kolor nude, nadaje delikatny odcień, sprawdza się świetnie do pracy.
Na początku trochę się obawiałam , bo niestety ma lekkie brokatowe drobinki, czego nie lubię w błyszczykach, a nie zauważyłam w sklepie. Na szczęście są tak delikatne, że mi to nie przeszkadza, nie rzucają się w oczy. Tak na marginesie są tylko 2 odcienie z drobinkami, pozostałe kolory ich nie mają, także sprawdźcie dobrze przy zakupie.

Kolor jest delikatny, ale ożywiający, niektóre odcienie nude są takie smutne, a ten ładnie ożywia twarz.

Konsystencja typowa dla błyszczyka, nie za wodnista, dobrze się rozprowadza. Utrzymuje się standardowo jak to błyszczyk.
Zapach subtelny, taki trochę cukierkowy.
Nie przesusza ust, ale nie ma też właściwości nawilżających. Wydajny.
Aplikator nabiera tyle kosmetyku ile trzeba, opakowanie solidne, przypominające lakier do paznokci.

Całkiem przyjemnie mi się go używa, ale nie wyróżnił się też niczym wśród produktów tego typu, dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Cena mogłaby być niższa.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo dobry - 005 Crispy Lips

W momencie zakupu bałam sie, ze bedzie mega intensywny a co za tym idzie, rzucal sie mega w oczy. Ale było piekne kolorowe lato, cóż miałam do stracenia? :)
JEST co prawda intensywny (mam nr 005 Crispy Lips) ale nie żaluje. Nakladam go dla dodania moim ustom pieknego różu - kilka kropel na usta i rozmasowuję ustami dla równego pokrycia.

Gdybym wziela jakis kolor bezowy to pewnie niewiele by bylo widać..

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania. Opakowanie 4ml

Fajny blyszczyk

Oceniam kolor 006 Funky lips.

Plusy:
+ kolor

Minusy:
-ciezko jednolicie go rozporowadzic na ustach
-szybko sie \'zjada\'
- nie ma smaku (ja osobiscie wole \'smakowe \' blyszczyki)