Nonicare, Garden Of Eden, Hand cream (Krem do rąk i paznokci)

Nonicare, Garden Of Eden, Hand cream (Krem do rąk i paznokci)

Krem do rąk jest bogatą kompozycją naturalnych składników dobranych tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować dłonie. Zawarte w kremie woski chronią skórę rąk i paznokcie przed niekorzystnym wpływem środowiska: twarda woda, środki do mycia, mróz, wiatr, słońce. Krem szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustego filmu, zapewnia maksymalny komfort. Kompleks aktywnych składników z naturalnych olejków roślinnych i egzotycznych roślin, stymuluje odnowę komórek skóry, normalizuje obieg krwi, zmiękcza, wygładza i likwiduje suchość. Ekstrakty z ananasa i papai zapobiegają złuszczaniu się skóry, poprawiając jej teksturę i barwę. Witaminy E i C przyspieszają gojenie się ran i pęknięć. Sok owocu Noni przeciwdziała starzeniu się skóry i posiada właściwości przeciwutleniające. Olejki z rącznika, kokosa oraz masło Shea odżywiają i nawilżają skórę rąk, naskórek wokół paznokci i paznokcie.

Boski zapach

Krem jest ślicznie opanowany.Pudełko jest kolorowe i zachęca do zakupu.Nadaje się na prezent.

Krem jest delikatny, wydajny, nie klei się, szybko się wchłania i obłędnie pachnie- przede wszystkim papają.

Bardzo go lubię, chociaż uważam, że jest trochę za drogi. To jeden z moich ulubionych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 60 ml

totalna pomyłka

Nigdy nie miałam gorszego kremu.
W czasie jego używania miałam ekstremalnie przesuszoną, napiętą i popękaną skórę, dłonie były po prostu zniszczone i wyglądały na zaniedbane. Po umyciu rąk skóra aż wołała o pomoc.

Rozpoczęcie używania tego kremu zbiegło się w czasie z moją przeprowadzką, z tego powodu myślałam że przyczyną takiego stanu moich dłoni jest pogorszenie jakości wody. Nie sądziłam, że może mi szkodzić krem z teoretycznie bogatym składem. Ale gdy tylko skończyłam tubkę tego kremu problemy minęły. W czasie jego stosowania nie zmieniałam niczego w pielęgnacji dłoni ani jej nie zaniedbywałam.

Nawet jeśli ten krem nie był przyczyną mojego problemu (ale nie znalazłam żadnego innego czynnika) to z pewnością w niczym nie pomógł, przynosił ulgę tylko przez kilka minut po jego użyciu.

Bardzo się zawiodłam a byłam pozytywnie nastawiona.
Ma ładny zapach i opakowanie przyciągające wzrok. Do tego po przeczytaniu w sklepie składu nie miałam żadnych wątpliwości by go kupić. A tu takie zaskoczenie.
Zdecydowanie odradzam.

Z tej serii mam też krem pod oczy, na razie sprawuje się ok.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc