So Blonde, Highlight Enhancing Conditioner - Platinum 2 Ash Blond

So Blonde, Highlight Enhancing Conditioner - Platinum 2 Ash Blond

Innowacyjna odżywka nawilża, wzmacnia włosy oraz chroni ich kolor. Specjalna formuła zawiera ekstrakt z rumianku i słonecznika podkreślający blask włosów i chroniący ich kolor oraz proteiny z pszenicy i soi, które wzmacniają włosy a także poprawiają ich kondycję. Utrzymuje włosy w doskonałej kondycji, nadaje im jedwabisty połysk oraz ułatwia ich układanie.
Odżywka jest przeznaczona dla jasnych, platynowych i popielatych odcieni blondu.

Słabo regeneruje

Wypróbowałam ją na zniszczonych i przesuszonych włosach blond.
Ułatwia rozczesywanie, trochę nabłyszcza, ładnie podkreśla kolor włosów nie powodując żółtych refleksów - ale nie jest to żaden rewelacyjny efekt.
Po jej dłuższym stosowaniu włosy były trochę przesuszone.
Moje włosy potrzebują jednak czegoś duuużo bardziej regenerującego, fantastyczne wyglądają np. po Absolut Repair.

Używam tego produktu od:rok temu

Zakochałam sie :D

Ahh... włoski przeslicznie mi pachną, są bardzo miękkie i błyszczące, nie puszą się ale delikatnie kręcą ... po prostu cud - miód. Jestem zachwycona, aczkolwiek jak już pisała któraś z Recenzenek - może troszeczkę słabo nawilża i od czasu do czasu muszę się ratowac maseczką intensywnie regenerujaca. Moim zdaniem jako podstawowy kosmetyk do włosów sprawdza się znakomicie - przynajmniej do tej pory bo nie znalazłam lepszego :)

Używam tego produktu od: 4 miechów
Ilość zużytych opakowań: 2 komplet, w trakcie trzeciego

niezbędna po użyciu szamponu

Używam tej odżywki razem z szamponem z tej serii. Tak jak napisałam w recenzji szamponu włosy po umyciu nim są tak czyste, że aż piszczą. Poza tym są trochę poczochrane :)
Odżywka działa na nie zbawiennie - wygładza, nadaje połysk, sprawia że rozczesują się bez problemu, a co najważniejsze przestają piszczeć :)
Odżywka w połączeniu z szamponem spełnia wszystkie obietnice producenta dotyczące eliminowania żółtych odcieni z włosów.
Na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Make up no make up H&M

Nie dla mnie

Wczoraj skusiłam się na tą odżywkę w drogerii, raz ją zastosowałam i więcej nie będę...
Odzywka ma wiele plusów- po pierwsze dość atrakcyjną cenę, po drugie super konsystencje i zapach. Świetnie się rozprowadza, włosy na mokro bardzo dobrze się rozczesują. Po wyschnięciu włosy są pełne blasku, refleksów i rzeczywiście niwelowany jest żółty odcień -i to wszystko po jednym zastosowaniu. Na dodatek pięknie podkreśla loki.
Ale niestety mimo tylu zalet ma jedna podstawowa wadę która ją kompletnie dyskwalifikuje - nie nawilża włosów!!! Po jej zastosowaniu mam na głowie sianko, ktorego na sucho nie za bardzo można rozczesać. Szkoda. Bo efekt wizualny jest super.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Niesamowity połysk

Myślę sobie, że wcale możliwy jest ponowny zakup, niewiele odżywek mi tak przypadło do gustu. Ta przypomina mi świtny produkt z serii "Sheer Blonde" John'a Friedy, której nie można wszak kupić w Polsce..

Przede wszystkim wspaniale pachnie, więc nakładanie to sama przyjemność :) Dalej zachowuje się zaskakujaco, włosy nie stają się pod jej wpływem natychmiast śliskie i gładkie (jak przyzwyczaiło mnie większość innych odżywek), wypłukanie nie nastręcza zaś trudności - byłam więc lekko sceptyczna, bo bałam się, że efekt będzie marny. A tak nie jest. Włosy nabierają niewiarygodnego połysku (aż koleżanki pytają, czego używam ;) ), trudno mi powiedzieć, że kolor jest "ożywiony", wątpię, tak jak wątpię, że "Got2b..." nadaje się tylko dla blondynek, ale ostatecznie nie jestem ekspertem ;) Są gładkie, lekkie, sprężyste i ogólnie "witalne".
Nie rozczesują się tak idealnie łatwo jak po "cięższych" odżywkach, ale jeśli robić to delikatnie, krzywdy nie będzie, a za to włosy długo zachowują świeżość "po myciu" ;)

Odżywka bardzo wydajna, nie trzeba jej dużo, co amortyzuje cenę.