Vichy, Liftactiv Supreme (Krem do skóry normalnej i mieszanej)

Vichy, Liftactiv Supreme (Krem do skóry normalnej i mieszanej)

Natychmiastowa poprawa wyglądu skóry: skóra jest świeża, a rysy twarzy wygładzone. W ciągu dnia: poprawa elastyczności skóry, skóra bardziej miękka. Potwierdzona skuteczność w ciągu 1. miesiąca: Efekt liftingu - zmarszczki wygładzone, skóra ujędrniona.
Natychmiastowy efekt: Technologia Korekcji Optycznej 3D.
Walka z dziennym starzeniem skóry: adenozyna + kofeina.
Skuteczność dzień po dniu: ramnoza 5% + neohesperydyna.
Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Hipoalergiczny.
Zawiera wodę termalną z Vichy. Testowane pod kontrolą dermatologiczną. Kremowa konsystencja, aksamitna w dotyku. Nietłusta i nieklejąca.

Nauka góra :)

Vichy to dziecko LOreala co widać gołym okiem. Dzięki największym laboratorium dermo na świecie i ciągłym badaniom ten krem to idealny sposób aby zachować piękna i jędrna skore na dłużej. Skóra po nim jest dobrze odżywiona , ale nie tłusta, rozświetlona bo w składzie jest masa perłowa. Zauważyłam również ujędrnianie. Stosuje w komplecie z kremem na noc. ma lekka konsystencje,

rewelacja

jestem zachwycona tym kremem, dostałam go w zestawie na święta i to był najlepszy prezent :) na pewno będę mu wierna , ma piękny zapach, cudnie się wchłania a skóra nabiera sprężystości i jest jedwabiście gładka,do mojej mieszanej cery jest idealny, super współpracuje z resztą kosmetyków,idealny pod podkład

Ulubiona seria

Przechodziłam przez różne kosmetyki anti-aging, lecz seria LIFTACTIV jest idealna dla mojej cery. Co prawda producent przekonuje że krem jest dla 40+ , jednak przy mojej skórze 30+ sprawdza się super.
Dobrze nawilża, napina skórę, maskuje drobne zmarszczki . Niezależnie od pory roku krem sprawdza się rewelacyjnie.
W połączeniu z kremem na noc i serum LIFTACTIV efekty są zauważalne bardzo szybko

tańszy odpowiednik luksusowych kremów za kilkaset zł

Jeden z najlepszych kosmetyków VICHY świetny zamiennik kremów z wyższej półki takich marek jak biotherm, estee lauder, lancome itd. Robi dokładnie te samą robotę co luksusowe kremy za kilkaset zł. Co prawda nie ma kosmicznego opakowania i nie jest mocno perfumowany zalatuje trochę aptecznie oraz nie ma najlepszej na świecie konsystencji, lecz najważniejsze, że działa świetnie nawilżając, ujędrniając skórę przedłużając jej młodość. Dodatkowym atutem jest lekki efekt photoshopa mniej widoczne zmarszczki zaraz po aplikacji. Po kilku miesiącach skóra wzmocniona w zdecydowanie lepszej kondycji. Polecam!

raczej nie

Niestety, nie jestem zadowolona z tego kremu. "Pachnie" mocno alkoholowo, zapycha (caprylyl glycol), nie nawilża, w połowie dnia skóra wygląda paskudnie: sucha, zaczerwieniona (a dodam, że ma cerę mieszaną).
Krem ma dużo silikonu, w związku z tym początkowo daje pozorny efekt liftingu. Silikon paruje i zostajemy z suchą twarzą. Efekt liftingu "puszcza", alkohol podrażnia skórę.

Plusy: chwilowy efekt liftingu, dobrz baza pod makijaż, przynajmniej na jakiś czas.

Nie w miim guście, mojej skórze nie służy, używam co jakiś czas jak mi się przypomni, bo szkoda wyrzucić. Na pewno nie jest to krem, który stosowałabym na codzień.

Niesamowity!

Pięknie nawilża i odżywia skórę. Po niecałych dwóch tygodniach stosowania skóra jest wyraźnie gładsza, bardziej promienna, wypoczęta. Poza tym od kiedy go stosuję mam mniej zaskórników, nie mówiąc już o tym, że suche skórki zniknęły. Jest bardzo wydajny
Minusy za zbyt intensywny zapach i opakowanie, które jest bardzo ładne, ale niehigieniczne, ponieważ trzeba pchać do niego paluchy. No i ta cena jednak za wysoka...

NAJLEPSZY!

Odkąd wypróbowałam ten krem, jest ze mną zawsze i nie kuszę się na inne kremy. Bardzo ładnie napina skórę, odżywia ją, liftinguje i ujędrnia. Spłyca nawet głębokie zmarszczki. Świetnie się rozprowadza na skórze, nie pozostawiając tłustego filtru więc nadaje się pod makeup. Poza tym delikatnie, ale bardzo ładnie pachnie.

Mój ulubieniec godny polecenia

Krem ma komfortową, nietłustą i nieklejącą konsystencje dzięki czemu można go używać codziennie. Nakładam rano na oczyszczoną cerę i następnie aplikuję podkład. Dzięki temu moja skóra cały dzień jest nawilżona i napięta. W długotrwałej perspektywie stosowania krem widocznie wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę. Zużyłam już kilka opakowań i moja skóra w żaden sposób nie uodporniła się na jego działanie, bo nadal widzę bardzo dobre efekty. Jeśli miałabym polecić dobry krem liftingujący, to w pierwszej kolejności od razu przychodzi mi do głowy właśnie VICHY Liftactiv.

Bardzo dobry krem

VICHY to marka na której jeszcze nigdy się nie zawiodłam i tak tez jest w przypadku tego kremu. Idealnie sprawdza się na mojej skórze. Po pierwsze nie zapycha , po drugie dobrze nawilża i wygładza zmarszczki i nie pozostawia tłustej warstwy. Bez problemu mogę nakładać go co rano pod makijaż. Jestem bardzo zadowolona z działania kremu i jest on moim ulubieńcem. Właśnie kończy mi się pierwszy słoiczek i na pewno sięgnę po kolejny.

Wykorzystała: kilka próbek

a ja jestem na nie

robiłam kilka podejsć do niego. lubi e vichy i kocham miloscia bezgraniczna wszystko z normaderm. chcialam troche odskoczyc od wysuzenia po normadermach no ale nie da się z tym kremem. ja po 12 h widze tylko czerwona zapchaną twarz, napuchnieta jak od innych kremow. uwazam ze jak go ktos nie moze, to dobrą alterantywa będzie yonelle krem nr 1. po tym z yonelle nie ma czerwonej twarzy i zapchanej skóry, a efekt liftingu taki sam jak przy supreme czyli żaden. dam mu 2 gwiazdki za cene i firme .

najlepszy!

jak do tej pory nie miałam chyba lepszego kremu :) ładnie wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę twarzy. bardzo fajna kremowa konsystencja, nieklejaca no i nie denerwuje mnie zapach. lifting pierwsza klasa :)

rewelacyjny

Nie wiem, jak do tej pory żyłam bez tego kremu. ;)

Mam 40 lat, cerę tłustą i kapryśną, okresowo nadwrażliwą. Niewiele zmarszczek, bo o twarz dbam sumiennie od dawna i unikam słońca. No ale w tym wieku pewne zmiany i procesy są już nieuniknione. ;)

Krem sprawdza się na mojej cerze rewelacyjnie, ale zaznaczam, że stosuję go na podkład zrobiony z Effaclaru K [czoło, nos, broda]. Duet działa świetnie. Twarz gładka, solidnie nawilżona, zdrowa. Po 2 miesiącach stosowania codziennie, mogę z czystym sumieniem napisać, że struktura skóry poprawiła się: jest jakby bardziej zwarta, wygładzona, dopieszczona.

Krem świetnie się wchłania, u mnie ani nie opóźnia ani nie przyspiesza procesu błyszczenia - tak czy inaczej używam pudru sypkiego. Ma cudny, lekko kwiatowy zapach, jest bardzo wydajny, niewielka porcja na palcu wystarcza na całą twarz i szyję.

Bardzo dobrze współpracuje z podkładem [u mnie Clarins Everlasting+]

Zostaniemy ze sobą na dłużej. :)

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: dwa